- : -
TJ Turnov
FBC Plzeň
TJ Turnov
branky (asistence): 16:37 Jaromír Ekl (Antonín Palatínus), 27:26 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 32:07 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha), 42:53 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 43:18 Jan Seidl (Štěpán Matěcha), 43:48 Daniel Měkota (Antonín Palatínus), 44:56 Jan Seidl (Štěpán Matěcha), 47:24 Antonín Palatínus (Daniel Měkota), 48:48 Antonín Palatínus (Vojtěch Palatínus), 58:19 Daniel Měkota (Štěpán Matěcha)
FBC Plzeň
branky (asistence): 19:19 Filip Rybnikár (Paul Válka), 19:54 Daniel Nicklas (Václav Zábran), 28:42 Jiří Lavička (Daniel Nicklas), 47:11 Filip Rybnikár (Daniel Nicklas), 51:04 Petr Linc, 56:40 Filip Rybnikár (Paul Válka)

TJ Turnov - FBC Plzeň 10:6
17. Jaromír Ekl, 28. Tomáš Vitásek, 33. Antonín Palatínus, 43. Vojtěch Palatínus, 44. Jan Seidl, 44. Daniel Měkota, 45. Jan Seidl, 48. Antonín Palatínus, 49. Antonín Palatínus, 59. Daniel Měkota - 20. Filip Rybnikár, 20. Daniel Nicklas, 29. Jiří Lavička, 48. Filip Rybnikár, 52. Petr Linc, 57. Filip Rybnikár; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Luděk Horáček 16, Jaroslav Švec 1 - Lukáš Ščurko 16; po třetinách: 1:2, 2:1, 7:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Takové množství chyb, které jsme předvedli ve třetí části je trestuhodné a proti soupeři, jako je Turnov si to nemůžeme dovolit.
59:59
Střely po třetí třetině: Turnov: 11 Plzeň: 10
59:59
Komentář trenéra domácích:Dvě třetiny jsme bojovali s výborným soupeřem, ve třetí třetině jsme zjednodušili hru a soupeře přehráli. Děkuji výborným divákům a přeji šťastnou cestu soupeři domů.
59:59
Hráči utkání: Petr Linc (PLZ) a Antonín Palatínus (TUR)
59:59
Dnešní zápas byl baladou Antonína Palatínuse, který svému týmu pomohl sedmi kanadskými body. Díky tomu obdržel cenu pro nejlepšího hráče utkání. ale pochválit musíme i celý tým, který dnes předvedl kvalitní a bojovný výkon a řekl si tak o účast v play-off.
59:30
Fanoušci na nohou. "Hoši děkujem!"
58:20
Matěcha ukázal jaký má přehled a našel volného Měkotu před odkrytou brankou. Florbalová symfonie.
58:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Štěpán Matěcha (10:6).
57:38
Antonín Palatínus unikal a musel být zastaven za cenu faulu. Akce lidově "smrděla gólem".
57:37
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FBC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
56:42
Horáček si dopřává zasloužený odpočinek, do branky nastupuje fantom brankoviště Jaroslav Švec.
56:41
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Švec družstva TJ Turnov
56:41
Střela snad až z půlky prosvištěla až do turnovské sítě.
56:40
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Paul Válka (9:6).
56:08
Jan Seidl nešetří žádného soupeře a jako otravný hmyz napadá rozehrávku hostů.
54:21
Skvělý únik Měkoty, ale trefil jen brankáře hostů.
53:29
Ukázkový čop, na který by byl hrdý i Vráťa Salaba našel "Stonka", ale ten byl střežen obránci.
53:07
Střela útočníka hostů lízla tyčku.
51:58
A za mantinely se rozcvičuje Martin Hejduk. Nasadí dnes kouč Pánek švédského defenzivního muže? Nechme se překvapit.
51:05
Ale Plzeň se nevzdává a opět je trochu blíže Turnovu.
51:04
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil Petr Linc bez asistence (9:5).
50:15
Dejte bratrům Palatínusovým míček a uvidíte reklamu na florbal.
48:49
A show jménem Antonín Palatínus pokračuje. Je to o pět branek a vousatý střelec má stále ještě v zásobě dost střelného prachu.
48:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Vojtěch Palatínus (9:4).
48:30
Turnovští drží balonek a soupeří nic nedovolují.
47:25
Tak už víme jaká je funkce "Stonka". To je dnes florbalový Messi. Neskutečné.
47:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Daniel Měkota (8:4).
47:12
Skvělá souhra hostů. To bude ještě drama!!!
47:11
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Daniel Nicklas (7:4).
46:25
"Hoši bojovat" je teď heslo turnovského kotle. A hráči plní přání fanoušků.
45:38
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:30
Jako by nastoupil úplně jiný tým.
44:57
Šerif dnes střílí ostrými!!! Je to o čtyři branky.
44:56
Timeout FBC Plzeň
44:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Seidl, asistoval Štěpán Matěcha (7:3).
44:56
Jaromír ekl ukazuje, že bez problémů zvláda i defenzivní práci.
43:49
A plzeňským dromedárům asi dochází voda. Hroutí se jako domeček z karet a jejich šance teď zneškodnil Horáček.
43:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Antonín Palatínus (6:3).
43:48
A nový muž na place úřaduje. Šerif, jak je Seidl přezdíván mířil přesně.
43:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Seidl, asistoval Štěpán Matěcha (5:3).
43:09
Bratrské dvojici ale změna prospívá. Je to další gól domácích.
42:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (4:3).
42:50
Jeden z "Velbloudů" se těžce zvedá.
40:59
A změn je víc, byli rozdělení Palatínusové a Ekl. Jaké jsou plány trenéra Pánka?
40:26
Hned v prvním střídání vidíme změnu v sestavě, na hřišti řádí Jan Seidl.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Turnov: 7 Plzeň: 6
39:50
Turnovským se signál nepovedl, stav je stále vyrovnaný.
38:54
Adam Erler zkoušel zpoza branky dotlačit balonek za brankáře, ale marně.
36:39
Skvělý "save" Horáčka. To je gólman!
35:09
A "barcelonské" trio opět úřaduje. zdatně jim pomáhá i Tomáš Vitásek a Vojtěch Rondoš.
33:11
Z tribun se ozývá i psí štěkot. Dnes tu jsou opravdu všichni.
32:08
Tak to byla rychlost, kterou by mohl domácím závidět i lecjaký superhrdina. Matěchovi stačila jediná nahrávka a Antonín Palatínus se nemýlil.
32:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (3:3).
31:57
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FBC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:57
Nevybíravý zákrok na Havlína a možná trochu přísné posouzení.
31:19
Ikdyby si Horáček plíce vyřval, obránci ho neposlechnou. Opět musel likvidovat nebezpečnou šanci.
30:54
Podle vousu Antonína Palatínuse by mohl divák, který příliš nesleduje Národní ligu soudit, že je již play-off, ale není tomu tak. Ikdyž ambice na nadstavbu Turnov má.
30:01
Nahrávky dua Havlín-Němeček neberou konce. Pěkný trénink.
28:43
Opět zmatek bíločerných a naprosto zbytečný gól.
28:42
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil Jiří Lavička, asistoval Daniel Nicklas (2:3).
27:27
Tomáš "Vitana" Vitásek propálil míček hostujícímu brankáři mezi nohama tak, že tam bude ten vítr cítit ještě dlouho po zápase. To byly jesle jako v Betlémě.
27:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (2:2).
26:01
Na hřišti právě operuje turnovská pětka, která by mohla bát klidně nazývána "Cizinecká legie".
25:06
Matěcha se proháčkoval skoro až k bráně, ale soupeř si na něho dává dobrý pozor.
24:09
Turnov si vytvořil šance, ale všechny střely mířily vedle. Škoda.
23:07
Horáček v roli Manuela Neuera rozehrál nohou.
22:18
Vyloučen hráč Radek Calta družstva FBC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:18
Výhoda skončila naivní Měkotou přihrávkou.
21:54
Turnov má výhodu a roztáčí kolotoč.
20:26
A v šatně to asi nebyla bouře, ale uragán. Stejně totiž turnovští na soupeře vlétli.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Turnov:8 Plzeň:7
19:59
Tak až tohle je branka do šatny. Domácí teď asi čeká bouře v šatně v podání trenéra Pánka.
19:54
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Václav Zábran (1:2).
19:20
Tak tomu se říká gól do šatny. Turnovští trpí stejnou chorobou jako reprezentace žen, tedy nedůrazem před brankou.
19:19
Branku družstva FBC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Paul Válka (1:1).
18:19
Zmatků v rozehrávce domácích hosté téměř využili, ale Horáček skvěle zasáhl.
16:38
Nová posila si může uschovat balonek, má totiž premiérový zásah za Turnov.
16:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Antonín Palatínus (1:0).
15:09
Horáček s mrštností lachtana zachytil míček směřující před jeho svatyni.
14:34
Plzeňský Calta neúspěšný u volného úderu. Měl asi radši zůstat u zpěvu.
13:40
Honza Havlín teď na hřišti prodává své zkušenosti z poháru středních škol.
12:49
Trio Palatínus A.-Palatínus V.-Ekl je florbalovou obdobou trojice Messi-Neymar-Suárez. Jen tomu momentálně chybí góly.
11:19
Nebezpečná Vitáskova střela. Tento hráč roste každým zápasem.
10:54
Pavel Němeček nezvykle vpředu a hned má soupeř problémy.
10:06
Ekl fantasticky našel Vojtu Palatínuse, ale ten neposedný balonek nedorazil do branky. Obrovská škoda, trenér Pánek nespokojen a del jeho vlastních slov neví, na co hráči čekají.
09:34
Horáček podržel svůj tým a ještě pomohl k šanci, ale Antonín Palatínus zamířil vedle.
08:57
Modrobílí pečlivě brání a nepouštějí domácí moc do šancí.
08:12
Domácí se snaží něco vymyslet, ale zatím nic.
06:59
Když už se Turnov dostane do šance, selže koncovka.
05:01
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Tomáš Vitásek.
05:01
Vyloučen hráč Paul Válka družstva FBC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
05:01
Vitásek došel až k brankáři, ale zblízka ho neprostřelil.
05:00
Jasné sekání a čeká nás trestné střílení v podání Tomáše Vitáska.
04:45
Odstavit Jaromíra Ekla od balonku je jako pohnout parní lokomotivou holýma rukama.. Téměř nemožné.
04:08
Zatím nejsme svědky nějakých výrazných šancí.
03:16
Z tribun se ozývá mohutné povzbuzování vedené Tomášem Jiránkem. To je kotel!
02:31
Útok bratři Palatínusové a Ekl teď dělá nemalá potíže obraně hostů.
00:01
Domácí dnes nastupují v nových bíločerných dresech a jak již bývá tradicí v posledních domácích zápasech, i s novou posilou. Domácí fanoušci vítají Jaromíra Ekla, další posilu z Mladé Boleslavi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Paul Válka, Petr Linc, Karel Eichler, Petr Kleiner, Filip Rybnikár
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Pavel Němeček, Jan Havlín, Petr Machač, Daniel Měkota, Štěpán Matěcha