1:1
- : -
odehráno
FBŠ Jihlava (sestava)
branky (asistence): 06:31 Tereza Češková (Anna Dvořáková), 28:07 Anna Přibylová (Iva Váňová), 48:14 Karolína Chvátalová (Šárka Dvořáková)
FBŠ Teiwaz Hranice (sestava)
branky (asistence): 34:10 Veronika Cibulková (Vendula Drietomská), 49:03 Lenka Klvaňová (Natálie Porčová)
zapisovatel online:
Kratochvílová Terezie

FBŠ Jihlava - FBŠ Teiwaz Hranice 3:2
7. Tereza Češková, 29. Anna Přibylová, 49. Karolína Chvátalová - 35. Veronika Cibulková, 50. Lenka Klvaňová; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Šárka Topičová 17 - Markéta Šulejová 21; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
60:00
Komentář hostí (Oto Rochowanski):Doplatili jsme na neproměňování šancí. Zápas byl vyrovnaný a vyhrál šťastnější tým. V poslední minutě jsme měli dvě gólové šance, které jsme bohužel neproměnili. Tím je vítěžství soupeře zasloužené.
60:00
Komentář domácích (Anna Dvořáková):Měli jsme mnoho tutovek, které musíme proměňovat. Na to jak výrazně jsme omladili náš tým, tak naše hra má poteciál. V každém případě máme stále na čem pracovat.
60:00
Střely ve 3.třetině (celkem): JIHLAVA 9 (24) a HRANICE 7 (19).
60:00
49:03
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Lenka Klvaňová, asistoval Natálie Porčová (3:2).
48:14
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Šárka Dvořáková (3:1).
46:20
JIH nebyl právě uznán gól hračka čislo 15 Kristýna Štastná faulovala před vstřelení branky
40:00
40:00
Střely v 2.třetiny JIH (10) a HRA (4)
40:00
34:10
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Veronika Cibulková, asistoval Vendula Drietomská (2:1).
33:29
Toto utkání sleduje 26 diváků
31:45
Domací přesouvají hru na polovinu hostí
28:07
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Iva Váňová (2:0).
25:16
Vyloučen hráč Natálie Porčová družstva FBŠ Teiwaz Hranice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině JIH (5) a HRA (8)
20:00
15:19
Vyloučen hráč Vendula Drietomská družstva FBŠ Teiwaz Hranice na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:45
Zatím je hra vyrovnaná většinou se odehravá v půli hřiště, Šance mají oba týmy
06:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Češková, asistoval Anna Dvořáková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Teiwaz Hranice: brankář: Markéta Šulejová; hráči v poli: Lenka Klvaňová, Noemi Knapová, Apolena Drietomská, Anna Vondráková, Natálie Porčová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Šárka Topičová; hráči v poli: Iva Váňová, Tereza Plánková, Petra Przeczková, Tereza Burianová, Šárka Dvořáková
00:00
Dobrý večer, dovolte mi Vás přivítat u přenosu z úvodního domácího zápasu 1.ligy žen. Za necelých 13 minut změří síly domácí FBŠ Jihlava s FBŠ Teiwaz Hranice.