2:3
- : -
odehráno
FB Hurrican Karlovy Vary (sestava)
branky (asistence): 06:47 Matěj Svatek (Miroslav Horký), 10:01 Patrik Soukup (Petr Gasparik), 14:01 Petr Gasparik (Jakub Černý), 16:54 Lukáš Ujhelyi (Jan Smolka), 19:10 Štěpán Mosler, 25:02 Marek Rybka (Jakub Novák), 28:32 Jakub Nachtmann, 49:27 Jan Smolka (Petr Gasparik), 58:55 Štěpán Mosler (Jakub Černý)
TJ Sokol Jaroměř (sestava)
branky (asistence): 14:26 Vojtěch Schwarz (Pavel Kotrč), 38:44 Jiří Novotný (Pavel Kotrč), 42:47 Petr Hofman (Pavel Petráček), 48:55 Vojtěch Schwarz (Jiří Novotný), 52:30 Jan Škola (Šimon Kubina)
zapisovatel online:
David Košinár

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř 9:5
7. Matěj Svatek, 11. Patrik Soukup, 15. Petr Gasparik, 17. Lukáš Ujhelyi, 20. Štěpán Mosler, 26. Marek Rybka, 29. Jakub Nachtmann, 50. Jan Smolka, 59. Štěpán Mosler - 15. Vojtěch Schwarz, 39. Jiří Novotný, 43. Petr Hofman, 49. Vojtěch Schwarz, 53. Jan Škola; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5:6; využití: 1:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Daniel Leitner 13 - Lukáš Flégl 4, Karel Hašek 11; po třetinách: 5:1, 2:1, 2:3;
60:00
59:54
Vyloučen hráč Jakub Nachtmann družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Jakub Černý (9:5).
57:34
Kuba Černý měl možnost trestného střílení, ale nedokázal ho proměnit.
57:33
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Jakub Černý.
57:33
Vyloučen hráč Pavel Petráček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra ve výskoku.
56:41
Jaroměř to zkoušela bez brankáře, ale nedokázala se udržet v útoku.
55:53
Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:20
Novotný vystřelil z levé strany, ale jeho pokus se ani z daleka nevešel mezi tři tyče.
54:18
Zbývá posledních zhruba šest minut a Hurricani drží balonek před hostující brankou.
52:31
Jaroměř znovu snižuje na rozdíl tří branek, když se po dorážce před bránou prosadil Jan Škola.
52:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Šimon Kubina (8:5).
51:54
Kuba Černý tvrdě sestřelil před bránou soupeře a jde si posedět na dvě minuty.
51:53
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vražení zády.
50:48
Horký se Smolkou se pokusili vyšachovat hostující obranu, ale zakončení nepřineslo nic zajímavého.
49:28
Tak domácí jdou nakonec po obrovském závaru opět do čtyřbrankového vedení a na trestnou lavici usedá ve stejný čas za hrubost Jan Škola, takže Hurricani budou mít možnost přesilové hry.
49:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Petr Gasparik (8:4).
49:27
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
48:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Schwarz, asistoval Jiří Novotný (7:4).
47:54
Škola takticky zastavil míček na půlce hřiště a dmácí budou mít možnost rozehrát standartní situaci.
46:51
V další nadějné situaci byl Smolka, ale nedokázal zkrotit neposedný balonek.
45:34
Novák teď úplně sám nedokázal usměrnit míček za brankovu čáru, i když jí měl zcela odkrytou.
45:03
Mosler vynesl doslova na lopatě Schwarze, který skončil až za mantinelem.
43:56
Valenta pálil po standartní situaci z levé strany jen kousek vedle Leitnerovy brány.
43:33
Rybka dokázal v rohu udržet míček a ještě si vymodlil od rozhodčího faul.
42:48
Tak ještě to dnes může být zajímavé. Jarměři se po velkém tlaku daří snížit na rozdíl čtyř branek zásluhou Petra Hofmana.
42:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Pavel Petráček (7:3).
42:24
Vypadá to, že hosté se ještě nevzdali. Pokouší se o rychlé rozehrávky a tlačí se do útoku.
41:11
Rybka se pokoušel nahodit před bránu, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
40:00
40:00
38:45
Přichází nečekané snížení. Po střele z první se z předbrankoového prostoru prosadil Jiří Novotný.
38:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Novotný, asistoval Pavel Kotrč (7:2).
38:35
Blíží se pomalu konec druhé třetiny a skóre je stále stejné.
37:13
Za hostující brankou se strhla menší potyčka a oba kohouti si jdou odpočinout na trestnou lavici.
37:12
Vyloučen hráč Šimon Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
37:12
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
36:35
Je tu další přesilová hra pro domácí. Hostující hráči začínají být velice neukáznění.
36:34
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
35:41
Hosté začínají být nervózní a utkání i přes rozhodnutý stav nabírá na obrátkách.
33:58
Přesilová hra nevypadá vůbec špatně, ale Jaroměř skvěle brání adaří se jí vyhazovat míčky.
32:40
Domácí teď budou mít možnost přesilové hry a je tu velká šance na vstřelení osmé branky.
32:21
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
32:04
Horký si projel celé hřiště, ale jeho následnou střelu vyrazil Hašek ramenem.
31:11
Černý krásně vystřelil z předbrankového prostoru, ale jen o kousek přestřelil.
30:35
Vyloučen hráč Šimon Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
30:35
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
29:52
Vypadá to dnes na pořádný debakl, který Jaroměř utrží. A to jsme teprve v půlce utkání.
28:33
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř
28:33
Nachtmann si krásně objel bránu a překvapil u tyče nepřipraveného Flégla, který po tomto zážitku a sedmi obdržených brankách odchází střídat a místo něj nastupuje Karel Hašek.
28:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Nachtmann bez asistence (7:1).
28:04
Horký se pokoušel o střelu z první, ale Kubina ji stihl dobře zablokovat.
26:59
Jakub Černý teď jednou rukou vyškolil Schwarze, který nevěděl, kde má ruce a kde má nohy.
25:03
Ze zápasu se pomalu stává exhibice. Jakub Novák s Markem Rybkem zahráli profesorsky standartní situaci a druhý jmenovaný přesně zavěsil míček do brány.
25:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Rybka, asistoval Jakub Novák (6:1).
24:17
Jaroš si krásně přehodil Flégla, ale následně nedokázal dopravit balonek do prázdné brány.
23:30
Kuba Novák šalamounsky posílal míček před bránu a hostující gólman si ho málem srazil do vlastní brány.
22:43
Ujhelyi se pokoušel o střelu z otočky, ale Flégl byl připraven nasvém místě.
21:53
Svatek je na hřišti a Hurricani hrají v plném počtu.
20:25
Hosté nastoupili do druhé třetiny s výhodou jednoho hráčev poli a obléhájí domácí branku.
20:00
20:00
19:49
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:11
Štěpán Mosler si postavil míček při standartní situaci a fenomenálně vymetl levý růžek brány.
19:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štěpán Mosler bez asistence (5:1).
16:55
Jenže okamžitě po rozehraní Jaroměře se míčku zmocnili domácí a krásnou střelou se prosazuje Lukáš Ujhelyi.
16:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Jan Smolka (4:1).
16:48
Svatek sice dostal do branky míček, ale pro jeho postavení v brankovišti se radost domácích ruší.
15:27
Teď se nám s brankami soztrhl pytel. Na obou stranách padly góly ze standartních situací.
14:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Schwarz, asistoval Pavel Kotrč (3:1).
14:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Gasparik, asistoval Jakub Černý (3:0).
12:58
Dlouho se na palubvce nic zajímavého neudálo. Domácí stále vedou 2:0.
10:02
Karlovarští teď nádherně vyšachovali všechny bránící hráče a Patrik Soukup už jen doklepával do prázdné branky.
10:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrik Soukup, asistoval Petr Gasparik (2:0).
09:37
Utkání se nám začíná přiostřovat. Ani jedna strana si nic nedaruje zadarmo.
08:45
Horký se pokoušel tečovat míček před bránou,ale hostující gólman byl pozorný.
06:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Miroslav Horký (1:0).
06:47
Horký krásně našel před bránouvolného Matěje Svatka, který s trochou štěstí dostal míček za Flégla.
05:59
A opět to byl Gasparik, který se pokoušel prokličkovat až před Flégla, ale jeho pokus skončil vedle hostující brány.
04:01
Obrovský závar před Fléglem předvedl Gasparik s jeho lajnou, ale žádná ze střel neprošla až do brány.
02:58
Horký teď ale skvěle našel před bránou volného Marka Rybku, který mířili jen těsně nad horní tyč.
02:23
Hurricani se zatím ještě nedostali k jediné střele, jelikož Jaroměř výborně brání.