2:1
2:2
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 05:38 Markéta Chocová (Eliška Buchalová), 07:18 Lenka Řezníčková (Kristýna Šarounová), 17:30 Martina Luštincová (Kristýna Šarounová), 26:31 Anna Miholová (Tereza Vacková), 36:01 Martina Luštincová (Lenka Řezníčková), 49:53 Eliška Buchalová (Markéta Chocová), 56:40 Markéta Chocová (Monika Pešková)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 34:41 Andrea Doležalová (Kristýna Pokorná), 40:11 Andrea Doležalová (Dagmar Stránská), 57:53 Anna Přibylová (Andrea Doležalová)

IBK Hradec Králové - FBŠ Jihlava 7:3
6. Markéta Chocová, 8. Lenka Řezníčková, 18. Martina Luštincová, 27. Anna Miholová, 37. Martina Luštincová, 50. Eliška Buchalová, 57. Markéta Chocová - 35. Andrea Doležalová, 41. Andrea Doležalová, 58. Anna Přibylová; rozhodčí: Jakub Vlček - Gabriela Žáčková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Lenka Remešová 24 - Martina Miksová 39; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:2;
60:00
Střely na branku 13:6
60:00
Vyjádření hostující kapitánky: Body byly na dosah. I přes úzký kádr jsme si vytvořily spoustu šancí, nyní můžeme jen litovat neproměněných šancí a chyb v obraně. Díky týmu za bojovnost do poslední minuty. Vyjádření vedoucího domácího týmu: Děkujeme soupeři za zápas. I v malém počtu nás dokázaly potrápit. Avšak na perfektně sehraný tým dnes soupeřky nestačily.
60:00
58:56
Domácí brankářka poslala hráčky do akce 2 na 1, která skončila pozemní střelou mimo branku.
57:53
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Andrea Doležalová (7:3).
57:53
Gól hostí padl po obranné chybě na půlce.
56:40
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Chocová, asistoval Monika Pešková (7:2).
56:40
Přihrávka z rohu podél mantinelu, do náběhu před branku...a gól do vzdálenějšího horního rohu!
55:00
K vidění byla krásná přihrávka domácích na vzdálenější tyčku a promáchnutá střela.
52:45
Domácí hráčky jsou na míčku a neúprosně ostřelují branku. Hostující brankářka se docela protáhne.
49:53
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Markéta Chocová (6:2).
49:53
Střelkyně gólu si prokličkovala mezi dvěma obránkyněmi v rohu a z otočky dala gól ke vzdálenější tyčce.
47:40
Domácí předvedly krásnou kombinaci, která skončila v boční síťce.
46:20
Hostující hráčky při výpadu 2 na 1 zaváhaly a přišly o míček. Protiútok domácích skončil v autu.
45:00
Hra se výrazně zrychlila a na obou stranách jsou vidět chyby z nesoustředěnosti.
42:40
Hostující hráčky předvedly krásnou kombinaci, kterou zastavila až brankářka.
40:11
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Dagmar Stránská (5:2).
40:00
40:00
Střely na branku 18:11
40:00
39:30
V poslední minutě třetiny se hostující hráčky více dostávají k míčku, ale akce nedotahují.
37:50
O pravou tyčku zazvonila prudká střela domácích.
36:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Martina Luštincová, asistoval Lenka Řezníčková (5:1).
36:01
Střela z dálky vypadla brankářce z ruky a v brankovišti se výborně zorientovala autorka gólu.
34:41
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Kristýna Pokorná (4:1).
34:41
První gól hostí padl po samostatném úniku asistující hráčky.
34:00
Pomalé střídání domácích způsobilo, že se hostující hráčky zmocnily míčku. Šanci ale nevyužily.
33:10
Pokusy hostí o průnik na polovinu soupeřek jsou dobrou obranou většinou zastavovány už na polovině hřiště.
31:50
Po chybě v rozehrání hostí, domácí hráčky vyslaly střelu těsně vedle pravé tyčky.
30:40
Hra se drží okolo branky hostí.
27:53
Akce hostí skončila střelou do autu.
26:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Tereza Vacková (4:0).
26:31
Asistující hráčka zatáhla míček za branku a odtud přihrála na gól do prázdné branky.
25:15
Hostující hráčky se poprvé v této třetině dostávají k držení míčku na domácí půlce.
24:35
Od domácích jsou vidět úniky podél mantinelu a přihrávky před branku.
23:22
Hra je klidnější, hráčky na obou stranách se snaží kombinovat.
20:40
Domácí přihrávka z rohu před branku a střela po zemi, kterou zachytila hostující brankářka.
20:00
20:00
Střely na branku 15:10
20:00
18:59
Domácí hráčky předvedly další krásnou přihrávku před bránu, která ale skončila v rukou brankářky.
17:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Martina Luštincová, asistoval Kristýna Šarounová (3:0).
17:30
Gól domácích padl po úniku podél mantinelu a krásné křižné přihrávce před branku.
15:20
Volný úder hostí. Nebezpečná střela mířila k pravé tyčce.
15:00
Střela po pěkné kombinaci domácích skončila v autu.
11:48
Hraje se ve středu hřiště nebo před brankou hostí. Družstva se střídají v držení míčku.
08:36
Nebezpečná střela hostí mířila k pravé tyčce.
07:18
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lenka Řezníčková, asistoval Kristýna Šarounová (2:0).
07:00
Domácí hráčky tlačí na soupeřky. Ze skrumáže před brankou hostí ale gól nepadl.
05:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Chocová, asistoval Eliška Buchalová (1:0).
03:30
První střela na branku od hostujícího týmu.
01:00
Zápas začal herní převahou domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Gabriela Žáčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Petra Przeczková, Patricie Gajdušková, Anna Přibylová, Dagmar Stránská, Andrea Doležalová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Aneta Benett, Kristýna Rejmanová, Eliška Buchalová, Monika Pešková, Markéta Chocová