2:4
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 08:57 David Rauscher, 14:36 Jan Přikryl (David Šesták), 19:19 David Rauscher (Marek Dvořák), 22:33 David Šesták (Štěpán Seidl), 25:33 Miroslav Daněk, 27:09 Václav Lorenc (Jaromír Vávrů), 29:33 Miroslav Daněk, 56:05 Gabriel Obrtel (Miroslav Daněk), 59:51 Tomáš Kasper (David Šesták)
branky (asistence): 04:41 Ondřej Hušek (Jakub Feistauer), 10:06 Jan Hrubý, 17:54 Jan Hrubý (Tomáš Matoulek), 26:04 Jan Hrubý (Tomáš Matoulek), 51:19 Tomáš Matoulek (Ondřej Hušek), 56:20 Petr Čiháček (Jan Hrubý), 56:40 Jan Hrubý (Ondřej Nosek), 58:12 Petr Čiháček (Jonáš Mědílek)

FBŠ Jihlava - Florbal Primátor Náchod 9:8
9. David Rauscher, 15. Jan Přikryl, 20. David Rauscher, 23. David Šesták, 26. Miroslav Daněk, 28. Václav Lorenc, 30. Miroslav Daněk, 57. Gabriel Obrtel, 60. Tomáš Kasper - 5. Ondřej Hušek, 11. Jan Hrubý, 18. Jan Hrubý, 27. Jan Hrubý, 52. Tomáš Matoulek, 57. Petr Čiháček, 57. Jan Hrubý, 59. Petr Čiháček; rozhodčí: Michael Kudláček - Ondřej Havelka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Radek Kulhan 26 - Daniel Ryšavý 23; po třetinách: 3:3, 4:1, 2:4;
60:00
Střely na branku ve 3.třetině (celkem) JIHLAVA - 8 (32) a Náchod - 14 (34).
60:00
Komentář trenéra hostí (Jiří Vlček):,,Myslím si, že v první třetině jsme byli lepším týmem, v druhé třetině nás domácí přehráli v aktivitě a agresivitě a dopustili jsme se tím hrubých chyb a v třetí třetině jsme stáhli hru na dvě pětky a tím se nám podařilo vyrovnat a zápas zdramatizovat, myslím si, že soupeř byl v závěru lepším týmem. Chtěl bych poděkovat svému týmu za předvedený výkon."
60:00
Komentář trenéra domácích (Michal Peterka):,,Dnes se tu hrál skvělý florbal. Dokázali jsme se Náchodu postupně vyrovnat v důrazu i aktivitě. V závěru jsme byli pod tlakem, ale štastné branky padaly na obou stranách, ta poslední však byla naše. Děkujeme všem aktérům za velmi férový výkon a divákům za podporu."
60:00
59:51
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:51
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval David Šesták (9:8).
59:51
Jihlava tesně před koncem utkání střílí gól a strhává vedení na svojí stranu
58:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Čiháček, asistoval Jonáš Mědílek (8:8).
58:12
Hosté ze stavu 8:5 vyrovnávají skóre za necelé 2 minuty
56:40
Timeout FBŠ Jihlava
56:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Hrubý, asistoval Ondřej Nosek (8:7).
56:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Čiháček, asistoval Jan Hrubý (8:6).
56:05
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Gabriel Obrtel, asistoval Miroslav Daněk (8:5).
56:05
Obrtel navyšuje skóre ze standartní situace, přesnou střelou k tyči
55:04
Dobrá střela Tomáše Kaspera skončila v ochranné síti
51:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Ondřej Hušek (7:5).
47:22
Vyloučen hráč Jan Přikryl družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
45:35
Ani druhou přesilovku hosté nevyužívají
43:35
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost.
35:12
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
34:11
Po odbráněném oslabení se tým FBŠ Jihlavy vrací zpět do plného počtu
33:40
Náchod se snaží z přesilové hry dát gól, ale zatím marně
32:11
Vyloučen hráč Gabriel Obrtel družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
29:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Daněk bez asistence (7:4).
29:33
Daněk si prokličkoval celé hřiště a navyšuje skóre
29:12
Nebezpečná standartka Náchoda před bránou Jihlava zneškodnila
27:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Václav Lorenc, asistoval Jaromír Vávrů (6:4).
27:09
Jihlava opět odskakuje na rozdíl 2 branek
26:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Hrubý, asistoval Tomáš Matoulek (5:4).
25:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Daněk bez asistence (5:3).
22:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil David Šesták, asistoval Štěpán Seidl (4:3).