1:3
0:2
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 02:06 Martin Kos (Jiří Žák), 09:13 Jakub Kovář (Jiří Kučera), 17:16 Jiří Žák (Libor Čech), 19:00 Jakub Kovář (Jan Brothánek), 36:47 Jakub Kovář (Libor Čech)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 13:07 Petr Jelínek (David Šesták), 14:27 Tomáš Kasper (Miroslav Daněk), 24:01 David Šesták (Gabriel Obrtel), 24:46 Marek Dvořák (David Rauscher), 34:16 Petr Jelínek, 46:29 David Šesták (Petr Jelínek), 59:49 Tomáš Kasper (David Šesták)

Spartak Pelhřimov B - FBŠ Jihlava 5:7
3. Martin Kos, 10. Jakub Kovář, 18. Jiří Žák, 20. Jakub Kovář, 37. Jakub Kovář - 14. Petr Jelínek, 15. Tomáš Kasper, 25. David Šesták, 25. Marek Dvořák, 35. Petr Jelínek, 47. David Šesták, 60. Tomáš Kasper; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2 + Miroslav Daněk 5; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 44 - Marek Břeň 37; po třetinách: 4:2, 1:3, 0:2;
60:00
Vyjádření k utkání hostujícího vedoucího Michala Peterky: "V úvodní třetině jsme zaspali a chvíli nám trvalo než jsme se srovnali se soupeřem. Po pauze jsme se zvedli, jsme rádi, že jsme těžký zápas zvládli do vítězného konce. Děkujeme Pelhřimovu za dobrý zápas."
60:00
Vyjádření k utkání domácího trenéra Jakuba Kováře: "Zápas jsme si prohráli sami svými zbytečnými vyloučeními a nevyužitím šancí. Gratulujeme soupeři a děkujeme fanouškům."
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 14:16, celkově 42:51.
59:51
Timeout FBŠ Jihlava
59:51
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva FBŠ Jihlava na 5 minut za hrubost.
59:49
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval David Šesták (5:7).
59:11
Timeout Spartak Pelhřimov B
51:51
Vyloučen hráč Libor Čech družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za bránění ve hře.
46:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil David Šesták, asistoval Petr Jelínek (5:6).
41:06
Vyloučen hráč Petr Jelínek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 12:21.
36:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jakub Kovář, asistoval Libor Čech (5:5).
34:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petr Jelínek bez asistence (4:5).
26:50
Vyloučen hráč Libor Čech družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za vražení zády.
24:46
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Marek Dvořák, asistoval David Rauscher (4:4).
24:01
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil David Šesták, asistoval Gabriel Obrtel (4:3).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 16:14.
19:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jakub Kovář, asistoval Jan Brothánek (4:2).
17:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Libor Čech (3:2).
16:46
Vyloučen hráč Tomáš Kasper družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
14:27
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Miroslav Daněk (2:2).
13:07
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petr Jelínek, asistoval David Šesták (2:1).
09:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jakub Kovář, asistoval Jiří Kučera (2:0).
02:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Martin Kos, asistoval Jiří Žák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Marek Břeň; hráči v poli: Adam Jirka, Štěpán Seidl, Jan Mikeš, Jan Horský, Jaromír Vávrů
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: David Podařil, Jan Knězů, Martin Kos, Tomáš Kocián, Jiří Žák