2:0
2:0
0:2
- : -
branky (asistence): 03:41 Lukáš Pokorný (Martin Kostřica), 13:57 Lukáš Tomeš (Martin Kostřica), 32:53 Jiří Ptáčník (David Kolář), 38:29 David Polcar (Jakub Veverka)
branky (asistence): 43:42 Roman Martínek (Václav Rejna), 56:29 Roman Martínek (Ondřej Štifter)

FbC Panthers - FBC Kutná Hora  4:2
4. Lukáš Pokorný, 14. Lukáš Tomeš, 33. Jiří Ptáčník, 39. David Polcar - 44. Roman Martínek, 57. Roman Martínek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Lukáš Husák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 24 - Bohuslav Bochníček 37; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:2;
60:00
Střely ve 3. třetině - Panthers 17 - Kutná Hora 10
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích (Štěpán Weber): "Doufali jsme v trochu pohlednější utkání a i ve větší střeleckou potenci, ale nepadalo to tam... naštěstí ale hlavně soupeři, ve druhé třetině, což rozhodlo a utkání jsme nakonec dovedli s přehledem do konce. Díky všem za zápas!"
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Jaromír Votruba) - "Čtyři individuální chyby rozhodly zápas, bohužel nejsme schopní odehrát celý zápas na tři lajny, děkuju klukům za zlepšený výkon ve třetí třetině. A díky soupeři``
56:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Ondřej Štifter (4:2).
50:59
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:59
Daněk po trvalém sekání proti své osboě vypěnil a za zákrok na hranici faulu a vraždy dostává dvě minuty odpočinku
47:20
Někteří hráči Kutné Hory se nechtějí smířit s nepříznivým stavem a začínají výrazně přitvrzovat
46:12
Kunášek ihned po návratu do hry osekal Rybku zezadu a může být rád, že si pobyt na židli hanby nezopakuje
46:01
Lubenský dvakrát zkoušel přihrávku zády, naštěstí obě našly svého příjemce
45:07
Daněk ze své oblíbené pozici přestřeluje branku o několik centimetrů!
44:13
Neskutečný zákrok Bochníčka, Kolářovu střelu vytáhnul rukou nad a právem si užívá potlesk domácícho publika!
44:08
Vyloučen hráč Martin Kunášek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
44:08
Kunášek v rohu přizabil Veverku a jde si posedět k pořadatelům
43:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Václav Rejna (4:1).
43:42
A Kutná Hora přesilovkou nepohrdá, 4:1.
43:25
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva FbC Panthers na 2 minuty za blokování hokejky.
43:25
Janoušek zablokoval hokejku během střelby a fasuje dvě minuty
43:01
Dnešní utkání sleduje 43 neplatících diváků, děkujeme!
40:00
Rozhovor jednou větou - Michal Rupa: "Takové nudné to je, pohár byl lepší"
40:00
Panteři ve druhé třetině povolili, hosté ale nedokázali využít svoje šance a ve druhé pauze tak svítí na tabuli skóre 4:0. Třetí perioda začne ve 21:22
40:00
39:51
Last minute kombinaci domácích zastavuje hvizd rozhodčího
38:29
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Polcar, asistoval Jakub Veverka (4:0).
38:29
Veverka rozjel kolotč kliček a v nejlepší fázi přihrál nekrytému Davidovi Polcarovi, který počtvrté rozjásal domácí fanoušky!
37:32
Turianského střela skončila u Daňka, který zamířil do odkryté branky, gól ale není z neznámých příčin uznán
32:53
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval David Kolář (3:0).
32:53
Fair play gesto hostí končí gólem v oslabení! Kutnohorští přenechali domácím rozehrávku z rohu a kombinaci juniorských trenérů zakončuje po nahrávce Koláře Ptáčník!
32:42
Daněk vybojoval kromě míčku i rozehrávku ze soupeřova rohu
32:06
Kombinace hostí končí nepřesnou střelou Rejny
31:45
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:45
Míka zablokoval unikajícího Kunáška a po právu si jde odpočinout
30:54
Rybka s Turianským kombinují na půlce hřiště a ignorují i vlastní spoluhráče
29:45
Krásná kombinace Pokorného a Krůška končí milimetry od zařízení!
26:33
Turianský by si za svůj výkon gól nebo dva zasloužil gól nebo dva, zatím se na něj ale lepí smůla
23:09
Polcar na hranici faulu zastavil unikajícího Štiftera a je z toho jen standartka pro kutnohorské
21:57
Pokorný se krásně uvolnil a branku minul jen o centimetry!
21:21
Kunáškovu technickou ránu do vinglu flegmaticky vytahuje Mazák
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - Panthers 11 - Kutná Hora 7
20:00
Do první části vstoupili lépe hosté, Panteři ale po prvním vstřeleném gólu začali diktovat tempo a kromě dvou fatálů v obraně byli jasně lepší. Druhá třetina začne ve 20:40
20:00
19:41
Míka hledal Tomeše, toho zablokoval jeden z hostujících obránců
18:40
Nedáš-nedáš! Nejdřív Bochníček vychytal Veverku, na druhé straně zakončoval situaci dvou na jednoho Kunášek mimo
18:06
Turianský si krásně vyjel na střed, ke svojí smůle ale trefuje znovu jen Bochníčka
17:12
Kunášek to zády k brance zkusil mezi nohama, Mazák jistý
16:13
Štifter znovu obral Lubenského, situací hasí Mazák
13:57
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Martin Kostřica (2:0).
13:57
Kostřicovu střelu z půlky ještě Bochníček ztlumil, na dorážku Lukáše Tomeše ale byl krátký!
13:29
Kolář se zjevil odnikud na ose hřiště, sám byl ale překvapený a jeho střela postrádala přesnost