2:1
1:3
1:5
- : -
branky (asistence): 05:40 Jakub Labuz (Michal Sondel), 13:36 Tomáš Kozlík (Tomáš Daniš), 20:49 Matěj Smeták (Michal Kozelský), 44:26 Václav Gurkovský (Tomáš Daniš)
branky (asistence): 16:19 Ondřej Chalupa (vlastní branka), 26:14 Ondřej Melichar (Jan Halama), 38:33 Ondřej Zerák (Ondřej Dvořák), 39:45 Ondřej Melichar (Vít Karásek), 45:16 Ondřej Melichar (Filip Dvořák), 50:40 Ondřej Zerák (Daniel Halm), 55:19 Ondřej Melichar (Ondřej Dvořák), 55:36 Daniel Halm, 56:24 Ondřej Zerák (Daniel Halm)

TJ Slovan Havířov - Hippos Žďár n/S. 4:9
6. Jakub Labuz, 14. Tomáš Kozlík, 21. Matěj Smeták, 45. Václav Gurkovský - 17. Ondřej Chalupa, 27. Ondřej Melichar, 39. Ondřej Zerák, 40. Ondřej Melichar, 46. Ondřej Melichar, 51. Ondřej Zerák, 56. Ondřej Melichar, 56. Daniel Halm, 57. Ondřej Zerák; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Michal Sondel 13, Marek Renz 5 - Lukáš Kratochvíl 27; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:5;
60:00
Komentář trenéra Hostů: Cesta ke třem bodům vedla přes obětavou obranu, v důležitých chvílích Nás podržel golman. Jsme rádi za 3 body a děkujeme soupeřům za vyrovnaný zápas.
60:00
Komentář trenéra Domácích: Velmi špatné a odfláknuté utkání. Místy jsem se styděl, že se na to musím dívat. Soupeř nás přehrál v chytrosti, agresivitě, rychlosti a individuálních výkonech. Dnes jsme vyhořeli jako papír. Čeká nás velmi těžká sezóna.
60:00
58:25
Nebezpečnou přihrávku nevyužil hostující hráč v gol.
56:24
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Daniel Halm (4:9).
55:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm bez asistence (4:8).
55:36
8. gól hostů poslali do prázdné branky.
55:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Ondřej Dvořák (4:7).
53:47
Vyloučen hráč Václav Gurkovský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:30
Domácí tým zkouší hru bez gólmana.
52:03
Timeout TJ Slovan Havířov
50:40
47:05
Vyloučen hráč Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Filip Dvořák (4:5).
44:26
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Gurkovský, asistoval Tomáš Daniš (4:4).
44:26
Po velmi dobře zahrané přesilové hře vstřelil gól Václav Gurkovský.
44:11
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Domácí vystřídali brankáře. Do brány nastoupil s číslem 34 Marek Renz.
40:00
39:59
Střely na branku po 2. třetině. 9:10
39:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Vít Karásek (3:4).
39:01
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Ondřej Dvořák (3:3).
38:33
Chvilkový zmatek před domácí brankou nezvládla obrana a brankář nedokázal zabránit dorážce hostů.
35:53
Hosté dostali nebezpečnou standardní situaci, kterou však nedokázali proměnit v gól.
33:43
Filip Juřica ukázal své fotbalové dovednosti a krásně vykopl míček za polovinu.
31:55
Hosté nebezpečně zaútočili s breaku hráč však nedokázal vystřelit.
29:55
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Jan Halama (3:2).
23:05
Domácí teď zatlačili hosty do hluboké defenzívy.
20:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Michal Kozelský (3:1).
16:19
Vlastní branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa (2:1).
14:48
Hraje se ve velkém tempu. Oba týmy v krátkém sledu pohrozily z protiútoků.
13:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Tomáš Daniš (2:0).
11:50
Hosté nyní měli nebezpečnou šanci, kterou zhatil gólman skvělým zákrokem.
09:10
Domácí tým je kombinačně lepší na začátku zápasu, hosté hrozí s breaků.
05:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Labuz, asistoval Michal Sondel (1:0).
05:40
Po výhozu golmana na pravý mantinel se ujal míče Jakub Labuz, který nahrával na vzdálenější tyč, míček však srazil hostující hráč do vlastní brány.
04:15
Výhodná rozehrávka pro domácí tým, která byla sražena za mantinel.
01:45
Hosté zatím drží balónek pod svou kontrolou.
00:01
Po první buli se míčku ujímají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Hála a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Vít Karásek, Filip Dvořák, Ondřej Zerák, Ondřej Melichar, Jan Halama
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Michal Sondel; hráči v poli: Filip Juřica, Michal Kozelský, Matěj Smeták, Michal Prorok, Jiří Gregor