2:5
- : -
odehráno
FbC Panthers (sestava)
branky (asistence): 16:16 Natálie Sátrová (Eva Krauskopfová), 41:14 Eva Krauskopfová (Lýdie Baráková), 43:06 Eva Krauskopfová (Anežka Slaná)
TJ Sokol Královské Vinohrady (sestava)
branky (asistence): 17:00 Zuzana Macurová (Barbora Reichová), 41:26 Eliška Čermáková (Karolína Strejcovská), 46:28 Karolína Strejcovská (Ivana Hyršlová), 54:40 Natálie Bartošová (Zuzana Macurová), 55:29 Eliška Čermáková (Ivana Hyršlová), 59:24 Ivana Hyršlová (Monika Petřeková)
zapisovatel online:
Ondřej Svoboda

FbC Panthers - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:6
17. Natálie Sátrová, 42. Eva Krauskopfová, 44. Eva Krauskopfová - 18. Zuzana Macurová, 42. Eliška Čermáková, 47. Karolína Strejcovská, 55. Natálie Bartošová, 56. Eliška Čermáková, 60. Ivana Hyršlová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Marie Topolová 16 - Iveta Máčilová 9; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Doubka "Smekám před oběma týmy za dnešní utkání. Po celkem slušné první třetině se nám ve druhé vůbec nic nedařilo a soupeř nás mlel. Ve třetí třetině jsme i s velkou porcí štěstí utkání otočili. Chtěl bych pochválit obě naše golmanky za zvládnutý víkend. Děkuji soupeři a skvělým pořadatelům."
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Jenšíka "Celé utkání bylo vyrovnané, bohužel ve třetí třetině rozhodly dvě individuální chyby. Děkujeme našim hráčkám, soupeři a skvělým divákům."
60:00
59:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ivana Hyršlová, asistoval Monika Petřeková (3:6).
55:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Čermáková, asistoval Ivana Hyršlová (3:5).
55:29
Sátrová si v rozehrávce dovolila až moc, čehož využila Hyršlová s Čermákovou
54:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Zuzana Macurová (3:4).
54:40
Macurová našla na pravé straně nehlídanou Bartošovou, která se nemýlí a posílá svůj tým v dnešním utkání poprvé do vedení
54:02
Granát Krauskopfové dorazila Šarochová nadvakrát pouze do tyče!
48:51
Vyloučen hráč Nela Škopánová družstva FbC Panthers na 2 minuty za zdržování hry.
48:00
Utkání sleduje 98 diváků, děkujeme!
47:47
Raková z výběhu trefuje nad
46:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Strejcovská, asistoval Ivana Hyršlová (3:3).
46:28
K balonu se na půlce dostala Strejcovská a trefuje Topolové nad rameno
43:06
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Anežka Slaná (3:2).
43:06
Střelu Slané doráží do odkryté klece Krauskopfová
43:04
Slezáková vybojovala téměř ztracený balon, předložila Slané, která odrazem o Máčilovou trefuje tyč!
41:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Čermáková, asistoval Karolína Strejcovská (2:2).
41:26
SVK kontruje, do podobného místa se prosazuje Čermáková
41:14
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Lýdie Baráková (2:1).
41:14
Víko jak víno! Šrámková přenesla na půlce na Barákovou, která z první přenesla krosem na Krauskopfovou, která nedala Máčilové šanci
37:27
Vyloučen hráč Ivana Hyršlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
35:11
Javorská zatápěla domácí obraně, ale zakončila mimo
33:10
Macurová s Reichovou si vyšláply na Šrámkovou a málem z toho byla gólová radost pro hostující celek
32:27
Tvrzníková našla z rohu nabíhající Strejcovskou, která přestřelila
32:01
První nevyužitá přesilovka víkendu - hostující tým opět v pěti
30:01
Vyloučen hráč Ivana Hyršlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou.
29:59
Rozehrávku Valtové vystihla Komorousová, ale balon ji uskočil mimo hřiště
29:15
Slezáková měla před sebou poloprázdnou branku, ale nedokázala balon včas vylovit zpod svých nohou
28:50
Šarochová se ocitla tváří tvář Máčilové ale neporadila si
28:29
Šarochová si nešla pořádně pro balon, a tak ji o balon připravila Honzová, která se vydala na výlet přes celé hřiště, ale branku Topolové přestřeluje
27:17
Reichová čaruje za brankou Panthers, ale Baráková ji včas připravila o balon
22:52
Střelu Rakové Máčilová jen vyrazila před sebe, ale dobíhající Baráková dorazit nestačila
21:04
Krauskopfová postupovala se Slezákovou a Slanou na jedinou bránicí hráčku, rozhodla se sama vystřelit a trefuje Máčilovou do masky
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině Panthers 4 SKV 7
20:00
17:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zuzana Macurová, asistoval Barbora Reichová (1:1).
17:00
Rozehrávku z rohu dokázaly Vinohradské hráčky zúročit, když Šrámková zaspala a nepohlídala Macurovou
16:16
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Natálie Sátrová, asistoval Eva Krauskopfová (1:0).
16:16
Napodruhé už se Sátrová nemýlila! Krauskopfová ji našla ukázkovým krosem a Sátrová odrazem o Máčilovou otvírá skóre dnešního utkání
15:55
Blízko proměnění byla na středu Sátrová, ale zamířila vedle
15:40
Zajímavostí ze včerejšího utkání je, že všechny tři přesilové hry byly proměněny - jedna na straně Vinohrad a dvě na straně Panthers
15:20
Vyloučen hráč Eliška Čermáková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
15:20
Pronikající Sátrovou sekla Čermáková, což bylo oceněno dvouminutovým trestem
13:03
Raková se Sátrovou si opět nerozuměli, když se druhá jmenovaná připletla do střely z první
12:30
Petřeková si útočném rohu hrála s balonem tak dlouho až ji nekompromisně a čistě odstavila Krauskopfová
11:40
Škopánová na brankovišti fotbalově odvrátila před Reichovou
09:20
Kučerová nemohla dlouho zbavit balonu Hyršlovou, ale žádné nebezpečí z toho nevzniklo
08:42
Macurovou v dobré pozici vychytala Topolová
07:55
Tvrzníková si šla šikovněji pro balon než Sátrová a měla příležitost sama zakončit, ale včas se vrátila Škopánová a šanci jí překazila
06:55
Střelu Kučerové od půlky zablokovala Reichová
06:30
Sátrová se málem srazila s Rakovou
03:58
Šrámková jen tak prostrčila na Barákovou, jejíž zakončení bylo zablokováno, se svou důraznou hrou neuspěla ani Krauskopfová
03:12
Pantherky trošku zazmatkovaly ve střídání a chvíli hrály dobrovolně ve čtyřech
01:48
Hyršlová hledala před brankou volnou Šádkovou, ale ta nezpracovala
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Iveta Máčilová; hráči v poli: Karolína Strejcovská, Petra Honzová, Eliška Čermáková, Aneta Tvrzníková, Monika Petřeková
00:00
Line-up domácích FbC Panthers: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Nela Škopánová, Eliška Kučerová, Klára Šarochová, Natálie Sátrová, Veronika Raková
00:00
Vítejte u dnešního online přenosu, včerejší pohledné utkání v tatranské stodole zvládly lépe hráčky Vinohrad, když zvítězily 5:9.