0:0
1:0
odehráno
TJ Turnov (sestava)
branky (asistence): 22:15 Pavel Sekyra (Vojtěch Rondoš), 27:09 Daniel Měkota (Antonín Palatínus), 31:57 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 32:10 Vojtěch Palatínus (Tomáš Vitásek), 63:15 Štěpán Matěcha
TJ Sokol Jaroměř (sestava)
branky (asistence): 02:29 Pavel Kotrč (Jiří Novotný), 23:06 Pavel Kotrč, 30:33 Jan Škola (Jiří Novotný), 30:47 Petr Hofman (Dominik Emlar)
zapisovatel online:
Trněný

TJ Turnov - TJ Sokol Jaroměř 5:4p
23. Pavel Sekyra, 28. Daniel Měkota, 32. Štěpán Matěcha, 33. Vojtěch Palatínus, 64. Štěpán Matěcha - 3. Pavel Kotrč, 24. Pavel Kotrč, 31. Jan Škola, 31. Petr Hofman; rozhodčí: Lukáš Čížek - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 27 - Lukáš Flégl 32; po třetinách: 0:1, 4:3, 0:0, 1:0;
63:15
64:59
Komentář trenéra domácích Pánka: V první třetině nás svázala hra na tři lajny, ve druhé třetině po stažení hry na dvě pětky jsme se chvíli trápili, ve třetí třetině jsme na hřišti dominovali, soupeř hrozil jen z brejků. pro nás ztráta bodu, Děkuji soupeři a skvělým divákům.
64:59
Komentář trenéra hostů: Naprosto vyrovnaný zápas, ve kterém byli šťastnější domácí, my odjíždíme s výkonem spokojení a bodu si ceníme. Děkuji divákům a fantastickým rozhodčím.
63:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (5:4).
63:15
Hostující obránce teď v brankovišti zahrál vysokou holí a bude následovat trestné střílení.
60:00
60:00
59:57
Domácí zahrozili z protiútoku, ale ani tato akce úspěch nepřinesla. Bude následovat prodloužení.
55:33
Velká šance domácích, ale stále žádný gól, navíc brankář hostů má zdravotní problémy po důrazu turnovských v brankovišti.
54:06
Velké šance na obou stranách, ale stále žádné góly.
48:15
Obrovskou šanci teď nevyužil jeden z domácích hráčů.
47:05
Díky zákrokům obou brankářů platí nerozhodné skore.
40:37
Třetí třetinu začaly oba týmy ve vysokém tempu.
40:00
40:00
37:18
Domácí tým teď dlouhou dobu pobýval na půlce soupeře, ale žádný úspěch.
32:11
A stav je opět nerozhodný, domácí tým zabral a je zpět v utkání.
32:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Tomáš Vitásek (4:4).
31:58
Kombinaci turnovských zakončil střelou do odkryté branky kapitán Štěpán Matěcha.
31:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (3:4).
30:48
Jaroměř je teď na koni a vede už o dvě branky.
30:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (2:4).
30:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Jiří Novotný (2:3).
29:45
Turnov teď přečkal několik vážnějších šancí hostů.
27:10
Turnovští precizně využili přesilovku a skóre je opět nerozhodné.
27:09
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Antonín Palatínus (2:2).
26:33
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:17
Teď mohli diváci vidět šance na obou stranách, úspěšnější byli ale vždy brankáři.
23:07
Pavel Kotrč proměňuje trestné střílení a posílá Jaroměř znovu do vedení.
23:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč bez asistence (1:2).
22:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Rondoš (1:1).
21:58
Turnov přečkal oslabení a úspěšně napadá rozehrávku Jaroměře.
20:00
20:00
19:57
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
19:57
Střelu ze standartní situace po faulu Havlína zastavila zeď.
13:57
Vyloučen hráč Šimon Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
12:32
Turnovský tým zvyšuje tlak v útočném pásmu.
11:01
Hra 4 na 4 nepřinesla žádnou branku. Oba týmy v plném počtu.
09:00
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
09:00
Vyloučen hráč Marek Pala družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
05:10
Hra se teď přeléva z jedné strany na druhou, akce střídá akci, ale góly žádné.
02:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Jiří Novotný (0:1).
02:28
Zmatek v turnovské obraně způsobil první branku.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Dominik Emlar, Pavel Petráček, Jakub Kubina, Petr Hofman, Jakub Kopecký
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Pavel Němeček, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra, Adam Erler, Jan Havlín