1:2
- : -
odehráno
TJ Centropen Dačice (sestava)
branky (asistence): 01:14 Filip Šlápota (Milan Svoboda), 19:19 Pavel Gellner (Michal Obertan), 39:54 Kryštof Kůs (Petr Stejskal), 53:28 Pavel Stejskal (Kryštof Kůs)
Orel Rtyně v Podkrkonoší (sestava)
branky (asistence): 28:55 Jan Pich (Jakub Téra), 44:55 Jakub Šnajdr (Miloslav Krýsl), 57:56 Miroslav Kábrt (Vojtěch Bureš)
zapisovatel online:
chromý

TJ Centropen Dačice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:3
2. Filip Šlápota, 20. Pavel Gellner, 40. Kryštof Kůs, 54. Pavel Stejskal - 29. Jan Pich, 45. Jakub Šnajdr, 58. Miroslav Kábrt; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jan Zachariáš; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 19 - Jan Seidl 24; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Černého: Konečně jsme začali vyhrávat. Děkujeme soupeři. Komentář trenéra hostů Karel Havlíček: Utekla nám první třetina, když jsme se dlouho nedokázali dostat do hry. Ve druhé části se nám nepodařilo vyrovnat, třetí třetina byla vabank, který nám nevyšel. Zápasu by dle mého více slušela remíza.
59:03
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
57:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Vojtěch Bureš (4:3).
53:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Kryštof Kůs (4:2).
50:41
Vyloučen hráč Petr Jindra družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za zdržování hry.
44:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Šnajdr, asistoval Miloslav Krýsl (3:2).
44:05
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:54
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Petr Stejskal (3:1).
29:27
Vyloučen hráč Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
28:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich, asistoval Jakub Téra (2:1).
23:29
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Michal Obertan (2:0).
06:07
Vyloučen hráč Milan Svoboda družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká hokejka.
01:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Milan Svoboda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jan Zachariáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Seidl; hráči v poli: Jakub Šnajdr, Vojtěch Bureš, Jakub Holeček, Aleš Moravec, Jakub Václav
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Jakub Krejčí; hráči v poli: Oldřich Pecha, Pavel Urbánek, Radovan Kubek, Pavel Stejskal, Kryštof Kůs