3:1
2:2
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 33:40 Pavel Kurka (David Verunáč), 33:59 Ladislav Jezdinský (Martin Šetina), 35:07 Ladislav Jezdinský (Martin Šetina), 41:05 Přemysl Bulíček, 48:07 David Verunáč (Pavel Kurka)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 15:13 Tomáš Kasper (Jan Dočekal), 38:15 Jan Dočekal (Jan Mikeš), 44:37 Jan Horský (Jan Dočekal), 54:13 Jan Dočekal

Orel Přelouč - FBŠ Jihlava 5:4
34. Pavel Kurka, 34. Ladislav Jezdinský, 36. Ladislav Jezdinský, 42. Přemysl Bulíček, 49. David Verunáč - 16. Tomáš Kasper, 39. Jan Dočekal, 45. Jan Horský, 55. Jan Dočekal; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 2:7; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Udatný 20 - Radek Kulhan 44; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:2;
60:00
59:59
Hodnocení trenéra domácích: O zápase rozhodla série našich gólů ve druhé třetině. S kvalitním soupeřem jsme předvedli disciplinovaný výkon a zaslouženě vybojovali poprvé v sezóně 3 body. Děkujeme soupeři za pěkný zápas v duchu fair play.
59:59
Nejlepší hráč domácích: 27 - Jezdinský Ladislav.
59:58
Nejlepší hráč hostí: 17 - Dočekal Jan.
59:58
Hodnocení kapitána hostí: Dorazili jsme v neúplné sestavě a tahle soutěž je dost vyrovnaná a dá se prohrát úplně s každým. Neměli jsme úplně svůj den a nedokázali jsme udržet tempo celý zápas a proto jsme prohráli.
59:57
Hosté si už další šanci nevytvořili a proto domácí urvali první 3 body v sezóně doma! Oprávněný aplaus od domácích diváků.
59:16
Nejprve Udatný vytahuje rukou střelu z pod břevna a vzápětí Jezdinský neprostřeluje nohy obránce před prázdnou brankou! To jsou nervy!!!
58:50
Hosté hrají power play
58:12
Domácí nepůjčili hostům při přesilovce míček - dvakrát ze středu nepokryti stříleli, ale vedle - nervy pracují, hosté si berou time out.
58:11
Timeout FBŠ Jihlava
56:15
Timeout Orel Přelouč
56:15
Vyloučen hráč Gabriel Obrtel družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
56:15
Tlak domácích do hostující branky končí sekáním a vyloučením hostů.
55:20
A domácího Jezdinského opět vychytává nadvakrát Kulhan po průniku Mareše - nejprve rukou u tyčky a pak ramenem pod břevnem.
54:14
A hosté využívají více volného místa na hřišti a snižují po individuální akci Dočekala zakončenou střelou pod břevno Udatného branky.
54:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Dočekal bez asistence (5:4).
53:50
Krátká přesilovka 4 na 3 domácími nevyužita - teď je to 4 na 4.
52:50
Vyloučen hráč Petr Sobotka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za špatné střídání.
52:50
Vyloučen hráč Petr Jelínek družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
52:47
A Kurka tentokrát ze stejného místa do boční sítě!
52:06
Kurku z úhlu do prázdné po kombinaci vychytává Kulhan helmou!
51:44
A přesilovka 5 na 3! Předtím Šetina trefil břevno!
51:43
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:06
Vyloučen hráč Jan Dočekal družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
49:30
A další tutovka domácích - po náhozu z vlastní půlky Šetinu zblízka vychytává Kulhan.
48:08
Domácí srovnali hru, vymanili se z vysunuté obrany hostí - Kurka podržel míček, předložil nabíhajícímu beku Verunáčovi a ten zprava s hlavou nahoru trefil protilehlou šibenici!
48:07
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Pavel Kurka (5:3).
44:38
A špatně sehraná přesilovka zanechala stopy, hosté přitlačili a domácí nedůrazným bráněním umožnili hostům zakončit z bezprostřední blízkosti pod víko.
44:37
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jan Dočekal (4:3).
43:50
Přesilovka nepřinesla úspěch - příliš takticky sehrané, sice hosté uzamčeni, ale téměř bez střely na bránu, natož něco překvapivého.
41:38
Vyloučen hráč Gabriel Obrtel družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
41:37
Trestné střílení družstva Orel Přelouč neproměnil Michal Pleskot.
41:37
Pleskot neproměňuje trestné střílení za hru v brankovišti při šanci domácích! Střelu mu gólman hostí chytá.
41:06
Přání diváků začíná plnit Bulíček - vybojoval si míček u mantinelu a po vytočení zavěsil do protilehlé šibenice.
41:05
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Přemysl Bulíček bez asistence (4:2).
40:01
Začala poslední třetina a 45 domácích diváků je zvědavo, zda uvidí první domácí body Orlů na podzim.
40:00
40:00
39:59
Hosté v závěru zatlačili domácí aktivním napadáním, ale ti i trochu se štěstím dokázali tlaku odolat a tak do poslední třetiny půjdou s jednogólovým vedením - střely na bránu ve 2. třetině - 15:11 pro domácí.
38:16
Hosté proměňují svoji zvýšenou aktivitu a snižují - po střele z půlky Udatný, který nic neviděl pro velký tlak hostí v brankovišti, pouští míček do brány.
38:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Dočekal, asistoval Jan Mikeš (3:2).
37:40
Po zvýšeném úsilí hostů, ze kterého vyústil tlak, který ale domácí celkem s přehledem ubránili, se do šance na druhé straně dostal Pleskot, ale po příhře Mareše nedokázal z mezikruží trefit bránu.
35:08
A zase dvojce Šetina-Jezdinský! První obkroužil branku a předložil ideálně druhému, který se v takovéto pozici letos na podzim nemýlí!
35:07
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Martin Šetina (3:1).
34:00
A je tu bleskové otočení skóre ve prospěch domácích: nejprve Kurka předvedl ostatním jak se pracuje před gólmanem a pod brankářem dorazil střelu Verunáče od manťáku a poté se prosadil domácí střelec Jezdinský.
33:59
33:40
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Kurka, asistoval David Verunáč (1:1).
32:08
Druhá část domácí přesilovky už nebyla tak úspěšná jako první a tak hosté neinkasovali a již hrají v plném počtu.
31:13
Domácí mají sérii střel, ale ne a ne to tam dotlačit.
30:07
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
29:21
Přesilovku hosté odehráli jalově, největší šanci měl domácí Jezdinský ale sám před gólmanem nedokázal zpracovat skákající míček.
27:20
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za zdržování hry.
25:55
A z ničeho nic, lépe řečeno po prokombinování domácích až před branku hostí, Pleskotovi chytá Kulhan jasnou tutovku z blízka pod víko!
25:00
Prvních 5 minut druhé třetiny je takticky opatrných, těsně před brankami se nic mimořádného neděje.
21:18
Přesilovka domácích zůstala nevyužita - hosté hrají v plném počtu. Diváci ani žádnou šanci domácích neviděli.
20:00
20:00
19:59
Krátká přesilovka domácích po zbytečném nadzvednutí florbalky domácího Pleskota zatím nevyužita. Přestože domácí byli v první třetině aktivnějším týmem - střely na branku 15:8 - ve vedení jsou hosté z Jihlavy - doufejme jen že dočasně.
19:17
Vyloučen hráč Václav Lorenc družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
18:03
A další šance domácích, kteří jsou v této fázi lepší, Pleskot ale z ideální pozice míří nad!
16:45
Domácí se snaží aktivně odpovědět na vedoucí gól hostí, ale ani Pleskot po hezké kombinaci a následně Šetina z dorážky neuspěli.
15:14
A aktivní Kasper už se přeci jenom prosadil, po přihrávce se krátce za půlkou uvolnil a nikým neobtěžován střelou tahem vymetl pravou šibenici domácí branky.
15:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Dočekal (0:1).
12:50
A vzápětí brejk předvedli i domácí a byla z toho tutovka - po křížné příhře ale Šetina nedokázal zblízka prostřelit gólmana hostí.
12:40
Hosté byli delší dobu v úspěšné defenzívě, ze které opět vyrazili na rychlý brejk. Po závaru před Udatným ale Kasper zblízka nepropasíroval míček do branky.
08:00
A i hosté mají první jasnou šanci, kdy po brejku samotného útočníka hostí vychytal domácí gólman Udatný.
07:15
A tak je tu první tutovka domácích, Kurka ale po příhře zpoza brány trefuje z ideální pozice mezi kruhy jen dobře vyjetého gólmana hostí.
06:00
Oťukávačka pokračuje, v pokusech o zakončení jsou aktivnější ale domácí.
02:00
První 2 střely na bránu si v zápase připisují překvapivě domácí, zatím ale bez úspěchu.
00:01
Vítáme čtenáře na dnešním souboji domácích Orlů, kteří vyzvou druhý celek divize z Jihlavy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Jakub Vlček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Jan Horský, Tomáš Kasper, Gabriel Obrtel, Jan Mikeš, Jan Dočekal
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč : brankář: Tomáš Udatný; hráči v poli: Michal Pleskot, Ladislav Jezdinský, Radek Mareš, Martin Šetina, Jan Pozler