2:4
- : -
odehráno
TJ Slovan Havířov (sestava)
branky (asistence): 09:17 Matěj Smeták, 16:16 Jiří Gregor (Michal Prorok), 18:04 Daniel Tomica (Lukáš Louda), 31:08 Matěj Smeták (Jiří Gregor), 32:07 Michal Prorok (Matěj Smeták), 50:09 Matěj Smeták (Michal Kozelský), 53:48 Václav Gurkovský (Filip Konkolský)
FBC Vikings Kopřivnice (sestava)
branky (asistence): 45:32 Zdeněk Matúš (Daniel Prašivka), 52:06 Jan Matúš, 57:27 Petr Podlezl (Tomáš Sladkovský), 59:43 Petr Burýšek (Ondřej Kubátko)
zapisovatel online:
Lepík

TJ Slovan Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 7:4
10. Matěj Smeták, 17. Jiří Gregor, 19. Daniel Tomica, 32. Matěj Smeták, 33. Michal Prorok, 51. Matěj Smeták, 54. Václav Gurkovský - 46. Zdeněk Matúš, 53. Jan Matúš, 58. Petr Podlezl, 60. Petr Burýšek; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:4; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Rataj 16 - Jan Klinka 19; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Skácela: Dnešní zápas nás zdobila výborná obrana a konečně solidní koncovka. Bohužel nás trápí třetí třetiny, které neodehráváme vůbec dobře, na tom musíme zapracovat. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Jehlára : Z naší strany velká nerozehranost a tragická koncovka . Výsledek jsme upravili alespoň v závěru utkání . Gratulujeme soupeři k výhře a postupu do dalšího kola .
60:00
59:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Burýšek, asistoval Ondřej Kubátko (7:4).
59:25
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Petr Burýšek.
59:25
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:25
Hostující hráč neproměnil TS a tak následuje přesilová hra.
59:25
Faul ve velkém brankovišti, po kterém následuje trestné střílení hostujícího týmu.
59:00
Běží poslední minuta 3. třetiny.
57:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Podlezl, asistoval Tomáš Sladkovský (7:3).
56:34
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
55:00
Tým Vikings Kopřivnice měl teď sérii šancí, ani jednu nedokázal proměnit.
53:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Gurkovský, asistoval Filip Konkolský (7:2).
52:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Matúš bez asistence (6:2).
51:59
Vyloučen hráč Tomáš Sladkovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:45
Postupný útok domácích odpískal rozhodčí, faulem na gólmana
51:05
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
50:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Michal Kozelský (6:1).
45:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Zdeněk Matúš, asistoval Daniel Prašivka (5:1).
43:45
Chyba hostů ve středu pole, domácí tým jí však nedokázal potrestat
40:00
40:00
38:55
Nebezpečná situace před hostující brankou, gólman však šanci zmařil.
37:54
Vyloučen hráč Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
34:30
Domácí hráč se zjevil sám před brankářem, ten vytáhl výtečný zákrok.
32:08
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
32:08
Hostům hrozilo vyloučení, které bylo zažehnáno Prorokovou brankou.
32:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Matěj Smeták (5:0).
31:08
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jiří Gregor (4:0).
31:08
Smeták vypálil za polovinou. Jeho střela mířila do pravého horního rohu brány.
30:00
Hostující tým prokazuje své kvality a stupňuje svůj tlak, domácí statečně odolávají.
27:50
Tomica vypálil na golmana tvrdou střelu z oblouku, ta se však odrazila od helmy.
22:20
Na začátku 2. třetiny mají jasnou převahu domácí.
20:00
20:00
19:23
Nebezpečná akce před hostující bránou, branka však nepadl.
18:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Tomica, asistoval Lukáš Louda (3:0).
17:00
Kozlíkův výjezd přes celé hřiště zmařil obránce.
16:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Michal Prorok (2:0).
13:50
Hostující tým statečně ubránil, dokonce i zaútočil.
11:50
Vyloučen hráč Petr Podlezl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
11:05
Konkolský na polovině vybojoval míček a jel sám na branku, tu však netrefil.
09:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták bez asistence (1:0).
06:10
Po standardní situaci pro domácí tým nebezpečně vypálil hráč Tomáš Daniš
02:30
O první nebezpečnější akci se postaral hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Tomáš Sladkovský, Jakub Kresta, Petr Podlezl, Daniel Opatřil, Lukáš Soukal
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Michal Kozelský, Filip Juřica, Michal Prorok, Matěj Smeták, Jiří Gregor