0:1
1:2
2:4
- : -
branky (asistence): 35:30 Martina Horáková (Aneta Federselová), 41:51 Kateřina Kouřilová (Pavla Buráňová), 57:43 Petra Drápalová
branky (asistence): 02:03 Petra Šusterová (Petra Fabiánová), 22:39 Anežka Slaná (Lýdie Baráková), 30:30 Eva Krauskopfová (Jana Rosmusová), 48:11 Eva Krauskopfová (Lýdie Baráková), 50:30 Lýdie Baráková (Eliška Kučerová), 53:21 Eva Krauskopfová (Veronika Bedleková), 56:00 Veronika Bedleková (Jana Rosmusová)

TJ Sokol Brno Židenice B - FbC Panthers 3:7
36. Martina Horáková, 42. Kateřina Kouřilová, 58. Petra Drápalová - 3. Petra Šusterová, 23. Anežka Slaná, 31. Eva Krauskopfová, 49. Eva Krauskopfová, 51. Lýdie Baráková, 54. Eva Krauskopfová, 57. Veronika Bedleková; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jiří Koutný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Vendula Nováková 4 - Andrea Hrubá 11; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů: Celý zápas vyrovnané utkání. Rozhodla naše produktivita v zakončení. Děkuji za celý víkend mým hráčkám a děkuji soupeři za skvělý výkon. Děkuji fanouškům i pořadatelům.
60:00
Komentář trenéra domácích: O mnohem lepí výkon než včera, ale na gól se nadřeme víc než soupeř, který byl dnes velmi efektivní v trestání našich chyb. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu
60:00
59:59
Stav střel ve třetí třetině je 7:8. Konečný stav střel je 17:18.
57:43
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil Petra Drápalová bez asistence (3:7).
56:00
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Veronika Bedleková, asistoval Jana Rosmusová (2:7).
53:21
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Veronika Bedleková (2:6).
53:16
Domácí tým i přes velkou snahu nedokázal využít přesilovku.
51:11
Vyloučen hráč Anežka Slaná družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:30
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lýdie Baráková, asistoval Eliška Kučerová (2:5).
49:46
Krauskopfová trefuje razantní střelou tyčku.
48:11
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Lýdie Baráková (2:4).
48:11
Krauskopfová využívá přesilovku a střílí gól.
47:07
Vyloučen hráč Eva Mayerová družstva TJ Sokol Brno Židenice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:15
Utkání začíná mít grády.
41:51
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil Kateřina Kouřilová, asistoval Pavla Buráňová (2:3).
40:00
40:00
Stav střel po druhé třetině je 2:6.
40:00
39:05
Kovaříčková střílela z půlky, ale střela letěla na branku.
35:30
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil Martina Horáková, asistoval Aneta Federselová (1:3).
30:30
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Jana Rosmusová (0:3).
25:55
Hostující tým začal vyvíjet větší tlak.
22:39
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Anežka Slaná, asistoval Lýdie Baráková (0:2).
20:00
20:00
Stav střel po první třetině je 8:4.
20:00
14:25
Klímová přihrávala Kusákové, která ráznou střelou trefila branku, golmanka však chytá.
13:20
Bedleková šla na branku a střílela, ale Mayerová střelu zablokovala.
10:32
Střely hostujícího týmu jsou zákeřné, ale golmanka domácích je vychytává.
06:50
Utkání se přelívá ze strany na stranu.
03:33
Federselová zachytila míč na soupeřově půlce a vystřelila, ale golmanka byla připravená.
02:03
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Petra Šusterová, asistoval Petra Fabiánová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Jiří Koutný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Andrea Hrubá; hráči v poli: Kristýna Lochmannová, Lýdie Baráková, Anežka Slaná, Petra Fabiánová, Petra Šusterová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Brno Židenice B: brankář: Vendula Nováková; hráči v poli: Lucie Klímová, Monika Körmendyová, Anna Finková, Jana Kováříčková, Aneta Federselová