1:1
0:3
- : -
branky (asistence): 33:43 Lucie Vacková (Klára Dudová)
branky (asistence): 05:56 Anežka Slaná (Natálie Sátrová), 33:04 Natálie Sátrová (Veronika Bedleková), 46:33 Klára Šarochová (Kristýna Lochmannová), 50:50 Eva Krauskopfová (Anežka Slaná), 55:49 Eliška Nedvědová (Natálie Sátrová)

Banes Florbal Soběslav - FbC Panthers 1:5
34. Lucie Vacková - 6. Anežka Slaná, 34. Natálie Sátrová, 47. Klára Šarochová, 51. Eva Krauskopfová, 56. Eliška Nedvědová; rozhodčí: Michal Šafář - Ondřej Havelka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Kateřina Bryllová 41 - Carolina Casado 12; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:3;
60:00
Komentář trenéra FbC Panthers (Jenšík Lukáš): Dneska to nebyl v této hale florbal. Absolutně trapný výkon. Omlouvám se všem diváků za tu hrůzu. Komentář trenéra Soběslav(Bělohlav): Gratuluju soupeři k vítězství.
60:00
59:51
Vyloučen hráč Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
55:49
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eliška Nedvědová, asistoval Natálie Sátrová (1:5).
55:49
Jeee chudák Kačka v bráně. první střelu Sátrové zvládla, druhá - vyšší od Nedvědové jí přinutila vyrůst o 5 cenťák, ale ani to nestačilo
50:50
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Anežka Slaná (1:4).
47:55
Jako střely jsou poměrně vyrovnaný, ale s jednou vyjjímkou. Soběslav nechala štěstí v šatně
46:33
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Klára Šarochová, asistoval Kristýna Lochmannová (1:3).
45:00
Holky se rvou jak blázni - všichni ale vyhrát nemůžou a domácím trochu začínají docházzet síly
40:00
40:00
39:30
Překvapení se koná - hosté jsou vplném počtu
38:03
Tak co? DOčkáme se u domácích překvapení v podobě proměnění přesilovky, nebo bude probíhat klasika?
37:30
Vyloučen hráč Nela Škopánová družstva FbC Panthers na 2 minuty za bránění ve hře.
33:44
Po ,,šmudle" kterou Soběslav dostala, vzápětí přichází první gól domácích, který jim vliv krev do žil
33:43
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková, asistoval Klára Dudová (1:2).
33:04
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Natálie Sátrová, asistoval Veronika Bedleková (0:2).
30:25
Panterky zvolili stejnou strategii - Bedleková pádí na bránu Soběslavi a domácí notně zaspávají. Oporou je jim dnes Bryllová která ránu vyráží a následnou ránu těsně zasedá
30:20
Nováková využívá střídání Panterek a utíká co může vpřed...střela je ale takzvaná plíva
28:00
Nicméně gólů se snad nedočkáme
27:30
Ať vyhraje kdokoliv je už teď jasný že to bude dost vydřený. Pochybuju že děvčata vydží do konce třetiny tohle tempo
25:00
Holky se do toho teď obuli na obou stranách. Nejvíce energie paradoxně jde do maňtáků, kterým dávají zabrat
20:45
Tak to bylo o fous, Kačku Bryllů přeskočil balon - chyběli centimetry a byl gol...
20:00
20:00
19:59
Tak první třetina je za náma a navzdory velkému úsilí domácích mohou být rády, za tak nízké skóre. Poměr střel je totiž obrovských 6:25
15:25
Panterkám se skóre nelíbí a vehementně se ho snaží změnit. Bryllová má co dělat aby vše vychytala
10:15
Kabešová M zapla svoje již dobře známé ,,tryskoboty" k brance hostů se však nedostala
07:02
Tempo si určují Panterky a je to poměrně vysoké
05:56
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Anežka Slaná, asistoval Natálie Sátrová (0:1).
05:56
Slaná se trefuje mezi hráčkami pěkně do nad rameno Bryllové a je z toho gól
04:40
Hosté jsou v plném počtu! Sobík hrál takticky, ale bez střel
02:50
Soběslav by měla hodně rychle využít přesilovky...podle začátku třetiny moc možností mít nebudou
02:40
Vyloučen hráč Eliška Nedvědová družstva FbC Panthers na 2 minuty za hra rukou.
00:02
Vítejte vítejte vítejte! Začíná se hrát, jak doufáme, zajímavé utkání mezi Soběslaví a Prahou...hned první buly vyhrává Praha
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Ondřej Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Carolina Casado; hráči v poli: Natálie Sátrová, Petra Šusterová, Petra Fabiánová, Veronika Bedleková, Kristýna Lochmannová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Kateřina Bryllová; hráči v poli: Tereza Nováková, Klára Dudová, Markéta Kabešová, Kateřina Škodová, Lucie Gagová