1:1
4:0
1:0
- : -
branky (asistence): 01:20 Klára Leierová (Šárka Mlejnková), 20:25 Martina Dostalíková (Markéta Kosová), 21:32 Martina Dostalíková (Markéta Kosová), 27:06 Martina Dostalíková (Monika Körmendyová), 34:59 Monika Körmendyová (Lucie Veidlová), 41:36 Oxana Shamanina (Lucie Veidlová)
branky (asistence): 18:16 Aneta Tvrzníková (Petra Honzová)

Crazy girls FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:1
2. Klára Leierová, 21. Martina Dostalíková, 22. Martina Dostalíková, 28. Martina Dostalíková, 35. Monika Körmendyová, 42. Oxana Shamanina - 19. Aneta Tvrzníková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 17 - Jana Vyrobíková 25; po třetinách: 1:1, 4:0, 1:0;
60:00
Nejlepší hráčky dnešního utkání: Liberec: Dostalíková Martina , Vinohrady:Tvrzníková Aneta
60:00
Komentář trenéra domácích, FBC Liberec, Petra Horáčka: Zlomem zápasu se stal konec první třetiny, kdy se ženy dokázaly odtrhnout od stylu a rychlosti hry hostí a začaly hrát po svém, tak jak to mají dělat - aktivně! Důležité tři body jsou doma a to je hlavní. Chyby vylepšíme a poučíme se z nich. Děkuji soupeřkám a přejeme šťastnou cestu.
60:00
Střely na branky D 8, H 7.
60:00
Komentář trenéra týmu hostí, TJ Sokol Královské Vinohrady, Viléma Svobody: Soupeř nás dnes svým přistupováním donutil k relativně velkému množství chyb, které dokázal i potrestat. Škoda, že se nám nepodařilo zužitkovat brejky, bylo by skóre určitě příznivější. Děkujeme sooupeří a pořadatelům za utkání.
60:00
Střely na branky celkem: D 31, H 18.
60:00
59:25
Rozehrávka SKV od mantilů z rohu. Trunečková prostřelila bloky a nahrála nabíhající Dobisíkové, které balónek přeběhla.
58:00
Liberečtí skvěle dobíhají breaky SKV a jsou neustále v pohybu a mají přehled o hře. Tak to má být.
56:33
Tým hostí nevyužil přesilové hry. Dokonce si i na pár vteřin dívky zahrály 4 na 4.
54:33
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády.
53:00
Nebezpečná střela na Štěpánovou.
51:00
Domácí se ke gólovým situacím moc nehrnou, hrají klidně a dá se říct, že bez velkých chyb. Za to SKV už je častěji na balónku a dokonce i Štěpánová se po dlouhé době dotkla míčku. Hosté chtějí dohnat náskok libereckých a zrychlují tempo hry.
48:00
Liberec je neustále v pohybu s míčkem i bez. Řekněme že spousta gólů už mohla padnout - bloky pražandám jdou, ale balónek se jim plete pod nohama a když už se dostanou do breaků, liberečtí rychle reagují.
44:40
Mezi druhou a třetí třetinou měly oba týmy možnost popřemýšlet, jak by svou hru vylepšily. Liberec mohl probírat drobné nedostatky, avšak pražský tým SKV musel změnit styl hry, tak aby se ženy konečně dostaly k zakončení. Po necelých pěti minutách hry můžeme říci, že se od druhé třetiny nic moc nezměnilo.
41:36
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Shamanina, asistoval Lucie Veidlová (6:1).
40:00
40:00
Střely na branky: D 14, H 6.
40:00
39:00
SKV se snaží poslat Libereci do šaten gól. Nedaří se.
37:42
Havlíková trefuje golmanku hostí.
36:00
Leierevá prověřuje zda je Vzrobíková pozorná.
34:59
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Monika Körmendyová, asistoval Lucie Veidlová (5:1).
32:00
Dvoujitý zákrok Štěpánové. Konečně se dotkla balónku.
30:00
Liberecké bloky né a né prostřelit.
28:00
SKV se dere k balónku, ale ztrácí jej. Občas se povede souhra, ale bez zakončení.
27:06
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Monika Körmendyová (4:1).
25:00
Liberec si určuje tempo i styl hry. Občas se k balónku dostanou i holky z SKV, ale k šancím se nedostává.
21:32
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Markéta Kosová (3:1).
20:25
20:00
20:00
Střely na branky: D 9, H 5.
20:00
18:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Petra Honzová (1:1).
18:16
Po špatném střídání Liberce SKV dorovnává Nesoustředěnosti a postavení domácích využila Honzová, která nahrála Tvrzníkové a ta trefuje prázdnou branku.
15:30
Shamanina nahrála žabku Kosové, ta ze vzduchu natrefila - byla od balónku daleko.
13:00
Na míčku Liberec. Hře chybí zápal a kreativita. Chce to gól.
12:00
Kabeláková si vystřelila.
11:00
Mlejnková se od mantinelu protočila na střed, nahrála Leierové a ta trefila tyč.
10:00
Havlíková zaváhala na středu a přenechala balón Tvrzníkové, která šla do breaku na Štěpánovou. Havlíková situaci spolu s gólmankou zachránily a uklidnily hru.
06:30
,,Héééj" zvolala Kosová. Dostala nahrávku od Shamaninz a zkusila prověřit Vyrobíkovou.
05:00
Shamanina nahrála hostům. Možná kdyby se Dostalíková dostala mezi hráčky obrany SKV. Byl by z toho další gól.
02:50
Tvrzníková měla šanci dát do prázdné a vyrovnat tak na 1:1, ale její backhand na to nestačil.
01:20
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Šárka Mlejnková (1:0).
01:20
Gól z jednoduché souhry celé lajny. Mlejnková si našla Leierovou a ta z volného úderu dostává Liberec do vedení.
01:00
Honzová se dostala s balónkem do nebezpečné zóny pro domácí a nádhernou přihrávkou před bránu ohrozila Štěpánovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Aneta Tvrzníková, Barbora Sladkovská, Barbora Reichová, Barbora Šádková, Petra Honzová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Petra Havlíková, Anna Hanušová, Martina Dostalíková, Markéta Kosová, Oxana Shamanina