3:1
1:0
1:1
- : -
branky (asistence): 03:07 Tomáš Olbert (Vojtěch Duda), 16:37 Martin Tuhý (Ondřej Hubáček), 19:31 Tomáš Olbert (Ondřej Hubáček), 31:38 Adam Štěrba (Tibor Zábrana), 47:19 Marek Šimíček (Vojtěch Duda)
branky (asistence): 04:48 Michal Čerňák (Aleš Malík), 55:48 Aleš Malík (Radoslav Mikula)

FBK Spartak Hluk - TJ Sokol Brno Židenice 5:2
4. Tomáš Olbert, 17. Martin Tuhý, 20. Tomáš Olbert, 32. Adam Štěrba, 48. Marek Šimíček - 5. Michal Čerňák, 56. Aleš Malík; rozhodčí: Jiří Koutný - Radim Komínek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Richard Podškubka 32 - Ondřej Porwisz 30; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:1;
65:00
Zítra čeká domácí další utkání Divize D, od 17:00 hostí rezervu Superligových Bulldogs Brno.
65:00
Domácí nervozní závěr zvládli a připisují si do tabulky Divize D další 3 body a dál si drží dosavadní neporazitelnost v soutěži.
60:00
Komentář trenéra domácích: Od úvodních minut jsme šli za ziskem tří bodů, ale soupeř nedal svoji kůži zadarmo. Utkání jsme zvládli, ale výkon byl hodně za očekáváním. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme hodně štěstí do dalších zápasů a šťastnou cestu domů. Nejlepší hráč domácích: Tomáš Olbert
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes rozhodla produktivita soupeře, která byla výrazně lepší. Děkuji hráčům za dobře odehraný zápas a gratuluji soupeřům. Nejlepší hráč: brankář Ondřej Porwisz
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině: 8:14, celkem v utkání: 35:34
59:57
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
59:00
Hraje se poslední minuta 3. třetiny a jak se zdá i dnešního utkání.
58:22
Domácí se ubránili a hrají v plném počtu.
56:22
Vyloučen hráč Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
56:22
Šimíček teď neudržel nervy na uzdě a po souboji u mantinelu se zbytečně dostal do křížku se soupeřem.
55:48
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil Aleš Malík, asistoval Radoslav Mikula (5:2).
54:20
Hraje se opět nahoru dolů, ale brankáři jsou na obou stranách pozorní.
53:00
Hostující Maňas se teď dvakrát pokoušel překvapit Podškubku zpoza branky, ten však byl pozorný.
50:35
Opět ojedinělá akce hostů a výborný zákrok domácího Podškubky.
50:07
Domácí nyní kontrolují hru, zakončení ale moc nevidíme a případné střely jsou nepřesné.
48:27
Dvakrát krátce po sobě musel zasahovat Podškubka, v druhém případě mu míček poskakoval v rukou jako horký brambor, ale naštěstí jej dokázal skrotit a domácí opět pokračují v dobývání branky hostů.
47:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Vojtěch Duda (5:1).
46:09
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Jan Haničinec.
46:09
Vyloučen hráč Jan Petlach družstva TJ Sokol Brno Židenice na 2 minuty za sekání.
46:09
Haničinec sražen v brankovišti, gólman se těžce zvedá, ale bude v pořádku. Následovat bude trestné střílení.
45:48
Chybnou rozehrávku hostů nyní mohl potrestat kapitán Tuhý, ale z první mířil nepřesně.
45:27
Hosté nyní více na míčku, ale nedostávají se na dostřel k brance domácích.
43:35
Hosté teď chvíli obléhali branku domácích, ale k přímému ohrožení Podškubkovy svatyně se nedostali.
42:49
Ačkoliv hosté občas kontrolují míček, nedaří se jim dostat na útočnou polovinu.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve druhé třetině: 12:8
38:56
Podškubka nyní zachránil domácí po ojedinělé akci hostů výborným vytrčením nohy proti přízemní střele.
38:46
Poté co téměř minutu drželi míček domácí zakončoval Olbert prudkou střelou vedle branky.
37:48
Vyloučen hráč Daniel Šimera družstva TJ Sokol Brno Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
37:38
Obrovská chyba Rochovanského... na půlce ztratil míček a jen dobrý zákrok Podškubky maskou zachránil domácí od inkasované branky.
34:15
Kaňovský teď mohl zvýšit náskok domácích, nejprve střílel do boční sítě, o chvíli později pak zamířil na druhou stranu brány ale ani tato střela mezi tyče nemířila.
32:31
Vyloučen hráč Aleš Malík družstva TJ Sokol Brno Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:38
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Štěrba, asistoval Tibor Zábrana (4:1).
31:38
Střelou z půlky překvapil Štěrba gólmana i sebe. Dal tak vzpomenout svou pověst snajpra.
30:31
Domácí obrana teď předvedla několik nepřesností, diváci sledují napínavé utkání.
29:19
A domácí nyní přidávají na tempu, Olbertův pokus vyráží maskou Porwisz.
28:20
Domácí přežili oslabení bez větších problémů.
28:08
Dva na jednoho se teď řítili domácí hráči, ale Petlanova střílená přihrávka byla na Tuhého příliš vysoko.
27:32
Zcela odkrytou branku měl teď před sebou hostující Malík, ale jeho pokus o střelu skončil daleko vedle branky.
26:20
Vyloučen hráč Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:12
Obrovskou šanci teď měl Duda, ale z bezprostřední blízkosti po chybě obrany nevyužil.
25:19
Hosté teď hrozí častěji, přibývá soubojů.
24:31
Hosté hrají v plném počtu.
24:05
Do přečíslení 2 na 1 šli nyní hosté, ale nepovedené zakončení pokryl Podškubka.
21:53
Tyčka teď zachránila domácího brankáře po nepřehledné situaci před brankou.
20:00
20:00
Do druhé části nastupuje první útok s jednou změnou. Pavla Koželuhu nahradil Jan Haničinec.
20:00
19:59
V první třetině byli více u míčku domácí, což přetavili v zasloužené vedení. Hosté hrozí především po chybách v obraně a z rychlých protiútoků. Více než padesát diváků vidělo zatím řadu pěkných individuálních akcí, povedená byla třeba klička Pavla Rochovanského na polovině hřiště, v hale jen zahučelo :)
19:59
Počet střel v první třetině: 15:12
19:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Ondřej Hubáček (3:1).
19:31
A opět krásná střela od mantinelu do vzdálenější šibenice.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:16
Podškubka dobře vychytal skrytou střelu soupeře a utnul tak útočné snahy hostů.
17:22
A domácí pokračují v náporu, který však nevede k střeleckým pokusům.
16:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Ondřej Hubáček (2:1).
16:37
Krátce po skončení přesilové hry trefuje Tuhý pravý horní růžek branky.
16:21
Holý již po několikáté velmi dobře vystřelil z velké vzdálenosti a projektil jen těsně minul pravou tyčku hostující branky.
15:59
Tuhý z úhlu mířil pouze do tyče!
15:30
Vlachopulosovu střelu od půlky brankář hostí s problémy vyrazil, domácí pokračují v tlaku.
15:02
Domácí drželi míček na hokejkách, ale k zakončení se prakticky nedostali.
14:23
Vyloučen hráč Michal Čerňák družstva TJ Sokol Brno Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
13:47
Obrovské šance na obou stranách, nejprve proti střele ze střední vzdálenosti dobře zasáhl Podškubka, když následně z protiútoku nepřesně zakončoval Holý a míček poslal jen nad bránu.
12:56
Po sérii nepřesností a chyb v obraně domácích se dostávají k zakončení častěji hosté.
12:20
Nahození Šimery z poloviny hřiště končí za brankou domácích.
10:51
Hostující gólman musel být ošetřován, po krátkém přerušení pokračují hosté aktivněji.
10:29
Koželuhova tvrdá střela našla pouze masku hostujícího gólmana.
09:30
Chyba Zábrany před vlastní bránou mohla skončit brankou, naštěstí Podškubka dobře vyjel z brány.
09:05
Domácí drží míček na hokejkách, ale střel na jejich kontě zatím nepřibývá.
07:02
Domácí získali drobnou převahu, další střela Petlana zblokována obráncem hostů.
06:23
Po vyvezení Holého dobře zakončoval Petlan, ale Porwisz jeho střelu vytáhl nad bránu.
05:18
Utkání se hraje zatím nahoru dolů bez větších chyb v obraně.
04:48
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil Michal Čerňák, asistoval Aleš Malík (1:1).
03:07
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Koutný a Radim Komínek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Brno Židenice: brankář: Ondřej Porwisz; hráči v poli: Marek Nevřela, Michal Obertan, Dominik Res, Daniel Šimera, Jan Petlach
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jiří Petlan, Jan Holý, Martin Tuhý, David Vlachopulos, Pavel Koželuha