0:9
- : -
odehráno
FbC Coyotes Jablunkov (sestava)
branky (asistence): 02:38 Jakub Ježowicz (Vojtěch Čmiel), 26:39 Jakub Ježowicz (Vojtěch Čmiel)
TJ Slovan Havířov (sestava)
branky (asistence): 06:03 Václav Gurkovský (Tomáš Daniš), 14:16 Tomáš Daniš (Václav Gurkovský), 20:28 Václav Gurkovský (Daniel Fenzl), 22:11 Michal Prorok (Michal Kozelský), 25:10 Jaroslav Zíka (Daniel Fenzl), 28:06 Jiří Gregor (Michal Kozelský), 29:47 Tomáš Daniš (Václav Gurkovský), 30:59 Jaroslav Zíka (Daniel Fenzl), 34:10 Michal Kozelský (Václav Gurkovský), 34:32 Tomáš Suszka (Michal Prorok), 34:49 Daniel Fenzl (Jaroslav Zíka), 36:37 Tomáš Daniš (Václav Gurkovský), 36:56 Ondřej Sojka (Václav Gurkovský), 39:17 Michal Kozelský (Václav Gurkovský), 41:24 Václav Gurkovský (Ondřej Sojka), 42:46 Michal Prorok (Jiří Gregor)
zapisovatel online:
Lepík

FbC Coyotes Jablunkov - TJ Slovan Havířov 2:16
3. Jakub Ježowicz, 27. Jakub Ježowicz - 7. Václav Gurkovský, 15. Tomáš Daniš, 21. Václav Gurkovský, 23. Michal Prorok, 26. Jaroslav Zíka, 29. Jiří Gregor, 30. Tomáš Daniš, 31. Jaroslav Zíka, 35. Michal Kozelský, 35. Tomáš Suszka, 35. Daniel Fenzl, 37. Tomáš Daniš, 37. Ondřej Sojka, 40. Michal Kozelský, 42. Václav Gurkovský, 43. Michal Prorok; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Adam Wollný; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 25; zásahy brankářů: Vladimír Špilák ?, Michal Franek ? - Jiří Navrátil ?; po třetinách: 1:2, 1:5, 0:9;
45:00
42:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Jiří Gregor (2:16).
41:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Gurkovský, asistoval Ondřej Sojka (2:15).
39:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Václav Gurkovský (2:14).
37:52
Vyloučen hráč Lukáš Nieslanik družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
36:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Sojka, asistoval Václav Gurkovský (2:13).
36:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Václav Gurkovský (2:12).
34:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Fenzl, asistoval Jaroslav Zíka (2:11).
34:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Suszka, asistoval Michal Prorok (2:10).
34:10
33:34
Kombinace v odloženém vyloučení nevyšla.
33:33
Vyloučen hráč Martin Lasota družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
30:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jaroslav Zíka, asistoval Daniel Fenzl (2:8).
30:00
30:00
29:47
28:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Michal Kozelský (2:6).
26:39
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Ježowicz, asistoval Vojtěch Čmiel (2:5).
25:10
25:10
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Franek družstva FbC Coyotes Jablunkov
22:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Michal Kozelský (1:4).
20:29
Nahrávka zpoza brány.
20:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Gurkovský, asistoval Daniel Fenzl (1:3).