0:2
3:2
- : -
Orka
branky (asistence): 04:52 Jiří Novotný (Pavel Kotrč), 16:52 Jiří Novotný (Pavel Petráček), 18:18 Pavel Kotrč (Vojtěch Schwarz), 41:01 Dominik Emlar (Petr Hofman), 41:15 Jan Škola (Jakub Kubina), 54:40 Leoš Valenta (Šimon Kubina)
branky (asistence): 03:20 Pavel Řehák (Michal Němeček), 10:52 Martin Mikšovský (Jakub Doutnáč), 19:48 Michal Němeček (Jakub Doutnáč), 28:09 Michal Němeček (Marek Budil), 28:15 Vojtěch Strnad, 49:33 Přemysl Bališ (Martin Mikšovský), 54:50 Michal Němeček (Pavel Řehák)

TJ Sokol Jaroměř - Orka 6:7
5. Jiří Novotný, 17. Jiří Novotný, 19. Pavel Kotrč, 42. Dominik Emlar, 42. Jan Škola, 55. Leoš Valenta - 4. Pavel Řehák, 11. Martin Mikšovský, 20. Michal Němeček, 29. Michal Němeček, 29. Vojtěch Strnad, 50. Přemysl Bališ, 55. Michal Němeček; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 7:6; využití: 1:3; diváků: 86; zásahy brankářů: Karel Hašek 19 - Lukáš Pezl 32; po třetinách: 3:3, 0:2, 3:2;
60:00
59:59
I přestože třetí třetina skončila výrazně lépe pro domácí, 12:4 střel na bránu, konečný výsledek nevedl k výhře
59:59
Komentář hostujícího trenéra Romana Čečáka: Po rozpačitém výkonu v bouřlivé divácké atmosféře jsme nakonec urvali postup a to se počítá. Komentář domácího trenéra Jiřího "Borise" Novotného: Já si myslím, že naprosto vyrovnané utkání pro sebe rozhodli hosté po našich minelách v našem obranném pásmu. Musíme hodně zapracovat na našich přesilových hrách, které jsme bohužel nevyužívali. Děkuji divákům a těším se na ně v pondělí při již ligovém zápase!
59:21
Domácí zkouší hru bez golmana
58:49
Vyloučen hráč Martin Mikšovský družstva Orka na 2 minuty za sekání.
58:49
Domácí ještě budou hrát přesilovou hru, poslední šance pro domácí
57:59
Probíhají poslední dvě minuty a obě strany si nenechávají nic zadarmo
54:50
Branku družstva Orka vstřelil Michal Němeček, asistoval Pavel Řehák (6:7).
54:50
Vyrovnaný stav dlouho netrval, po bully se prosazuje Michal Němeček. Druhá střela na bránu ze strany Orky a opět gol
54:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Leoš Valenta, asistoval Šimon Kubina (6:6).
54:40
Skvělou práci odvedl Dominik Emlar, který vybojoval míček pro své spoluhráče, přesunul míček na Šimona Kubinu, který našel na půlce uvolněného Leoše Valentu, který tvrdou střelou vyrovnává stav utkání
53:31
Domácí opět drží v přesilové hře Orku na jejich půlce, bohužel bez golu
51:31
Vyloučen hráč Přemysl Bališ družstva Orka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:31
Oplácení neuniklo pozornosti a na dvě minuty si šel odpočinout střelec posledního golu Přemysl Bališ
49:34
Hostující vystřelili poprvé ve třetí třetině na bránu a hned je to gól
49:33
Branku družstva Orka vstřelil Přemysl Bališ, asistoval Martin Mikšovský (5:6).
49:33
Momentálně se hra přelévá ze strany na stranu, je zbrklá a chaotická, ale i z této situace se dá vytěžit branka. Po chybě v obraně se prosazuje Přemysl Bališ
47:07
Tyčka zazvonila za golmanem Haškem, po střele Přemysla Bališe
46:21
Hráči Orky nyní tlačí domácí v jejich obranném pásmu
44:19
Dominik Emlar se po získaném míčku vyřítil na Pezla, který byl však bráněný Šedou a ten Emlarovi míček čistě vypíchl
42:05
Trpělivě vybojoval Petr Rezek míček v blízkosti velkého brankoviště, přesně přihrál na Jana Školu, ten však v rychlosti nedokázal přesně zkorigovat míček za záda Pezla
41:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Jakub Kubina (5:5).
41:15
Domácí perfektně naskočili do třetí třetiny a dvěma rychlými goly srovnávají
41:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (4:5).
39:13
Jaroměřští hráči standardní situaci nevyužívají a ztrácí tak kontrolu na balonku ve své přesilové hře
38:53
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva Orka na 2 minuty za sekání.
37:23
Domácí zvládají oslabení na své útočné polovině
36:40
Vyloučen hráč Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
36:40
Hostující hráč se dostal do presu mezi dva domácí a z toho pramení faul ohodnocený dvouminutovým trestem
29:45
Domácí nyní přesilovou hru hrají velice nepřesně, až přílišná snaha vstřelit gol vedla k nepřesnostem na hokejce
29:03
28:15
Branku družstva Orka vstřelil Vojtěch Strnad bez asistence (3:5).
28:15
Po rychle rozehrané bully se prosazuje Vojtěch Strnad a rázem tak odskakuje na rozdíl dvou branek
28:09
Branku družstva Orka vstřelil Michal Němeček, asistoval Marek Budil (3:4).
27:09
Po delší době výraznější šance i na straně Jaroměře.
26:23
Orka si svou vytaženou hrou drží domácí hráče v obranném pásmu
25:11
Je zde vidět i fotbalová průprava domácího týmu. Obránce Šimon Kubina si pomohl odkopem nohou
24:54
Krásná spolupráce Schwarze a Kotrče na dlouhém mantinelu. Pavel Kotrč se dostal k zakončení, ale proškolil pouze připraveného Pezla
23:09
Domácí Dominik Emlar ukázal něco z florbalového umění, dvojitou otočkou se vymotal ze sevření hostujících obránců a ještě dostal míček před golmana, kde však nenašel žádného ze svých spoluhráčů
22:11
Nyní na balonku aktivnější domácí, drží Orku v jejich obranném pásmu
21:35
Po přestávce domácí úspěšně ubránili přesilovou hru 5:3
21:11
Ke střele se dostává Michal Němeček, ale rychlý zákrok domácího golmana i domácího obránce Pavla Petráčka jeho střelu zachycují a dostávají míček mimo ohrožení
19:48
Branku družstva Orka vstřelil Michal Němeček, asistoval Jakub Doutnáč (3:3).
19:34
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:34
Vyloučen hráč Šimon Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:34
Nepřehledná situace před domácím golmanem byla vyřešena vyloučeními v neprospěch domácího týmu, diváci projevili hlasitě projevují svou nelibost
18:56
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
18:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Vojtěch Schwarz (3:2).
18:18
Následné přesilové hry využívá Pavel Kotrč. Po chybě ve vlastní přesilové hře sebral balonek, všem utekl a dal gol
16:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Novotný, asistoval Pavel Petráček (2:2).
16:52
Domácí využili hru 4 na 4 a Pavel Petráček dostal do brejku Jiřího Novotného, který hostujícího golmana přeloboval a srovnal tak stav utkání
16:31
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva Orka na 2 minuty za sekání.
16:31
Dobře odehrané oslabení domácích, Dominik Emlar jistý na balonku byl osekáván a za to si i Jakub Doutnáč vykoledoval dvě minuty
15:07
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:07
Ze souboje dvou hráčů si dvouminutový trest vykoledoval pouze jeden z nich, domácí hrají opět oslabení
14:00
Domácí tlačí, samostatný únik Petra Hofmana avšak i tuto střelu Pezl zachytil
13:22
Tvrdá střela Šimona Kubiny od půlky, ale Pezl byl připravený
11:12
Špatná domácí rozehrávka. Přihrávka šla přímo k připravenému hostujícímu útočníkovi
10:52
Branku družstva Orka vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Jakub Doutnáč (1:2).
10:52
Přesilovou hru hráči Orky využívají po deseti vteřinách a opět se dostávají do vedení
10:42
Vyloučen hráč Leoš Valenta družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
09:22
Jan Škola poslal z rohu dlouhou přihrávku na nabíhajícího Petra Rezka, přihrávka však vedla až k brankáři Orky Lukáši Pezlovi
08:59
První zásah zdravotní služby, na hřišti zůstal ležet již trestaný Stanislav Urban, doufejme, že se nebude jednat o nic vážného
08:21
Během přesilové hry si jaroměřští vytvořili mnoho šancí, ovšem bez kýženého efektu
06:21
Vyloučen hráč Stanislav Urban družstva Orka na 2 minuty za sekání.
06:21
Skvěle se uvolnil domácí Lukáš Kvaček, ale jeho samostatný únik před bránou zastavil "sekyrou" Stanislav Urban
05:33
Mela na domácí obranné polovině, k míčku se střídavě dostávali jak domácí tak i hostující hráči. Poslední posílá míček mimo hřiště hráč z Orky
04:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Novotný, asistoval Pavel Kotrč (1:1).
04:52
V brankovišti Orky se nejlépe zorientoval domácí útočník Jiří Novotný, který odražený balonek usměrnil za záda Lukáše Pezla
03:20
Branku družstva Orka vstřelil Pavel Řehák, asistoval Michal Němeček (0:1).
03:20
Domácí z přemíry snahy oslabil svůj tým a hosté nabídnutou výhodu zužitkovali a otevírají skóre zápasu
02:07
Vyloučen hráč Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
01:11
První větší ohrožení hostující brány, kdy se ke střele dostal domácí útočník Jan Škola
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Jakub Doutnáč, Pavel Řehák, Michal Němeček, Michal Šeda, Marek Budil
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Karel Hašek; hráči v poli: Šimon Kubina, Pavel Kotrč, Vojtěch Schwarz, Jiří Novotný, Leoš Valenta
00:00
Dobrý večer příznivci florbalu! Vítáme Vás u již 4. kola Poháru České pojišťovny, kde se proti domácímu týmu TJ Sokol Jaroměř představí tým Orka. Jaroměř se do čtvrtého kola dostala po vítězství nad týmem ze Rtyně v Podkrkonoší, kterou udolali 7:6. Stejným skóre skončilo i třetí kolo Orky proti Olympii Praha. Těšme se na zajímavé utkání!