1:0
1:1
1:3
- : -
branky (asistence): 04:33 Tereza Tomannová (Kristýna Andrlová), 20:56 Kristína Poláková (Petra Konkolská), 51:58 Kristína Poláková (Tereza Tomannová)
branky (asistence): 35:11 Klára Šarochová (Veronika Bedleková), 42:07 Zdeňka Janoušková (Klára Šarochová), 58:26 Kristýna Lochmannová (Petra Šusterová), 59:58 Kristýna Lochmannová

itelligence Bulldogs Brno - FbC Panthers 3:4
5. Tereza Tomannová, 21. Kristína Poláková, 52. Kristína Poláková - 36. Klára Šarochová, 43. Zdeňka Janoušková, 59. Kristýna Lochmannová, 60. Kristýna Lochmannová; rozhodčí: Aneta Horáková - Jana Pražáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Markéta Marková 18 - Carolina Casado 17; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:3;
60:00
Střely ve 3. třetině:
itelligence Bulldogs Brno 7,
FbC Panthers 7.
60:00
Hodnocení zápasu z pohledu trenéra hostů Lukáše Jenšika: První třetinu nás Brno jednoznačně přehrávalo a nechávali jsme se zbytečně zatlačit. Až v průběhu 2. třetiny jsme se dostali do zápasu a získávali jsme jednoduché balóny po našem pressingu, což vyústilo v naše 2 góly. Stále musíme pracovat na naší rozehrávce a na bránění na vlastní půlce. Děkuju celému našemu týmu za fantastický výkon a děkuju skvělému soupeři, divákům a pořadatelům. PS: Toli je to tam!
60:00
Hodnocení zápasu z pohledu trenéra domácích Roberta Honce: Bohužel se nám převahu na míčku nepodařilo přetavit ve více gólů a fatální chybou v závěru jsem se připravili o jakýkoliv bodový zisk. Gratulujeme soupeři a děkujeme fanouškům.
60:00
59:58
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Kristýna Lochmannová bez asistence (3:4).
59:58
Lochmannová se po špatném výhozu domácích trefuje přesně do šibenice a dokonává zvrat v utkání.
59:53
Bedleková ve slibné pozici, branku netrefuje.
59:33
Timeout FbC Panthers
58:26
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Petra Šusterová (3:3).
58:26
Teď se trefuje Lochmannová střelou ze středu do černého, těsně vedle tyčky.
58:20
Lochmannová zpoza branky, bohužel už nevím kdo z Panterek, netrefuje.
56:41
Dufková situaci 2 na 2 řeší dobře střelou, bohužel mimo.
55:05
Konkolská na volnou Dufkovou, ta neunesla tíhu situace a vysoko přestřeluje.
53:56
Marková se na druhé straně nenechává zahanbit.
53:10
Střela od levého mantinelu Marčíkové, Casado pozorná.
51:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kristína Poláková, asistoval Tereza Tomannová (3:2).
51:58
Nahrávka Tomannové doputovala k úplně volné Polákové a ta vrací vedení domácím!
49:00
Lysá se drala do zakončení/nahrávky, pod tlakem se ovšem přes bránící Panterku nezvládla probojovat.
48:00
U pravého mantinelu se Buldočkám zalíbilo, tentokrát to od něj zkouší Žáková.
47:50
Konkolská to zkouší zpoza půlky, ztečovaná střela míří za mantinel.
47:10
Opět Andrlová Kr. od mantinelu, Casado vyráží nadějnou střelu nohou, v zápětí to zkouší ze stejné pozice Knotková, a opět stejná písnička, Casado nedopouští změnu skóre.
47:00
Andrlová Kr. to zkouší od mantinelu, Casado pozorná.
46:10
Vyloučen hráč Eva Krauskopfová družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:10
Krauskopfová byla v souboji později a nedovoleně si pomohla proti Úšelové.
45:30
Dlouhá přihrávka na Barákovou, ta ji nezvládla, úplně sama na velkém brankovišti, využít. Panterky jasně aktivnější ve 3. části.
44:00
Střelecký souboj vyhrála Bedleková, její zakončení likviduje s přehledem sobě vlastním Marková.
43:30
Krauskopfová z dobré střelecké pozice, Marková měla volný výhled a bezpečně chytá do rukou.
43:00
Rosmusová se od mantinelu proháčkovala až k zakončení, pouze za kratší stranu mantinelů.
42:07
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Zdeňka Janoušková, asistoval Klára Šarochová (2:2).
42:07
Janoušková ze středu, přesně do víka domácí branky. Začínáme od začátku.
41:30
Sekaninová z dobré pozice, těsně mimo.
41:10
Poláková z dobré pozice! Pouze mimo 3 tyče.
41:00
Nahrávku Žákové vystihla Šarochová a žene se do útoku.
38:40
Žáková se řítí po mantinelu, míří těsně vedle.
36:50
Janoušková z dobré pozice, bylo před ní příliš mnoho těl a střela a tečovaná střela letí do rohu.
35:50
Další gól už Marková nedopustila, s přehledem chytá nebezpečnou střelu vedle nohy.
35:11
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Klára Šarochová, asistoval Veronika Bedleková (2:1).
35:11
Střelu Bedlekové Marková ještě vyráží, bohužel na hůl prvně jmenované, která zpoza branky posílá na úplně volnou Šarochovou, která z přehledem zasouvá do odkryté klece.
34:30
Hosté kombinují na velkém brankovišti, zakončení přinesla střela, dnes aktivní, Lochamannové, tesně nad.
33:32
Rosmunová dobře střílí ze středu, Marková dalším skvělým zákrokem vyráží.
32:00
Střela Sekaninové od mantinelu, těsně vedle branky Casado.
31:00
Lochmannová opět z otočky, Marková bleskově rukou vyráží aby si mohla připsat další úspěšný zákrok.
30:00
Škopanová z první! Marková se bleskově přesouvá a míček hrudí vyráží do rohu hřiště.
29:17
Vyloučen hráč Barbora Marčíková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:17
Marčíková si teď nepočínala v souboji na půlce úplně šťastně, za vražení do zad soupeřky si půjde na 2 minuty spočnout.
28:30
Standardní situace hostí a střela Moravcové z otočky těsně míjí branku domácího týmu.
28:00
Sekaninové teď bohužel nahrávka úplně nesedla, Škvorová ovšem skákaví míček promáchla.
27:20
Marková si připisuje další úspěšný zákrok a drží dvoubrankové vedení domácích.
26:20
Chvátalová teď krásně odebrala na středu míček, bohužel hned poté faulovala, volný úder pro Panterky.
25:29
Konkolská od svého levého mantinelu zkouší zmrzlinovou, točenou, střelu, těsně nad hostující branku.
23:00
Úšelová to zkouší tak 2 metry za půlkou, Casado měla volný výhled a "v klidisu" chytá.
20:56
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kristína Poláková, asistoval Petra Konkolská (2:0).
20:56
Bleskový nástup do 2. části obstarala Poláková těsně vedle nohy Casado.
19:59
V poslední sekundě se v dobré šanci ocitla Andrlová Kr. brankářka hostí chytá.
15:48
Dostálová dobře pronikla pro křídle, už už jsme její střelu viděli v síti, proti byla hostující Škopanová, sráží střelu za branku.
14:00
Konkolská to zkouší skákavě od mantinelu, nevím jak, ale Casado se do střely nějak poskládala a zneškodnila ji.
13:00
Bedleková v situaci 1 na 1 proti Tomannové volila střelu backhandem, trefuje pouze zmiňovanou hráčku domácích.
10:10
Nováková s Lochmannovou běžely na Úšelovou, Marková po křižné nahrávce drží míček před červenou čárou.
09:49
Sekaninová na kraj na Dufkovou, ta trefuje pouze síť za brankou hostů.
08:35
Andrlová Kri. to zkouší z úhlu, Casado vyráží zvednutou nohou.
07:00
Poláková to zkoušela od mantinelu na Dufkovou, v cestě její nahrávce stála hostující Lochmannová.
06:00
Od gólu se na hřišti nic výraznějšího nestalo. Na balónku byly převážně Buldočky, do zakončení se ovšem nedostaly.
04:33
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tereza Tomannová, asistoval Kristýna Andrlová (1:0).
04:33
Tomanová, úplně osamocená, zasouvá vedle nohy Casado a posílá domácí do vedení.
03:20
Střelu Tuším Polákové, vyrazila hostující brankářka přímo na Tomannovou, Casado v přeskoku kryje i její pokus.
02:15
Lochmanová se hnala s větrem ve vlasech na Markovou, ta si zkušeně vyjela a zlikvidovala střelu i následnou dorážku.
01:20
Škvorová posouvá dozadu na Škopanovou, nahrávka nebyla dost přesná a u míčku je domácí Lysá.
00:30
První zákrok večera si po střele Novákové z otočky připisuje rukama Marková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aneta Horáková a Jana Pražáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Carolina Casado; hráči v poli: Kristýna Lochmannová, Lýdie Baráková, Petra Fabiánová, Andrea Nováková, Petra Šusterová
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Kristýna Andrlová, Michaela Žáková, Tereza Tomannová, Eva Úšelová, Yvona Dostálová
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u sledování on-line přenosu z 3. kola 1. ligy žen, ve kterém se střetne domácí itelligence Bulldogs Brno a FbC Panthers