2:1
5:2
2:2
- : -
branky (asistence): 07:26 Pavel Kotrč (Jakub Kubina), 17:49 Jiří Novotný (Jan Škola), 23:06 Dominik Emlar (Petr Hofman), 25:57 Dominik Emlar (Petr Hofman), 31:09 Pavel Kotrč, 36:05 Jakub Kopecký, 37:10 Dominik Emlar (Petr Hofman), 41:48 Pavel Kotrč (Pavel Petráček), 59:44 Pavel Kotrč
branky (asistence): 04:45 David Dudek (Marek Chocholoušek), 29:28 Daniel Jäschke (Jakub Štěrba), 30:29 Vít Andrle (Ondřej Kopp), 42:19 Jakub Štěrba, 52:54 Marek Chocholoušek (Jan Krajník)

TJ Sokol Jaroměř - FbC 98 Chomutov 9:5
8. Pavel Kotrč, 18. Jiří Novotný, 24. Dominik Emlar, 26. Dominik Emlar, 32. Pavel Kotrč, 37. Jakub Kopecký, 38. Dominik Emlar, 42. Pavel Kotrč, 60. Pavel Kotrč - 5. David Dudek, 30. Daniel Jäschke, 31. Vít Andrle, 43. Jakub Štěrba, 53. Marek Chocholoušek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 35 - Ondřej Trhlík 22, Karel Šantora 9; po třetinách: 2:1, 5:2, 2:2;
60:00
59:59
Počet střel po třetí třetině 9:12
59:59
Komentář domácího trenéra Jiřího "Borise" Novotného: Zasloužené vítězství. Soupeře jsme zlomili při našem oslabení, kdy jsme dali dva goly a třetí třetinu jsme zvládli jako zkušený tým. Děkujeme soupeři a především skvělým fanouškům! Komentář hostujícího trenéra Martina Bocijana: Dneska jsme prohráli na zkušenost. Děkujeme soupeři za utkání.
59:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč bez asistence (9:5).
59:44
Domácí kapitán Pavel Kotrč završil dnešní utkání golem do prázdné brány a upravil tak konečné skóre na 9:5
56:20
Chomutov přidal na obrátkách a Jaroměř se snaží držet balonek na svých hokejkách
54:56
Timeout FbC 98 Chomutov
54:37
Domácí kapitán Pavel Kotrč se nyní při svém střídání trápil a evidentně nebyl se svým výkonem spokojený
52:54
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Jan Krajník (8:5).
52:54
Nedáš dostaneš! Po nezdařeném útoku domácích, kdy střelu Dominika Emlara zachytil hráč Chomutova Jan Krajník rychle našel Marka Chocholouška, který se více méně do prázdné nemýlí
52:09
Domácí drží stále Chomutov dál od své brány
48:45
Mladá pětka Jaroměře teď silná na hokejce, Jakub Kopecký se dokonce dostal k zakončení, ovšem míček mu sjel z čepele daleko za mantinely
48:10
Hosté nyní drží Jaroměř v jejich obranné třetině
46:11
Hra je ze strany domácích opatrnější než v předchozích třetinách, ale i tak jsou na míčku častěji
42:19
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil Jakub Štěrba z trestného střílení (8:4).
42:19
V brankové příležitosti fauloval Ondřeje Koppa Pavel Petráček a nařízené trestné střílení proměnil Jakub Štěrba
41:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Pavel Petráček (8:3).
41:48
Při hře 4 na 4 se prosadil, opět po standardní situaci, domácí kapitán Pavel Kotrč, který se trefil přesně pod víko
41:20
Domácí od začátku třetí třetiny naskočili v početní nevýhodě 3 na 4, avšak během této situace se nic zásadního nestalo
40:00
40:00
39:59
Jaroměř byla ve druhé třetině aktivnější i na střely 19:14
39:55
Vyloučen hráč Jiří Novotný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
39:55
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva FbC 98 Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:55
Skvělou práci ve svém oslabení předvedl Jakub Kopecký, který si za svou bránou asi třikrát "udělal" Šaršu Ondřeje, který to neudržel a tvrdě Kopeckého poslal za mantinel, což neunesli domácí hráči a za svého spoluhráče se bili, čímž si nejaktivněji bojující Jiří "Boris" Novotný vysloužil také dvouminutový trest
39:00
Vyloučen hráč Dominik Haž družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
39:00
Bohužel se domácí provinili špatným střídáním a odsedí si tak dvě minuty
37:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (7:3).
37:10
Spolupráci domácích juniorů zakončil svým hattrickem Dominik Emlar
36:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký bez asistence (6:3).
36:05
I přestože domácí hrají v početní nevýhodě, Jakub Kopecký se na dlouhém mantinelu porval o balonek a z těžké pozice zavěsil do šibenice
35:07
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
31:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč z trestného střílení (5:3).
31:09
Domácí vytvořili tlak na hostující branku a hostující Šarša Ondřej musel vykopávat z malého brankoviště, čímž zajistil dvouminutový trest a následné trestné střílení, které domácí Pavel Kotrč suveréně proměňuje
30:29
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Kopp (4:3).
30:29
Z poza brány přihrával Ondřej Kopp a nalezl osamoceného Víta Andrleho, který rychle snižuje na rozdíl jedné branky
30:00
Jsme potěšeni, že ve svátek přišlo svůj tým podpořit 96 diváků. Děkujeme!
29:28
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Jakub Štěrba (4:2).
29:28
Avšak vzápětí pro svůj tým vybojoval gol Jöschke Daniel
29:00
Ve vlastní síti skončil domácí golman Lukáš Flégl, ale balonek za svá záda nepustil
28:09
Hra je plná šancí, osobních soubojů, ale většina z nich se odehrává v oblastech jen těžko ohrožujících branku
25:57
25:57
Opět skvěle odehraná standardní situace domácích končí golem.
23:06
23:06
Necelé čtyři vteřiny stačili domácím k využití početní výhody. Standardní situaci po faulu využívá trojice Kubina Jakub, Petr Hofman a Dominik Emlar
23:02
23:02
Jako vlak dorazil před bránu Ondřej Šarša a vzal s sebou i Jana Školu, vysloužil si tak dvouminutový trest
21:23
Chyby se dopustil Jakub Kubina, domácí obránce, který nezachytil skákající míček na půlce a čelil tak hned tlaku, který však vzápětí napravil
20:20
Domácí začínají druhou třetinu v početním oslabení, ale i tak domácí stav udrželi
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině 11:14 z pohledu domácích
18:25
Vyloučen hráč Lukáš Flégl družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
18:25
Domácí golman Lukáš Flégl podrazil Aleše Trávníčka a proto Dominik Haž byl povolán odsedět si za něho dvě minuty
17:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Novotný, asistoval Jan Škola (2:1).
17:49
Svým typickým bekendem se prosazuje Jiří Novotný po skvělé přihrávce od Jana Školy
16:32
Opět skvěle podržel domácí golman svůj tým
15:57
Tvrdý souboj Kotrče a Chocholouška v rohu hřiště v obranné polovině Jaroměře
14:34
Kubina Šimon se dostal k tvrdé střele, kterou však Trhlík Ondřej odrazil mimo hřiště
14:11
Kotrčovi nevyšla krosová přihrávka na Školu a tak se chomutovští dostali opět na útočnou polovinu Jaroměře
12:34
Lukáš Flégl zachránil situaci, kdy na něho vyrazili osamocení tři hráči Chomutova
10:23
Chomutov výborně zdvojuje domácí hráče
07:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Jakub Kubina (1:1).
07:26
Nyní Jaroměř ve svízelné situaci, Chocholoušek se dostává do brejku 3 na 2, Flégl však připravený
06:43
Jakub Kubina zachytil míček na polovině, vystřelil na bránu a Pavel Kotrč připravený dorážel se nemýlil
04:45
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil David Dudek, asistoval Marek Chocholoušek (0:1).
04:45
I přestože domácí hrají aktivněji dělají značné chyby, které David Dudek využívá a otevírá skóre zápasu
03:56
Hráči Chomutova vyčkávají na chybu domácích
02:59
Chomutovští hrají fairplay, přiznali se k odraženému míčku do autu
01:00
Utkání začalo! Aktivněji naskočili na hřiště domácí, kteří drží míček v útočné třetině
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC 98 Chomutov: brankář: Ondřej Trhlík; hráči v poli: Ondřej Šarša, Marek Chocholoušek, David Dudek, Lukáš Fiala, Karel Klíma
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jakub Kopecký, Dominik Emlar, Pavel Petráček, Jakub Kubina, Petr Hofman
00:00
Dobré sváteční odpoledne příznivci florbalu! Vítáme Vás u 3. kola Národní ligy západ, kde se proti domácímu TJ Sokol Jaroměř představí FbC 98 Chomutov. Domácí Jaroměř v sobotu prohrála v nastavení a odvezla si z Turnova pouze jeden bod. Svou reputaci se pokusí napravit proti hráčům z Chomutova.