4:0
- : -
odehráno
SK Bivoj Litvínov (sestava)
branky (asistence): 04:32 Daniel Hulič (Viktor Hocelík), 08:51 Ondřej Hertl (Jan Werner), 10:17 Ondřej Hertl (Daniel Hulič), 11:45 Daniel Hulič (Ondřej Hertl), 14:40 Ondřej Kašpárek (Daniel Hulič), 25:35 Ondřej Kašpárek (Daniel Hulič), 32:40 Ondřej Kašpárek (Michal Skuhrovec), 33:49 David Procházka (Michal Plomer), 38:54 Viktor Hocelík (Ondřej Kašpárek), 43:20 Lukáš Černý (Viktor Hocelík), 52:06 Jaroslav Kropáček (Daniel Hulič), 53:46 Michal Skuhrovec (Ondřej Krejčí), 54:42 Michal Plomer (David Procházka)
FBC Start98 (sestava)
branky (asistence): 27:40 Tomáš Kiprov
zapisovatel online:
Globočník

SK Bivoj Litvínov - FBC Start98 13:1
5. Daniel Hulič, 9. Ondřej Hertl, 11. Ondřej Hertl, 12. Daniel Hulič, 15. Ondřej Kašpárek, 26. Ondřej Kašpárek, 33. Ondřej Kašpárek, 34. David Procházka, 39. Viktor Hocelík, 44. Lukáš Černý, 53. Jaroslav Kropáček, 54. Michal Skuhrovec, 55. Michal Plomer - 28. Tomáš Kiprov; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:7 + Petr Stejskal 5; využití: 3:0; diváků: 412; zásahy brankářů: Martin Hruška 29 - Ondřej Lupoměch 25; po třetinách: 5:0, 4:1, 4:0;
60:00
Komentář domácího huliče: Jo, tak dneska sme si docela zapinkali.. teď se nejdřív osprchujeme, a pak počítám že tak v neděli bych moch dorazit domu!
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Domácí dnes zaslouženě vyhráli, zápas zvládli v hlavách. Na rozdíl od nás a kluků v červených, kteří zápas nezvládli. Děkuji týmů, že zápas dohrál se ctí a moc děkuji našim skvělým fanouškům. Střeli 10 domácí 11 hosté
54:42
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Michal Plomer, asistoval David Procházka (13:1).
53:46
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Ondřej Krejčí (12:1).
53:46
Skuhrovec na Krejčího - Krejčí do Lupoměcha. Od něj zpátky ke Skuhrovcovi 12:1
53:03
Černý uklízí brankoviště svědomitě. Hosté se tak ke kloudnému zakončení zatím nemohou dostat
52:07
Zmar hostí dokládá branka Kropáčka
52:06
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Daniel Hulič (11:1).
52:02
Vyloučen hráč Václav Khek družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za hrubost.
47:09
Lupoměch nezústal nic dlužen své pověsti a předvedl také efektní zákrok!
46:39
Utkání se více-méně dohrává. Ovšem i tak jsou k vidění zajímavé situace. Například jako teď kdy Hruška výborně zasáhl
45:47
Halou obíhá vlna až Mexika
45:01
Lupoměch vytáhl včas svou levačku proti střele Pecháčka
44:04
Vyloučen hráč David Procházka družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:04
Vyloučen hráč Michal Mareš družstva FBC Start98 na 2 minuty za hrubost.
43:21
Obzvlášť když se střelou z mezikruží prosazuje Černý!
43:20
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Lukáš Černý, asistoval Viktor Hocelík (10:1).
42:49
Tohle už vypadá pro domácí nadějně
42:47
Vyloučen hráč Ondřej Schuller družstva FBC Start98 na 2 minuty za hrubost.
38:54
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Ondřej Kašpárek (9:1).
38:54
Hocelík pojišťuje v přesilové hře
38:11
Štylerově pravidelné návštěve na trestné lavici přihlíží rekordní návštěva 412 diváků
38:10
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FBC Start98 na 2 minuty za hrubost.
34:03
Vyloučen hráč Ondřej Vavro družstva FBC Start98 na 2 minuty za zdržování hry.
34:01
Hosté zkoušeli přeměřovat hokejky - odměnou je jim 2 minutový trest pro hostujícího kapitána
33:49
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil David Procházka, asistoval Michal Plomer (8:1).
33:49
Zahraniční posila z Ústí David Procházka - nekompromisně
33:07
Hulič trefuje špičku boty Lupoměcha
32:41
A když už dostal prostor přidává další gólový příspěvek dnešního večera...
32:40
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Ondřej Kašpárek, asistoval Michal Skuhrovec (7:1).
28:28
Michal Skuhrovec hraje dnes výborný zápas. S přehledem drží míček když je potřeba
28:09
Snad se konečně vrátí k florbalu
27:41
Kiprov s přehledem!
27:40
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Tomáš Kiprov bez asistence (6:1).
27:40
Hosté hrozili brejkem - na poslední chvíli jej hasil Hocelík - ovšem pouze za cenu faulu - trestné střílení
26:21
Emoce cloumají celou halou. Na hřišti šárvátka následuje šarvátku - bohužel na úkor hry. Fair play jde stranou. K vidění jsou i neslušná gesta v podání hráčů Startu dokonce i směrem k pořadatelům. Proč????
25:36
Tak konečně - Kašpárek se prosazuje po střele z úhlu!
25:35
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Ondřej Kašpárek, asistoval Daniel Hulič (6:0).
25:35
25:34
Hostům evidentně hra v početní nevýhodě svědčí...
24:45
Ani proti třem se zámek domácím nedaří. Snad teď
23:38
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva FBC Start98 na 2 minuty za hrubost.
23:38
Další komplikace na cestě za titulem v podání Startu
23:10
Domácí v přesilovce zatím neškodní
22:29
Hráči Startu teď drželi balónek notnou dobu ve výhodné vzdálenosti od své branky
22:05
Hosté v ložené šanci v oslabení mimo
21:06
První vítězství si dnes připisují domácí pořadatelé nad 100 letou časomírou
21:02
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva FBC Start98 na 5 minut za sekání.
21:02
Tak to je pro hosty nepříjemné. Při nápřahu zahrál vysokou hokejkou do obličeje Wernera hostující Stejskal. Odměněn byl 5 minutovým trestem.
20:52
Kropáček ten z Litvínova dostal nabito - bohužel k zakončení se nedostal
20:12
Hosté do druhé části vletěli jako vyměnění. Zásluhou početní výhody domácích nejsou v útoku tolik nebezpeční
18:33
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FBC Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:33
Domácí kapitán se nedobrovolně poroučel k zemi... 2 minuty o tom bude moci přemýšlet hostující Styler
17:56
Hosté rozehráli velice nebezpečnou standartní situaci - domácí se nenechali překvapit
14:41
Nic netrvá věčně - ani smůla Kašpárkova 5:0!
14:40
14:10
Hruška se nenechal nachytat na švestkách
13:45
Kašpárek má smůlu přilepenou na hokejce. Další z jeho šancí končí pro hosty bezpečně mimo