- : -
TJ Lubná
FBŠ Jihlava
TJ Lubná
branky (asistence): 08:39 Ondřej Háp, 13:37 František Košňar (Miroslav Klusoň), 22:10 Petr Kučera (Pavel Štefl), 29:32 Tomáš Klusoň (Petr Kučera), 53:51 Ondřej Háp
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 08:29 Jindřich Dostál (Jaromír Vávrů), 49:22 Adam Jirka (Jindřich Dostál), 51:41 Václav Lorenc, 59:05 Jan Horský (Jindřich Dostál)

TJ Lubná - FBŠ Jihlava 5:4
9. Ondřej Háp, 14. František Košňar, 23. Petr Kučera, 30. Tomáš Klusoň, 54. Ondřej Háp - 9. Jindřich Dostál, 50. Adam Jirka, 52. Václav Lorenc, 60. Jan Horský; rozhodčí: Aleš Jansa - Michal Háp; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Pavel Vomáčka 32 - Radek Kulhan 32; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:3;
60:00
Komentář hostujíhé trenéra Peterky Michala: V letošní sezóně se nám na venkovní zápasy nedaří jezdit v kompletní sestavě, proto jsme ztratily už tolik bodů. Do poloviny utkání jsme nepředváděli naši hru, ale začali jsme hrát příliš pozdě. Gratulujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely celkově 37:36 pro Lubnou.
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Boštíka: V prvních dvou třetinách jsme byli lepší, ale ve třetí třetině jsme začali bránit a z toho vyplynuly dva rychlé góly. Tyto góly zdramatizovaly zápas, ale po zodpovědném závěru jsme vítězství udrželi.
60:00
Nejlepší hráč utkání z hostujícího celku FBŠ Jihlava č.48 Dostál Jindřich. Nejlepší hráč utkání z domácího celku FBK Lubná č. 18 Klusoň Miroslav
60:00
Střely po třetí třetině: 8:11 pro Jihlavu
60:00
59:20
Jihlava bez brankáře.
59:05
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jindřich Dostál (5:4).
59:05
Horský posílá z poloviny hřiště dlouhosáhlou střela který zavlněla sítí za Vomáčkou.
58:24
Hostující v plném počtu, zahrají si teď 40 sekund další přesilovky.
57:03
Vyloučen hráč Martin Klusoň družstva TJ Lubná na 2 minuty za hra rukou.
56:24
Vyloučen hráč Jindřich Dostál družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost.
55:12
Háp v přesilovce vybrusilil do útočného pásma.
54:44
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Miroslav Čada.
54:44
Vyloučen hráč Ondřej Chadima družstva TJ Lubná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:32
Jihlava tlačí a kombinuje na domácí polovině soupeře.
53:51
Branku družstva TJ Lubná vstřelil Ondřej Háp bez asistence (5:3).
53:01
Jihlava dostala novou krev do žil a hra nabírá na obrátkách. Nervozita u obou týmů stoupá.
51:41
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Václav Lorenc bez asistence (4:3).
49:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Adam Jirka, asistoval Jindřich Dostál (4:2).
49:02
Hostující Jihlava je při chuti a její hra je plná nápadu a šťávy.
48:55
Lubná v plném počtu. Zatím se ani jednomu týmu toto zvýhodnění nepodařilo využít.
46:55
Timeout FBŠ Jihlava
46:55
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva TJ Lubná na 2 minuty za blokování hokejky.
44:46
Vyloučen hráč Václav Lorenc družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
42:00
Hostující tým si převážně drží míček a volí taktické přihrávky, které ovšem nenašly prozatím zakončení.
40:00
40:00
Toto utkání sleduje 53 diváků, Lubesnkým hráčům se dostává velké opory od jejího fun clubu, který vytváří pro ně velmi přijemnou hrací atmosféru.
40:00
Druhá část nám přinesla pro diváky atraktivní hru, plnou šancí a pro Lubenský celek i dva další góly.
40:00
Pro tuto třetiny jsou střely vyrovnané 11:11.
40:00
38:39
Diváci mohou vidět na obou stranách vyrovnanou hru, defenziva se rychlým tempem obrací k ofenzivě.
34:10
Domácí nezahálí a připisují si další pěkné akce.
33:11
Krásná akce jihlavských hráče, míček drží Vomáčka ve svých rukou.
31:34
Hra na chvíli přerušeno kvůli ošetření jihlavského hráče Orbtela, kterému se nedoléčené zranění kolene opět vrátilo. Přeje brzké uzdravení.
31:12
Košňar utekl s míčkem a nahrává Dohnalovi, ten pálí břevno, tyč ještě teď zvoní.
29:32
Branku družstva TJ Lubná vstřelil Tomáš Klusoň, asistoval Petr Kučera (4:1).
29:14
Lubeňáci po delší době přesunuli hru ze svého obranného pásma.
26:58
Jihlava na straně domácích, střely Dostála a Jelínka letí mimo.
24:35
Jihlavský golman Kulhan podržel svůj tým a ubránil gól při smršti střel první lajny domácích.
23:24
Spolupráce Lubeňáků Kučery a Štefla znovu přinesla nebezpečnou akci, Šteflovi se naneštěstí míček smekl po hokejce,
22:50
Jelinek posílá míček Mikešovi jeho střela míjí Lubenskou branku.
22:10
Branku družstva TJ Lubná vstřelil Petr Kučera, asistoval Pavel Štefl (3:1).
20:54
Domácí u míčku ve svým útočným pásmu. Chadíma posílá dlouhosáhlou střelu z poloviny hřiště golman Kulhan má míček ve své moci.
20:00
20:00
Průběh první třetiny se nesl v aktivním duchu, Lubná svými akcemi převyšovala hostující tým, který si ovšem také dokázal vytvořit pěkné akce. Střely pro první hrací část jsou 18:14 pro domácí.
20:00
18:20
Lubeňáci svoji přesilovku nevyužili.
17:15
Klejch si zpracoval míček a nadhazuje.
16:20
Trestné střílení družstva TJ Lubná neproměnil Martin Klusoň.
16:20
Vyloučen hráč Petr Jelínek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
16:20
Jihlavští hráči překročili mez tolerované obrany a rozhodčí pískají trestný nájezd. Ten byl Klusoňěm neproměněn a Lubná si zahraje první přesilovku.
13:37
Branku družstva TJ Lubná vstřelil František Košňar, asistoval Miroslav Klusoň (2:1).
08:39
Branku družstva TJ Lubná vstřelil Ondřej Háp bez asistence (1:1).
08:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jindřich Dostál, asistoval Jaromír Vávrů (0:1).
08:29
Jihlava dokázala svoji akci dotáhnout do konce a jde do vedení.
04:56
Jihlava si znovu vytváří šanci v podání Mikeše.
03:24
Domácímu hráčovi skouzl míček po hokejce a Jihlava využívá naskytnuté situace, ovšem domácí golman míček zblokoval.
02:15
Háp nahrává ze standardky Klusoňovi, ten svouji palbu posílá vedle branky.
01:30
Hráči na obou stranách započali hru velmi aktivně, Petr Kučera nyní atakuje hostující branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Michal Háp.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Adam Jirka, Gabriel Obrtel, Jan Horský, Miroslav Čada, Václav Lorenc
00:00
Line-up domácích TJ Lubná: brankář: Pavel Vomáčka; hráči v poli: Tomáš Klusoň, Jiří Boštík, Pavel Štefl, Adam Klejch, Petr Kučera
00:00
Dobrý podvečer vážení diváci, vítáme vás v prvním zápase víkendové série. Dnes se proti sobě utká TJ Lubná s FBŠ Jihlava. Zápas může začít. Těšíme se co nám nasledujících 60 minut hry přinese.