1:0
- : -
odehráno
TJ Centropen Dačice (sestava)
branky (asistence): 16:19 Kryštof Kůs (Pavel Urbánek), 17:20 Oldřich Pecha (Pavel Urbánek), 24:51 Milan Svoboda (Petr Stejskal), 41:24 Pavel Gellner (Pavel Urbánek)
Florbal Primátor Náchod (sestava)
branky (asistence): 02:21 Ondřej Nosek (Ondřej Hušek), 13:23 Ondřej Nosek (Jan Hrubý), 13:43 Jan Čečetka (Stanislav Donaj), 15:43 Adam Moravec (Jan Hrubý), 16:59 Stanislav Donaj (Jan Čečetka), 24:42 Ondřej Nosek (Ondřej Hušek), 36:17 Luboš Minář (Jan Čečetka)
zapisovatel online:
Romana Tůmová

TJ Centropen Dačice - Florbal Primátor Náchod 4:7
17. Kryštof Kůs, 18. Oldřich Pecha, 25. Milan Svoboda, 42. Pavel Gellner - 3. Ondřej Nosek, 14. Ondřej Nosek, 14. Jan Čečetka, 16. Adam Moravec, 17. Stanislav Donaj, 25. Ondřej Nosek, 37. Luboš Minář; rozhodčí: Ondřej Pech - Jan Koten; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 19 - Květoslav Hájek 23; po třetinách: 2:5, 1:2, 1:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Černého: Utekl nám začátek 1.třetiny, pak se zápas špatně dotahoval. Děkujeme soupeřům. Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka: Celý zápas jsme měli pod stoprocentní kontrolou a díky tomu jsme získali 3 body. Tabulka je zamotaná, stále je o co hrát. Díky soupeři za utkání.
58:30
Opět dačická hra bez golmana
57:11
Dačice v přesilovce krásně kombinovali,ale chybělo zakončení.
55:38
Dačice zkouší hru bez golmana ale ten je nucen se neprodleně vrátit do branky, protože hostí získávají balonek.
55:17
Vyloučen hráč Jan Hrubý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
54:39
Hra se přiostřuje na obou stranách a přibývá diskuzí s rozhodčími.
52:43
Přesilovka Dačic končí bez gólu.
50:47
Napínavý nájezd bohužel neproměněn.
50:46
Dačice získávají samostatný nájezd,jehož exekutorem bude kryštof Kůs.
50:45
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Kryštof Kůs.
50:45
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
50:28
Dačice v plném počtu.
48:28
Vyloučen hráč Pavel Urbánek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
47:21
Domácí hráč Filip Šlápota doraží před brankou Náchoda , bohužel neúspěšně.
45:43
Domácí hráč Milan Svoboda zůstává na zemi po zásahu hokejkou do holeně.
44:37
hosté opět diskutují s rozhodčím, který by měl každou chvíli vyrukovat s odpovídajícím trestem.
44:15
Domácí nastoupili do třetí části velmi aktivně.
42:43
Dačice opět hrozí skvělou střelou z dálky golman Náchoda je však stále na správném místě.
42:02
Domácí drží hostující tým pod tlakem.
41:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Pavel Urbánek (4:7).
40:00
40:00
39:47
Domácí hráč s č.34 střílí avšak golman hostí se stačil přesunout k tyči.
39:00
začíná poslední minuta 2. třetiny doufejme, že domácí se ještě stihnou prosadit.
38:12
Domácí hráč s číslem 22 Michal Blažek opět zkouší pěknou střelu, hostující golman si s ní však poradil.
37:45
Domácím se stále nedaří přejít do útočného pásma.
36:18
Hosté na střelu domácíh odpověděli rychlým gólem podle pravidla ,,NEDÁŠ DOSTANEŠ! "
36:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Luboš Minář, asistoval Jan Čečetka (3:7).
36:04
Domácí hráč Kryštof Kůs zkouší střelu z dálky ta ovšem končí příliš vysoko.
34:13
Hosté neustále nesouhlasí s výroky sudích.
33:40
Hostující hráč s č.9 nyní promáchl vyloženou šanci před domácí odkrytou brankou.
32:47
Domácím se stále nedaří výrazněji ohrozit branku hostí.
31:13
Atmoféra na hřišti houstne.
30:19
Domácí golman opět podržel své spoluhráče skvělým zákrokem.
27:47
Hra se nyní rovnoměrně přelévá mezi polovinami.
25:25
Prudká střela se nedostala za záda domácího golmana.
24:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Milan Svoboda, asistoval Petr Stejskal (3:6).
24:51
Domácí hráč Milan Svoboda svůj krásný gól věnuje Jáchymkovi.
24:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Nosek, asistoval Ondřej Hušek (2:6).
23:43
Domácí hráč Milan Svoboda hezky přenesl hru do útoku,ale spoluhráč bohužel minul.
23:30
Další střela hostí z dálky naštěstí opět neproměněna.
22:53
Domácím se teď příliš nedaří přihrávky.
22:16
Na hrací ploše zůstává ležet hostující hráč po zásahu do obličeje.
21:31
Domácí hráč Pavel Urbánek kazí šanci hostí a stav se nemění.
21:00
Domácí bohužel odešli do šatny za neveselého stavu,doufejme, že se vrací v lepším střeleckém rozpoložení.
20:00
20:00
18:29
Dačický golman Krejčí nyní zachraňuje své spoluhráče skvělým zákrokem.
18:02
Domácí stále okupují branku Náchoda.
17:29
Domácí Pecha proměňuje branku a dává tím rychlou odpověď Náchodu.
17:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Pavel Urbánek (2:5).
16:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Stanislav Donaj, asistoval Jan Čečetka (1:5).
16:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Urbánek (1:4).
16:19
Hezká akce domácích konečně proměněna.
15:43
Timeout TJ Centropen Dačice
15:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Adam Moravec, asistoval Jan Hrubý (0:4).
15:43
Po další inkasované brance si domácí celek bere timeout a dochází k taktické poradě.
15:07
Nebezpečná situace blízko domácí branky vzniká ze hry vysokou holí domácího hráče.
14:32
Hosté nyní uzavřeli domácí na jejich půlce a Dačice se nyní pouze brání.
13:50
Domácí celek teď bohužel vypadl z koncentrace a obdržel dvě velmi rychlé branky.
13:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Stanislav Donaj (0:3).
13:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Nosek, asistoval Jan Hrubý (0:2).
12:32
Domácí hráč s číslem 15 Milan Svoboda předvedl pěknou střelu z dálky, avšak míček těsně minul branku.