2:1
- : -
odehráno
FBC Kolín (sestava)
branky (asistence): 23:15 Jindřich Smejkal (Petr Novotný), 28:53 Kryštof Podskalský, 32:25 Pavel Kubka (Petr Novotný), 38:56 Petr Novotný (Jan Skoták), 50:20 Petr Novák (Pavel Kubka), 59:47 Petr Novotný (Jan Skoták)
Orel Rtyně v Podkrkonoší (sestava)
branky (asistence): 04:46 Pavel Formánek (Vojtěch Bureš), 12:48 Miloslav Krýsl (Jan Pich), 26:56 Miloslav Krýsl (Jan Skalický), 27:18 Petr Kašpar (Vojtěch Bureš), 29:18 Vojtěch Bureš (Vojtěch Balcar), 39:29 Jan Pich (Jan Skalický), 59:16 Jan Skalický (Vlastimil Skalický)
zapisovatel online:
Lukáš Hlavatý

FBC Kolín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:7
24. Jindřich Smejkal, 29. Kryštof Podskalský, 33. Pavel Kubka, 39. Petr Novotný, 51. Petr Novák, 60. Petr Novotný - 5. Pavel Formánek, 13. Miloslav Krýsl, 27. Miloslav Krýsl, 28. Petr Kašpar, 30. Vojtěch Bureš, 40. Jan Pich, 60. Jan Skalický; rozhodčí: Daniel Jireček - Marek Čížek; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Lepší ? - Vlastimil Skalický ?; po třetinách: 0:2, 4:4, 2:1;
60:00
59:47
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Skoták (6:7).
59:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Skalický, asistoval Vlastimil Skalický (5:7).
58:19
Timeout FBC Kolín
50:20
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Petr Novák, asistoval Pavel Kubka (5:6).
47:46
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:39
Trestné střílení družstva FBC Kolín neproměnil Petr Novotný.
42:39
Vyloučen hráč Vojtěch Balcar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
42:39
Kolínský štírek Petr Novotný jede nájezd, ale bohužel minul. Pro Kolín je alespoň útěchou dvouminutová přesilovka
40:00
40:00
39:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich, asistoval Jan Skalický (4:6).
38:56
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Skoták (4:5).
37:24
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
34:37
Vyloučen hráč Lukáš Psota družstva FBC Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
34:36
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
32:25
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Pavel Kubka, asistoval Petr Novotný (3:5).
32:16
Vyloučen hráč Jakub Václav družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:18
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Vojtěch Balcar (2:5).
28:53
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Kryštof Podskalský bez asistence (2:4).
27:18
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Petr Kašpar, asistoval Vojtěch Bureš (1:4).
26:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Jan Skalický (1:3).
23:15
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Petr Novotný (1:2).
23:15
Petr Novotný krásně našel osamoceného Jindřicha Smejkala, který byl sám před bránou a ten se nemýlil.
20:25
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Kolín na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
17:23
Kolínský hráč s číslem 16- Martin Chyba po tvrdém zákroku hostujícího obránce zničil vchodové dveře do haly.. Tvrdý zákrok nebyl ohodnocen dvouminutovým trestem
12:48
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Jan Pich (0:2).
05:55
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Kolín na 2 minuty za hrubost.
04:46
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Pavel Formánek, asistoval Vojtěch Bureš (0:1).
04:46
Hráč s číslem 88 využil zaváhání domácích a vstřelil gól téměř do prázdné branky..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Jan Pich, Miloslav Krýsl, Jan Skalický, Adam Petera
00:00
Line-up domácích FBC Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Jan Skoták, Tomáš Vít, Petr Cícha, Tomáš Kukal, Martin Chyba