0:0
1:1
7:1
- : -
branky (asistence): 28:58 Tomáš Paul (Michal Beránek), 43:05 Tomáš Vlček (Jan Sláma), 45:16 Tomáš Vlček (Tomáš Paul), 46:21 Tomáš Paul (Jakub Kocour), 47:17 Michal Beránek (Lukáš Zelenka), 52:31 Petr Liška (Jakub Kocour), 55:53 Jan Beránek (Jakub Kocour), 59:21 Tomáš Paul
branky (asistence): 24:21 Petr Zavadil (Jaromír Chocholáč), 49:04 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil)

Sokol Erupting Dragons H. Brod - ASK Bystřice n.P. 8:2
29. Tomáš Paul, 44. Tomáš Vlček, 46. Tomáš Vlček, 47. Tomáš Paul, 48. Michal Beránek, 53. Petr Liška, 56. Jan Beránek, 60. Tomáš Paul - 25. Petr Zavadil, 50. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Jelínek 25 - Jiří Paleček 15; po třetinách: 0:0, 1:1, 7:1;
60:01
Toto je pro dnešek vše. A budeme se těšit na další domácí utkání v Havlíčko-Brodské sportovní hale TJ Jiskra. Napočtenou
60:00
Komentář vedoucího domácích Tomáše Rezka: První a druhou třetinu jsme ještě rozbalovali dárky pod stromečkem a slavili silvestr. Třetí třetinu jsme začali hrát to co jsme měli a zaslouženě vyhráli zápas. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Střely ve 3. třetině. 12:6 a celkem 23:27.
60:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Dufka: Dvě třetiny vyrovnané utkání, když jsme měli více brankových příležitostí které jsme nevyužili zásluhou naší špatné koncovky a výborného gólmana domácích. Jako už několikrát v této sezóně jsme špatně odehráli jednu třetinu která nás stála zápas. Gratuluji domácím k vítězství.
60:00
59:52
Vlk netrefil prázdnou bránu, to ho už ale nemusí mrzet protože domácí poráží svého rivala ve třetí třetině vysoko 7:1 a celkově 8:2
59:21
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul bez asistence (8:2).
57:45
Domácí vymotali Bystřici, Vlček přestřelil úplně prázdnou branku ze tří metrů, a nedokončil tak hattrick.
55:53
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jan Beránek, asistoval Jakub Kocour (7:2).
55:04
Vyloučen hráč Tomáš Trentin družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
54:01
Tahle hra musí všechny přihlížející bavit, protože domácí předvádí jednu parádičku za druhou.
52:31
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Jakub Kocour (6:2).
51:04
Ani 2. gól Bystřice domácí nezpomalil a hostí jsou tak pro Draky spíše tréninkovým soupeřem.
49:04
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Miloš Prášil (5:2).
47:18
Halou se nese písnička Zuzany Norisové-Pátá. Protože Draci totálně rozebírají hosty a sází jim další gól.
47:17
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Michal Beránek, asistoval Lukáš Zelenka (5:1).
46:21
Timeout ASK Bystřice n.P.
46:21
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul, asistoval Jakub Kocour (4:1).
45:16
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Tomáš Paul (3:1).
43:05
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jan Sláma (2:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 4:11. Omluvte výpadek internetu.
40:00
35:33
Domácí hrají celý zápas ve veliké pohodě a momentálně mají velikou převahu.
28:59
A máme vyrovnáno. Paul zpoza branky protlačil míček kolem tyče.
28:58
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul, asistoval Michal Beránek (1:1).
27:54
Vyloučen hráč Jaromír Chocholáč družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
24:21
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval Jaromír Chocholáč (0:1).
23:37
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:10. Další část začne cca. ve 20:11.
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:45
Kocourova střela těsně míjela šibenici.
14:09
Kocourovu střelu Paleček vyrazil před dotírajícího Zelenku, ten ale míček nestihl zahrát.
08:42
Beránkova nadějná střela byla sražena mimo.
06:30
Sláma prověřil hostujícího golmana, ale jeho pokusu chyběla razance aby Palečka překonal.
05:12
Bystřice je zatím aktivnější, ale žádné velké šance nevyprodukovala.
01:00
Liška mohl rozjásat domácí publikum, ale jeho pokus po zemi těsně míjel tyčku prázdné poloviny hostující branky.
00:03
Tři sekundy po začátku utkání mohla jít Bystřice do vedení, ale útočící hráč netrefil zařízení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Michal Mazánek, Jaromír Chocholáč, Tomáš Trentin, Petr Zavadil, David Zítka
00:00
Line-up domácích Sokol Erupting Dragons H. Brod: brankář: Jan Jelínek; hráči v poli: Petr Liška, Jaromír Čermák, Jakub Kocour, Lukáš Zelenka, Radim Vlk