2:1
- : -
odehráno
Florbal Ústí (sestava)
branky (asistence): 37:38 Ladislav Svoboda (Viktor Kopecký), 46:39 Jiří Mareš (David Stummer), 56:23 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký)
FBC Start98 (sestava)
branky (asistence): 24:45 Tomáš Kiprov (Jiří Vašíček), 52:23 Petr Stejskal (Jiří Kropáček)
zapisovatel online:
Suchanová Kristýna

Florbal Ústí - FBC Start98 3:2
38. Ladislav Svoboda, 47. Jiří Mareš, 57. Jakub Kolstrunk - 25. Tomáš Kiprov, 53. Petr Stejskal; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4 + Jan Filipec ČK2 + 5:4 + Matěj Štyler ČK2 + 5; využití: 1:1; diváků: 340; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 24 - Karel Kotoun 24; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině Ústí - Start98 9:9
60:00
Komentář trenéra hostí p. Derky: Škoda,že jsme v první třetině nevyužili několik ze šancí, v druhé třetině byla hra vyrovnaná a zápas rozhodla opět jako včera naše nedisciplinovanost. Děkuju našim divákům.
60:00
Vyjádření trenéra domácích p. Syryčanského: Dneska se hrál nádherný florbal, všechno šlapalo jako hodinky dle předpisů. Hokej a fotbal by nám mohl závidět. Utkání rozhodla krásná hra.
60:00
59:41
Vyloučen hráč Jiří Kropáček družstva FBC Start98 na 2 minuty za držení.
58:40
Několik střel hostů bylo teď zblokováno.
58:14
Timeout FBC Start98
58:08
Ústečtí brání v oslabení zuby nehty
57:22
Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (3:2).
56:23
A je to tady! Kolstrunk zvyšuje skóre na 3:2!
54:46
Vyloučen hráč Tomáš Hynek družstva FBC Start98 na 2 minuty za držení.
54:46
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva FBC Start98 na 2 minuty za hrubost.
54:18
Obě družstva postupně střídají.
52:23
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Stejskal, asistoval Jiří Kropáček (2:2).
52:23
Toto bude ještě veli zajímavé utkání. Start vyrovnává stav utkání.
51:06
Kotoun vyrazil Stummerovu střelu nad sebe a za mantinel.
49:55
Kuželova dorážka končí za mantinelem.
48:49
Se Štorkovým nečekaným backhandem si Kotoun poradil.
47:42
Hlavova branka ohrožena oběma družstvy. Gól se ale nekoná.
46:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Mareš, asistoval David Stummer (2:1).
46:39
Ústí zvyšuje skóre! Autorem branky je Jiří Mareš.
46:13
Hlava a jeho zákrok ramenem.
45:30
Kučaba atakován v rohu u soupeře, hra pokračuje.
44:55
Hlava měl odkrytou levou stranu branky a jeden z pražských obránců se pokusil zakončit, bohužel minul.
44:35
Vyloučen hráč Jiří Mareš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
42:42
Standartní situace Ústí z brankoviště hostí. Míček na poslední chvíli chytá Kotoun.
42:12
Ústí má balonek pod kontrolou
40:12
Začala nám třetí třetina. Ve druhé třetině dali oba celky po 1 gólu, stav je tedy opět nerozhodný. Kdo vyhraje, se dozvíme v následujících minutách.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Ústí - Start98 10:8
40:00
39:55
Kotoun viděl Kopeckého střelu na poslední chvíli.
38:15
Zdá se,že se domácí probudili. Jiří Mareš vyslal další střelu na branku, bohužel minul.
37:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ladislav Svoboda, asistoval Viktor Kopecký (1:1).
37:38
a Ústí srovnává stav utkání!
36:49
Kolstrunk se snažil dorazit, Kotoun ale připraven.
36:42
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva FBC Start98 na 2 minuty za blokování hokejky.
36:40
Horko na ústeckém brankovišti.
35:31
Kužel ohrozil Kotounovu branku.
33:07
Už to vypadalo že Kopecký srovnává stav utkání, Kotoun ale zachytil na poslední chvíli míček.
32:32
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:32
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Ústí do konce utkání.
32:32
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Ústí na 5 minut za hrubost.
32:32
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FBC Start98 do konce utkání.
32:32
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FBC Start98 na 5 minut za hrubost.
32:32
Hráči na obou stranách neudrželi nervy na své uzdě.
31:35
Kotoun po dlouhé době musel sahat po míčku.
30:35
Kostra prokličkoval mezi dvěma hráči, potřetí se mu to již nepodařilo.
29:20
Hosté vyvíjejí tlak na ústecké hráče.
27:57
Kopeckého střela zblokována, další pokus měl Vojta, ale Štorek tečoval míček jinam, než měl v úmyslu.
27:32
Ohrožena branka Tomáše Hlavy, naštěstí ale míček letí vedle.
27:12
Tomáš Hlava na poslední chvíli chytá poskakující míček na svém brankovišti.
26:57
Obranný zákrok v rohu od Radka Kužela.
24:45
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Tomáš Kiprov, asistoval Jiří Vašíček (0:1).
24:45
Skóre dnešního utkání otevírá Tomáš Kiprov.
23:51
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
23:51
Obranný zákrok Davida Stummera a oslabení pro domácí družstvo.
23:35
Glatz střela z první, bohužel přespřelil.
22:57
Dobře myšlenou nahrávku Vojty na Štorka blokují pražští útočníci a začínají protiútok.
20:16
Začala nám druhá třetina, do které oba celky vstupují bez vstřeleného gólu.
20:00
20:00
Střely v první třetině Ústí - Start98 8:9
20:00
19:16
Už to vypadalo, že se Vojta trefil do brány, ale Kotoun zachytil míček pod svojí nohou.
18:51
DOmácí se teď více dostávají do zakončení, avšak chybí přesnost střely.
17:54
Kučaba sám na golmana, přestřeluje bránu.
17:02
Pískána "malá domů", rozehrávají hosté.
16:21
Hra se mírně přiostřuje, faul od domácího Horáka.
14:45
Kopeckého crossová nahrávka na Štorka nevyšla, hosté se ujímají míčku a jdou do pressu, akce ale brzy zastavena.
13:07
Po dlouhé střela na Tomáše Hlavu.
12:39
Svoboda pod tlakem.
12:22
Vojta odpaluje míček od branky Tomáše Hlavy.
10:39
Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:19
Tomáš Hlava má dobře postavenou branku! Na poslední chvíli vyčapal míček od čepele pražského útočníka.
08:29
Grosse a jeho nebezpečná střela!
08:03
Start v pressu.
06:29
Nebezpečná situace pro ústeckou branku! Jen tak tak stihl Štorek odehrát pryč míček.
04:47
Huslička střela na dorážku Filipcovi, ten ale míček nestačil trefit.
04:04
Standartní situace Startu vedle ústecké branky.
03:57
Grosse blokuje střelu pražského beka,
02:47
Hlavův nevídaný zákrok nohou.
02:11
Glatz ohrozil branku hostí, míček končí za mantinelem.
01:36
Kolstrunkova střela tahem míří do Kotounovi hrudi.
00:20
První pokus o střelu jsme viděli od Ondřeje Schullera. Střela byla zblokována a míček letěl mezi diváky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Start98: brankář: Karel Kotoun; hráči v poli: Jiří Kropáček, Ondřej Vavro, Ondřej Schuller, Jiří Vašíček, Michal Pražák
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Radek Kužel, Jiří Mareš, Jindřich Grosse, David Stummer, Michal Glatz
00:00
Dámy a pánové, vítejte u sledování dnešního utkání 4. kola play-off 1.ligy mužů, ve kterém se utkají celky Florbal Ústí a FBC Start98.