4:1
0:3
3:1
- : -
branky (asistence): 06:08 Patrik Kučera (Jan Beránek), 14:24 Jakub Kocour (Jan Beránek), 17:15 Jan Beránek (Jan Sláma), 18:19 Patrik Kučera (Jan Beránek), 44:56 Tomáš Paul, 46:31 Tomáš Paul (Patrik Kučera), 59:56 Petr Liška (Lukáš Zelenka)
branky (asistence): 09:21 Jan Halama (Petr Tlustoš), 27:07 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar), 37:52 Ondřej Melichar (Jan Halama), 38:54 Martin Zerák (Petr Tlustoš), 59:41 Martin Zerák (Ondřej Melichar)

Sokol Erupting Dragons H. Brod - Hippos Žďár n/S. 7:5
7. Patrik Kučera, 15. Jakub Kocour, 18. Jan Beránek, 19. Patrik Kučera, 45. Tomáš Paul, 47. Tomáš Paul, 60. Petr Liška - 10. Jan Halama, 28. Petr Tlustoš, 38. Ondřej Melichar, 39. Martin Zerák, 60. Martin Zerák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 38; zásahy brankářů: Jaroslav Přibyl 18 - Lukáš Kratochvíl 25, František Macek 1; po třetinách: 4:1, 0:3, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Filipa Dvořáka: Špatná efektivita v poslední části nás stála body, na konci zápasu nám evidentně chyběly fyzické síly. Děkujeme soupeři,rozhodčím i divákům.
60:00
Komentář vedoucího domácích Tomáše Rezka: První a třetí třetina byly podle našich představ, druhá ne a proto jsme jí prohráli 0:3.
60:00
59:56
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Lukáš Zelenka (7:5).
59:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Zerák, asistoval Ondřej Melichar (6:5).
59:23
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:14
Vyloučen hráč Radim Vlk družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:42
Trestné střílení družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod neproměnil Tomáš Paul.
49:42
Střídání brankáře. Nový brankář František Macek družstva Hippos Žďár n/S.
49:42
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
46:31
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul, asistoval Patrik Kučera (6:4).
46:23
Domácí už zvedali ruce na hlavu, ale Kratochvíl míček na brankové čáře vyrazil.
44:57
Paul jednou rukou pod tělem Kratochvíla posílá domácí do vedení.
44:56
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul z trestného střílení (5:4).
44:41
Draci navazují na tempo z první třetiny.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 7:10. Další třetina začne cca. v 18:53.
40:00
38:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Zerák, asistoval Petr Tlustoš (4:4).
37:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Jan Halama (4:3).
37:52
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
27:08
Po sérii rychlích přihrávek vystřelil Tlustoš nízkou střelu, kterou neměl šanci Přibyl vidět.
27:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Melichar (4:2).
26:15
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za sekání.
25:47
Hezká akce hostů, které ale vystavil stopku Přibyl.
20:00
20:00
Střely 13:8 Další třetina začne cca. v 18:11.
20:00
18:19
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Patrik Kučera, asistoval Jan Beránek (4:1).
17:16
Krasný gól Beránka, který vyslal vlaštovku nad hlavami všech na hřišti i brankáře Kratochvíla.
17:15
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jan Beránek, asistoval Jan Sláma (3:1).
16:31
Teď zase Přibyl podržel domácí.
14:25
Na Kocourovu střelu, už ale Kratochvíl nedošáhnul.
14:24
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jakub Kocour, asistoval Jan Beránek (2:1).
12:59
Domácí mají obrovský tlak. Kratochvíl ale hosty podržel.
12:19
Kučera skončil s Melicharem za mantinely.
11:00
Zelenkovu střelu Kratochvíl vyrazil maskou.
10:20
Domácí mají jedu šanci za druhou.
09:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Halama, asistoval Petr Tlustoš (1:1).
07:20
Kučera trefuje tyč.
06:33
Po vlažném začátku kde měli domácí mírně navrch přišla první branka utkání. Po nahrávce Beránka, střílel od mantinelu Kučera až za Kratochvílova záda do horní levé části jeho branky.
06:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Vít Petříček, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Daniel Halm, Petr Tlustoš
00:00
Line-up domácích Sokol Erupting Dragons H. Brod: brankář: Jaroslav Přibyl; hráči v poli: Lukáš Zelenka, Jaromír Čermák, Radim Vlk, Petr Liška, Jakub Kocour