1:3
3:3
0:1
- : -
branky (asistence): 15:49 Jakub Židlický (Martin Ryneš), 23:49 Martin Ryneš (David Ryneš), 31:53 Martin Ryneš (Jakub Židlický), 39:34 Michal Soukup (David Ryneš)
branky (asistence): 09:07 Jakub Rybka (Pavel Turianský), 16:24 Pavel Daněk (David Kolář), 19:21 Jaroslav Janoušek (Jakub Veverka), 24:20 Lukáš Tomeš (Martin Kostřica), 37:02 Jakub Veverka (Jaroslav Janoušek), 37:26 Patrik Míka (Lukáš Tomeš), 41:23 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek)

SSK KSB Future Barrandov - FbC Panthers 4:7
16. Jakub Židlický, 24. Martin Ryneš, 32. Martin Ryneš, 40. Michal Soukup - 10. Jakub Rybka, 17. Pavel Daněk, 20. Jaroslav Janoušek, 25. Lukáš Tomeš, 38. Jakub Veverka, 38. Patrik Míka, 42. Matěj Lubenský; rozhodčí: Tomáš Novák - Petr Dunda; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Ondřej Horňák 14 - Jan Borák 32; po třetinách: 1:3, 3:3, 0:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 9:5 celkem 36:21
60:00
Komentář domácích: Je vidět, že už jen chuť si jít za hrát nestačí a že pokud budeme chtít vyhrát budeme muset zabrat o hodně více. Borák byl dnes až na jednu chybičku bez chybný a byl hlavním důvodem proč souboj o vládce Prahy 5 vyhráli Panteři. Kdyby náš brankář chytal jak kecal tak vyhrajeme. Děkujeme divákům, soupeřům a těm co nemůžeme za pěkný férový zápas. Komentář hostů: Pěkný zápas kde rozhodla naše rychlá kombinace a přesná střelba. Děkujeme naším divákům a soupeři za zápas.
60:00
59:44
Vyloučen hráč Ondřej Koráb družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:59
Vyloučen hráč David Polcar družstva FbC Panthers na 2 minuty za hrubost.
47:50
Vyloučen hráč Adam Kotek družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za blokování hokejky.
41:23
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (4:7).
40:00
40:00
střely po 2. třetině 15:7
40:00
39:34
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Michal Soukup, asistoval David Ryneš (4:6).
38:25
Vyloučen hráč Jakub Veverka družstva FbC Panthers na 2 minuty za blokování hokejky.
37:26
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Patrik Míka, asistoval Lukáš Tomeš (3:6).
37:02
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Jaroslav Janoušek (3:5).
31:53
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Martin Ryneš, asistoval Jakub Židlický (3:4).
26:08
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva FbC Panthers na 2 minuty za nesportovní chování.
26:02
Vyloučen hráč Jan Cvrček družstva SSK KSB Future Barrandov na 2 minuty za hrubost.
24:20
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Martin Kostřica (2:4).
23:49
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Martin Ryneš, asistoval David Ryneš (2:3).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině 12:9
20:00
19:21
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Jakub Veverka (1:3).
16:24
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (1:2).
15:49
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil Jakub Židlický, asistoval Martin Ryneš (1:1).
11:44
Super kombinace Future ale opět Borák chytá.
10:52
Ryneš M. sám proti Borákovi ale ten rukou kryje.
09:07
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Rybka, asistoval Pavel Turianský (0:1).
07:30
Pěkná bomba Vinše od mantáku a Borák opět připraven.
05:51
Střela Ryneše D. z půlky byla hodně slabá a borák lapil jak koblihu.
05:03
Tyč Panterů.
03:30
Delokonosná střela Panteru konči u Ufona.
02:50
Hraje se pouze podeél mantinelu.
02:10
Zatím bez střel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Petr Dunda.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Jan Borák; hráči v poli: David Kolář, Pavel Daněk, Jakub Rybka, Pavel Turianský, Jiří Ptáčník
00:00
Line-up domácích SSK KSB Future Barrandov: brankář: Ondřej Horňák; hráči v poli: Michal Soukup, Adam Kotek, Jakub Židlický, David Ryneš, Martin Ryneš