2:3
3:2
0:0
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 19:00 Noemi Knapová (Natálie Porčová), 27:23 Noemi Knapová, 38:38 Lenka Klvaňová (Denisa Crhová), 46:30 Kateřina Stankušová (Kateřina Kozáčková), 49:06 Barbora Podešvová (Lenka Kopecká), 49:32 Natálie Porčová (Denisa Crhová)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 11:20 Andrea Doležalová (Petra Prouzová), 20:34 Tereza Burianová (Karolína Chvátalová), 22:43 Anna Přibylová (Karolína Chvátalová), 36:25 Andrea Doležalová, 40:15 Tereza Plánková (Tereza Burianová), 46:22 Tereza Burianová (Petra Prouzová), rozhodující nájezd Kristýna Šťastná

FBŠ Teiwaz Hranice - FBŠ Jihlava 6:7pn
20. Noemi Knapová, 28. Noemi Knapová, 39. Lenka Klvaňová, 47. Kateřina Stankušová, 50. Barbora Podešvová, 50. Natálie Porčová - 12. Andrea Doležalová, 21. Tereza Burianová, 23. Anna Přibylová, 37. Andrea Doležalová, 41. Tereza Plánková, 47. Tereza Burianová, Kristýna Šťastná; rozhodčí: Karolína Spurná - Jana Cholková; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Markéta Šulejová ? - Martina Miksová ?, Šárka Topičová ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 3:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč Kristýna Šťastná a vstřelil rozdílový gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč Karolína Chvátalová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Teiwaz Hranice hráč Barbora Podešvová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Teiwaz Hranice hráč Denisa Crhová , ale gól nevstřelil.
65:02
Jihlava proměnuje i druhý svuj najezd...ted Podesvova musí dat ale bohuzel nedává. Hranice prohravaji na najezdy.
63:00
Konečně Hranice střílí Podešvová těsně míjí.
62:30
Opět je to ale bez střelby od Hranických hráček.
62:00
Hra se vyrovnala i Hranice hrozí...
61:00
Začátek prodloužení patří jednoznačně Jihlavě.
60:00
60:00
59:59
Obě mužstva se v závěru utkání zaměřily hlavně na obranu a nic podstatného se už nestalo. Bud prodloužení.
59:00
Teď to budou nervy, může rozhodnout každá střela, maličkost...
58:49
Timeout FBŠ Teiwaz Hranice
58:49
Za chvíli nám začne poslední minuta třetí třetiny. Oddechový čas pro Hranice.
57:47
Velká škoda pro Hranice. Daly branku ale rozhodčí neuznávají kvůli předešlému sekání.
56:00
Čeká nás velmi zajímavý konec třetí třetiny.
55:00
Pája Bortlová našla krásně Natálii Porčová která se řítila sama na brankářku ta ovšem předvedla výborný zákrok.
54:10
Hranice jsou v plném počtu.
54:00
Jihlava si vytvořila ve druhé minutě přesilové hry hodně dobré šance na vstřelení branky ale stav zůstava stale vyrovnany.
52:50
Hranice dobře brání...
51:53
Vyloučen hráč Lenka Klvaňová družstva FBŠ Teiwaz Hranice na 2 minuty za sekání.
51:53
I Jihlava si zahraje přesilovou hru.
50:30
Noemi si udělal z Jihlavských hráček kužely a jen těsně minula branku.
49:32
Timeout FBŠ Jihlava
49:32
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Natálie Porčová, asistoval Denisa Crhová (6:6).
49:32
Je vyrovnáno ! ! ! Hranické hráčky jsou teď v extázi! Jihlava se snaží zastavit rozjetý vlak Hranic oddechovým časem.
49:06
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Barbora Podešvová, asistoval Lenka Kopecká (5:6).
49:00
A znovu uderna lajna Knapova, Podesvova, Kopcka kteří hrají dneska famozně. Podesvova se krasně uvolnila a dava branku.
48:30
Na hřišti se nám přitvrzuje.
48:00
Denisa Crhová zkoušela štěstí z poza branky, Jihlavská obrana byla pozorná.
46:30
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Kateřina Stankušová, asistoval Kateřina Kozáčková (4:6).
46:30
Hranice rychle odpovídají!
46:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Burianová, asistoval Petra Prouzová (3:6).
46:00
Hraničké hráčky konečně zatlačily Jihlavu ale bohužel chyba na půlce Jihlavská hráčka sama utíká na brankáře a proměnuje.
45:00
Hranice konečně vystřelily a mají dokonce k dispozici standartní situaci.
44:00
Hranic se usadily v utočném pasmu Jihlavy ale střela pořád ne a ne přijít.
43:00
Hranice se snaží ale zatím v třetí třetině nevystřelily na branku.
42:00
Jihlava v další šanci. Šulejová chytá.
40:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Plánková, asistoval Tereza Burianová (3:5).
40:15
Opět špatný začátek Teiwazu. Jihlavu dává gol.
40:00
40:00
39:59
Konec druhé třetiny. Hranice byly horším týmem na hřišti, naštěstí odcházejí do kabin jen s jednobrankovým rozdílem. Třetí třetina bude ještě hodně zajímavá.
38:38
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Lenka Klvaňová, asistoval Denisa Crhová (3:4).
38:38
Noemka to nebyla, ale kapitánka týmu Hranic se štěstím dává branku!!
38:01
Cítíme na tribuně že Noemi dá hattrick.
38:00
Vyloučen hráč Tereza Plánková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
38:00
Další přesilovka Hranic.
37:00
Standartka Hranic. Noemi se pokoušela o hattrick ale těsně míjí branku.
36:25
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová bez asistence (2:4).
36:00
Kateřina z Hranic krásně vystřelila. Bohužel z protiútoku udeřila Jihlava a dostává se opět do dvoubrankového vedení.
35:00
Velký zmatek před brankou Hranic, Jihlava v obrovské šanci ale Jihlavská hráčka minula branku.
34:00
Akce se střídají na obou stranách.
32:00
Utocna trojka Hranic Podesvova, Knapova, Kopecka v další akci. Jihlavská obrana má s touto trojkou velké problémy.
30:00
Další šance Jihlavy, naštěstí mimo. Hned na to šance Hranic. Obrany v dnešním zápase neexistují.
29:00
Hra je velmi aktivní všechny hráčky mají dobrý pohyb.
28:00
Brankářka Hranic drží svůj tým. Dvakrát předvedla perfektní zákrok.
27:23
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Noemi Knapová bez asistence (2:3).
27:22
Hranice využívají přesilovou hru!
26:30
Hranice pěkně kombinují ale chybí střela na bránu.
26:00
Hranice se můžou vrátil do zápasu budou hrát přesilovou hru.
25:25
Vyloučen hráč Petra Prouzová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
25:00
Tlak Jihlavy pokračuje...
24:00
Hranice mají problém se dostat vůbec na polovinu soupeře. Jak říká Anička Vondráková Hranice mají druhé třetiny vždy horší..dnes se to bohužel potvrzuje.
22:43
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Karolína Chvátalová (1:3).
22:40
Jihlava další gól...
22:00
Jihlava je daleko aktivnější...hráčky Hranic jsou myšlenkama ještě v šatně. Pojďme se probudit...
20:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Burianová, asistoval Karolína Chvátalová (1:2).
20:34
Gól Jihlavy. Hráčky Hranic začaly ležérně druhou třetinu a Jihlava jde do vedení.
20:01
Noemi Knapové byla v první třetině jednoznačně nejlepší hráčka na hřišti. Jde vidět že jí pomohly zápasy za mužský rezervní tým. Doufejme že v tom bude pokračovat.
20:00
20:00
19:30
Porčová naskočila do svého prvního střídání v zápase a hned se podíllela na brance Hranic.
19:00
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Noemi Knapová, asistoval Natálie Porčová (1:1).
19:00
Gol Hranic.Asi nikoho nepřekvapí že vyrovnává dnes velmi aktivní Noemi Knapová!
18:00
Dívka z Hranic která má dres Vondrakove se uvolnila pres dve hracky Jihlavy ale svoji šanci nedokončila a ani nevystřelila.
17:00
Noemi je dnes neuvěřitelná... Krásně přihrála Kopecké ta bohužel promáchla..
16:00
Crhová z Hranic dvakrát vystřelila..brankářka Jihlavy drží svůj tým.
15:00
Obrovská šance Jihlavy...ale hráčka Jihlavy přestřelila.
14:00
Hranice teď tlačí Jihlavu.
13:00
Pěkná akce hranic. Kozáčková si pěkně naběhla ale střela byla zblokována.
12:00
Jihlava je teď jistější na míčku...
11:20
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Petra Prouzová (0:1).
11:00
Standartka Jihlavy a je to gól..
10:00
Krásná akce Jihlavy....ale v kleci Teiwazu je jistá Šulejová.
09:00
Noemi dneska má svůj den...další šance její šance.
08:00
Hra má spád....obě mužstva hrají velmi aktivně.
07:00
Knapová z Hranic dneska řádí, další šance ale opět z toho branka nebyla. Lajna Kopecka, Podešvová, Knapová hraje zatím parádně.
06:30
Menší porucha s časomírou, ale Denis Drozd věrný fanoušku Teiwazu se do toho vložil a vše spravil. Hra pokračuje
06:00
Jihlava se probudila a párkrát ohrozila brankářku Hranic.
05:00
Z ničeho nic velká šance Jihlavy...hráčka Jihlavy jela sama na brankářku Hranic ta skvěle chytá
04:00
Hranice jsou lepší na hřišti...chtělo by to vstřelit branku...
03:00
Další šance Hranic. Podešvová krásně vystřelila ale trefila jen tyčku.
02:00
Noemka měla pěkné střídání pěkně se uvolnila vystřelila ale střela byla zblokována.
01:00
Teiwaz teď rozehrával z rohu a Noemka zkoušela štěstí zpoza branky ale brankářka hostí byla pororná.
00:01
Hra nám začala...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karolína Spurná a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Šárka Topičová; hráči v poli: Tereza Plánková, Iva Váňová, Karolína Chvátalová, Tereza Burianová, Anna Přibylová
00:00
Line-up domácích FBŠ Teiwaz Hranice: brankář: Markéta Šulejová; hráči v poli: Noemi Knapová, Lenka Klvaňová, Barbora Podešvová, Lenka Kopecká, Nikol Vinklerová
00:00
Hranicím budou dnes chybět sestry Drietomské, které se vydaly do Tater na Slovensko kupovat dárky :) Nenastoupí ani kulhající střelkyně týmu Vondráková.
00:00
Zdravím vás u zápasu žen domácího Teiwazu proti Jihlavě. Hráčky se nám pilně rozcvičují na hřišti.