0:0
4:0
4:0
- : -
branky (asistence): 25:00 Petra Grufíková (Jana Lišková), 31:18 Sára Seevaldová (Alena Sklenářová), 31:29 Sára Jakubkovičová (Alice Pavlíková), 36:54 Monika Zamazalová (Jana Lišková), 44:11 Sára Seevaldová (Jana Janošová), 51:35 Sára Jakubkovičová (Alice Pavlíková), 52:28 Jana Janošová (Jitka Oháňková), 54:21 Sára Seevaldová (Jitka Oháňková)

TEMPISH FBS Olomouc - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:0
26. Petra Grufíková, 32. Sára Seevaldová, 32. Sára Jakubkovičová, 37. Monika Zamazalová, 45. Sára Seevaldová, 52. Sára Jakubkovičová, 53. Jana Janošová, 55. Sára Seevaldová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 13 - Iveta Máčilová 11, Jana Vyrobíková 2; po třetinách: 0:0, 4:0, 4:0;
60:00
Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 21 - TJ Sokol Královské Vinohrady 13
60:00
Komentář trenéra domácích (Otáhal Ondřej): První třetina byla z naší strany velice špatná, velice nám pomohl první vstřelená branka a po tomto okamžiku jsme byli lepším týmem a především produktivnějším. Velmi si cením gólového přínosu mladých hráček ročníku 98. Výhra byla zasloužená a pochvalu si zaslouží celý tým. Soupeři děkuji za utkání a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Hráčky utkání: Seevaldová - Batíková
60:00
Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 10 - TJ Sokol Královské Vinohrady 5
60:00
Komentář trenéra hostí (Kytka Boleslav): Dobře rozehrané utkání rozhodly tři slepené góly ve druhé třetině, po kterých jsme se nedokázali vrátit ke své hře. Další věc, která rozhodla utkání bylo naše neproměňování šancí.
60:00
59:37
Olomouc v plném počtu.
57:37
Vyloučen hráč Jana Janošová družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
57:24
Olomouc teď poměrně v laufu! V brzkém sledu se dostává do několika slibných šancí. Stav je zatím stále 8:0.
54:21
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:21
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Jitka Oháňková (8:0).
54:21
Střídání brankáře. Nový brankář Jana Vyrobíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
54:21
Při svém 3. extraligovém utkání střílí svůj první extraligový hattrick Sára Seevaldová a to nádhernou střelou do levé šibenice branky Máčelové.
52:28
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Jitka Oháňková (7:0).
52:28
Olomouc v dalším přečíslení! Náhravku Oháňkové na střed hřiště nekompromisně uklidila do brány Janošová. Stav utkání už je tedy poměrně jednoznačný 7:0 pro domácí Olomouc.
51:35
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Sára Jakubkovičová, asistoval Alice Pavlíková (6:0).
51:35
Protiútok olomouckých! 2 na 1 a přihrávku Pavlíkové do prázdné brány uklidila Jakubkovičová.
49:50
Olomouc teď dobře zavřela Vinohrady na vlastní polovině. Do vyložené šance se jim však dostat nepodařilo a tak je stav utkání stále 5:0.
49:14
Olomouc záhrává z dobrého místa před bránou standartní situaci. Následná střela však míří nad.
47:04
Střelu Trunečkové zastavila Tomšová výborným zákrokem.
46:00
Kličkovanou Janošové zastavila obrana Vinohrad. Olomouc herně zatím přehrává Vinohrady.
44:11
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Jana Janošová (5:0).
44:11
V závaru před bránou Vinohrad dokázala míček vybojovat Janošová. Následně přenechala Seevaldové, která pěknou střelou trefila levou šibenici branky Máčelové.
43:28
Jakubkovičová sama před bránou netrefila skákající míček.
42:56
Další dvě šance Vinohrad blokuje olomoucká obrana.
41:55
Střelu Sladkovské blokuje domácí obrana.
40:33
Sklenářová dobře rozjela protiútok domácích. Nakonec přičiněním hráčky Vinohrad s číslem 19 (Batíková) končí za mantinelem.
40:01
Poslední hrací část utkání byla právě zahájena. U míčku jako první Vinohrady.
40:00
40:00
40:00
39:01
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:58
Tým TJ Sokol Královské Vinohrady hraje v plném počtu.
38:50
Hráčka Vinohrad Strejcovská okusila pozornost Tomšové. Ta však byla připravena a míček lapila ze vzduchu.
36:58
Vyloučen hráč Petra Batíková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
36:54
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Monika Zamazalová, asistoval Jana Lišková (4:0).
36:54
Lišková dala přesnou nahrávku Zamazalové, která už bez problému vstřelila další branku domácích.
32:55
Hráčka Vinohrad unikla obraně domácích. Výborný zákrok vytáhla Tomšová
31:29
31:29
A svoji první branku zaznamenává i Jakubkovičová, která využila dlouhou nahrávku od Pavlíkové a překonala Máčilovou.
31:18
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Alena Sklenářová (2:0).
31:18
Krásně uvolněná Seevaldová po nahrávce Sklenářové navyšuje vedení a zaznamenává svoji první Extraligovou branku
28:13
Jakubkovičová měla velkou šanci v podobě dorážky, když se k ní dostala odražená střely Grufíkové.
26:23
Oháňková se obtočila kolem brány SKV, ale její následnou střelu pokryla Máčilová.
25:00
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Petra Grufíková, asistoval Jana Lišková (1:0).
25:00
Krásná střela Grufíkové od půlky končí v bráně Máčilové a Olomouc tak jde do vedení.
23:23
Sladkovská střílí od půlky, ale trefila pouze obránkyni Olomouce.
22:25
Trunečková ohrozila po zaváhání domácí obrany Tomšovou, ale ta její pokus vyráží do bezpečí.
20:01
Třetina byla zahájena a míček získala Olomouc.
20:00
20:00
20:00
19:46
Seevaldová ze své střelecké pozice trefuje pouze mantinel za bránou hostí.
19:01
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:45
Olomouc rozehrává ze svého rohu.
17:01
Janošová ve velké šanci, ale střela trefuje pouze boční tyč.
16:16
Tomšová připravená na střelu Hyršlové, kterou v pohodě chytá a uklidňuje hru.
14:41
Tým TEMPISH FBS Olomouc hraje v plném počtu.
13:50
Olomouc zatím nepouští Vinohrady do žádné střelecké pozice.
12:41
Vyloučen hráč Alena Sklenářová družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
12:41
Vinohrady si zahrají přesilovou hru. Na trestnou si jde sednout Sklenářová.
10:55
Grufíková vyslala krásnou střelu, ale bohužel trefila pouze bránící hráčky.
09:21
Olomouc uklidňuje hru a střídá.
06:59
Teď hráčky Olomouce měly velké štěstí, že Tomšová byla v bráně pozorná a zachytila včas špatnou rozehrávku spoluhráče a nedopustila tak vlastní brance.
05:35
Nahrávka Liškové byla zblokovaná Hyršlovou a míček se odráží mimo hřiště. Rozehrávat bude Olomouc.
04:01
Strejcovská šla do úniku, ale Grufíková ji včas obrala o míček.
02:03
Míček opouští hřiště a rozehrávat budou Vinohrady.
01:13
Hra přerušena díky faulu na Pavlíkovou.
00:01
Utkání bylo zahájeno a úvodní buly získaly Vinohrady.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Iveta Máčilová; hráči v poli: Zuzana Macurová, Barbora Šádková, Barbora Reichová, Natálie Bartošová, Barbora Sladkovská
00:00
Line-up domácích TEMPISH FBS Olomouc: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Petra Grufíková, Sára Seevaldová, Jana Lišková, Jitka Oháňková, Alena Sklenářová
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního 3. kola Extraligy žen, ve kterém se střetne domácí Olomouc a jako hostí pražské Vinohrady. Utkání je možno sledovat prostřednictvím Tvcom.cz. Zápasem Vás bude provázet Michal Struž