0:3
- : -
odehráno
Red Dragons Hořovice (sestava)
branky (asistence): 03:30 Vojtěch Plecitý (Tomáš Joska), 12:16 Matěj Svatek (vlastní branka), 15:04 Peter Sopko (Ondřej Rácz)
FB Hurrican Karlovy Vary (sestava)
branky (asistence): 07:22 Jan Smolka (Michal Kříž), 28:07 Tomáš Růžek (Daniel Macek), 28:44 Václav Kříž (Tomáš Oliverius), 42:47 Václav Kříž (Michal Kříž), 44:07 Daniel Macek (Petr Gasparik), 57:19 Marek Ančinec (Štěpán Mosler)
zapisovatel online:
Lizec Jíří

Red Dragons Hořovice - FB Hurrican Karlovy Vary 3:6
4. Vojtěch Plecitý, 13. Matěj Svatek, 16. Peter Sopko - 8. Jan Smolka, 29. Tomáš Růžek, 29. Václav Kříž, 43. Václav Kříž, 45. Daniel Macek, 58. Marek Ančinec; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Schmidt 39 - Filip Černý 20; po třetinách: 3:1, 0:2, 0:3;
60:00
59:59
Je tu konec utkáni. Hořovice po dobré 1.třetině neudrželi nadějný výsledek a fyzicky i herně lépe připravený soupeř skóre nakonec otočil. V dalším utkání se karlovy Vary střetnou s týmem FBC PLzeň.
58:47
Opět pohledná kombinační akce hostů, kterou ovšem výborným zákrokem zakončil Schmidt.
57:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Ančinec, asistoval Štěpán Mosler (3:6).
57:19
Nedáš, dostaneš. Po Pužmanově nevyužité šanci se z protiútoku prosazuje po kombinaci do prázdné brány Ančinec. Asistence Mosler.
57:05
Vašák vyslal Pužmana a ten tváří v tvář golmanovi nedal.
56:00
V zápase se začínají kupit chyby v rozehrávce na obou stranách a tak je teď hra taková neučesaná.
55:11
Před brankou hostí došlo ke spornému zákroku do zad, ale rozhodčí se rozhodl zůstat klidný.
50:52
Šance střídá šanci! Po nevyužité velké šanci se na druhé straně ocitl sám Rácz a poté opět hostující tým v podobě Macka. Stav ale stále 3:5.
49:53
Situaci 3 na brankáře neproměnil hostující tým.
49:36
Hosté polevili v tempu a tak je o teď velký boj o balonek.
48:15
Po šanci Lukavského následovala také střela Rácze, která ovšem gólem neskončila a tak přesilovka zůstala nevyužita.
47:41
Lukavský střelou tahem z půlky orazítkoval tyč.
46:16
Čistotu utkání narušuje Jakub Černý, který je vyloučen na 2 minuty za sekání na Horkého.
46:15
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
44:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Gasparik (3:5).
44:07
Karlovy vary se ujímají dvoubrankového vedení.Po nahrávce Gasparika skóruje z hranice velkého brankoviště Macek.
43:10
Pužman trefil po samostatném úniku tyč.
42:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Václav Kříž, asistoval Michal Kříž (3:4).
42:47
U mantinelu zůstal volný Václav Kříž ,naběhl si do středu hřiště a střelou do protipohybu brankáře převrací skóre na stranu hostů.
42:10
Kombinace našich dvou mladých pušek Maška a Rácze konči střelou těsně vedle.
40:12
Hned na začátku poslední části měl velkou šanci Plecitý.
40:01
Ze hry odstoupil centr první lajny Hořovic Dušan Valo kvůli zranění třísla.
40:00
40:00
39:51
Šancí na straně hostů přibývá, ale stav zůstává vyrovnaný a tak poslední třetina slibuje drama.
34:50
Karlovy Vary se usadili na domácí polovině po dobu několika minut a Schmidt má stále více práce.
30:53
Ojedinělou střelu Hořovic zaznamenal Plecitý, ale z nadějné pozice branku netrefil.
28:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Václav Kříž, asistoval Tomáš Oliverius (3:3).
28:44
Václav Kříž prostřelil Schmidta, který měl zakrytý výhled.
28:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Růžek, asistoval Daniel Macek (3:2).
28:07
Hosté v druhé třetině snižují zásluhou Růžka, který měl po nahrávce Macka lehkou práci.
24:28
Druhá třetina se zatím nese ve znamení tlaku Karlových Varů. Stav ovšem zůstává nezměněn.
20:00
20:00
15:04
Branku družstva Red Dragons Hořovice vstřelil Peter Sopko, asistoval Ondřej Rácz (3:1).
15:04
Po sprintu přes celé hřiště dostal od Rácze přihrávku do běhu Sopko a střelou z první překonal Černého.
14:25
Hosté šli 2 na 1, ale Schmidt opakovaně zabránil inkasování.
13:15
Proti střele od levého mantinelu vytrčil svou levou ruku Schmidt a střelu tak zneškodnil.
12:16
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek (2:1).
12:16
Od půlicí čáry vypálil Joska a jeho střelu si srazil do vlastní branky Svatek.
09:10
Odkrytou klec netrefil Macek, který byl tísněn Maškem.
07:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Michal Kříž (1:1).
07:22
V situaci 3 na 2 se od pravého mantinelu prosadil Smolka. Asistoval Kříž.
06:09
Rychlý protiútok hostů zlikvidoval Schmidt.
03:30
Branku družstva Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Tomáš Joska (1:0).
03:30
Joska rychle rozehrál na Plecitého a ten otevírá skóre utkání!
01:40
Černý výtečně zlikvidoval velkou šanci Vašáka.
01:01
Úvodní tlak utkání jsi vytvořili hosté, ale nic z něj nevytěžili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Štěpán Mosler, Petr Gasparik, Jakub Černý, Matěj Svatek, Jakub Novák
00:00
Line-up domácích Red Dragons Hořovice: brankář: Ondřej Schmidt; hráči v poli: Jakub Lukavský, Matěj Pužman, Dušan Valo, Peter Sopko, Jiří Vašák