1:3
3:5
2:2
- : -
branky (asistence): 00:49 Miloš Vojtíšek (Martin Jaeger), 33:55 Tomáš Pícha (Vladimír Zdeněk), 36:21 Ladislav Vorel (Tomáš Pícha), 37:39 Miloš Vojtíšek (Petr Vachtl), 47:13 Petr Vachtl (Ladislav Vorel), 55:42 Adam Vnouček (Ladislav Vorel)
branky (asistence): 03:08 Jaroslav Janoušek (Roman Školník), 17:30 Jiří Vávra (Patrik Míka), 19:15 David Kolář (Jiří Krůšek), 21:44 Jaroslav Janoušek (Roman Školník), 23:44 Jakub Rybka (Matěj Lubenský), 25:26 Pavel Daněk (David Kolář), 29:39 Pavel Turianský (Lukáš Tomeš), 31:27 Matěj Lubenský (Jakub Rybka), 43:33 Lukáš Tomeš (David Kolář), 56:08 Jakub Veverka (Jaroslav Janoušek)

SK Florbal Benešov - FbC Panthers 6:10
1. Miloš Vojtíšek, 34. Tomáš Pícha, 37. Ladislav Vorel, 38. Miloš Vojtíšek, 48. Petr Vachtl, 56. Adam Vnouček - 4. Jaroslav Janoušek, 18. Jiří Vávra, 20. David Kolář, 22. Jaroslav Janoušek, 24. Jakub Rybka, 26. Pavel Daněk, 30. Pavel Turianský, 32. Matěj Lubenský, 44. Lukáš Tomeš, 57. Jakub Veverka; rozhodčí: Michal Kokeš - Lukáš Husák; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Brož 11, Pavel Kubásek 11 - Jan Borák 30; po třetinách: 1:3, 3:5, 2:2;
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích Martina Mičla: "Bohužel na týmu deka a hráči jsou zbytečně nervózní. Hra nám nejde a dostáváme laciné góly. Od půlky zápasu jsme projevili bojového ducha a zápas dohráli s hlavami nahoře. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas a gratulujeme k vítězství."
60:00
Komentář vedoucího týmu hostů Štěpána Webera: "Utkání rozhodly naše zkušenosti, Benešov měl skvělý vstup do utkání, kterého nevyužil, naopak my jsme zlepšenou hrou ovládli druhou třetinu a ani naše laxní polevení ve třetí třetině soupeři pak na stažení manka nestačilo. Hodně štěstí a díky všem za zápas."
60:00
56:08
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Jaroslav Janoušek (6:10).
55:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Adam Vnouček, asistoval Ladislav Vorel (6:9).
55:27
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva FbC Panthers na 2 minuty za hra rukou.
49:00
Benešov stále nic nevzdává a stále bojuje o snížení skóre. Panthers mají v obraně plné ruce práce.
47:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Ladislav Vorel (5:9).
43:40
I přes soupeřivost a možnost dorovnání skóre se domácí přiznali k inkasovanému gólu, který rozhodčí neuznali a soupeř tím získal pětibodový náskok. Díky kluci za fair-play!
43:33
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval David Kolář (4:9).
43:00
Hra se na začátku třetí třetiny vyrovnala a obě mužstva mají chuť hrát. Hraje se pěkný a férový florbal.
40:00
40:00
37:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Petr Vachtl (4:8).
37:00
Benešov se pomalu dostává zpět do tempa i zápasu.
36:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Tomáš Pícha (3:8).
34:36
Vyloučen hráč Jiří Vávra družstva FbC Panthers na 2 minuty za hra na zemi.
33:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Vladimír Zdeněk (2:8).
31:27
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jakub Rybka (1:8).
31:15
Domácí se dostali pod tlak a jsou hlavními aktéry dění.
30:19
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
29:39
Timeout SK Florbal Benešov
29:39
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Turianský, asistoval Lukáš Tomeš (1:7).
25:26
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (1:6).
25:26
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kubásek družstva SK Florbal Benešov
25:05
Panthers se ve druhé třetině stávají aktivnějším týmem. Benešov se nedostává už tolik dopředu na soupeřovu polovinu.
23:44
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Rybka, asistoval Matěj Lubenský (1:5).
22:56
Vyloučen hráč Ondřej Novotný družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:44
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Roman Školník (1:4).
20:00
20:00
19:15
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Jiří Krůšek (1:3).
19:00
V koncovce první třetiny domácí tým tlačí soupeře a vytvářejí si zajímavé šance. Hosté ale bezchybně brání.
17:30
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Vávra, asistoval Patrik Míka (1:2).
15:30
Hraje se na obou stranách tvrdě, avšak férově!
09:00
Utkání je velmi vyrovnané. Oba týmy pozorně brání a do soubojů jsou vždy naplno.
06:00
Panthers se do ofenzivní poloviny hřiště dostává díky nahazovanými přihrávkami na cross.
04:00
Benešov nastoupil do zápasu ve vysokém tempu.
03:08
00:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Martin Jaeger (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Jakub Rybka, Pavel Daněk, David Kolář, Jiří Ptáčník, Pavel Turianský
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Ondřej Benačan, Miloš Vojtíšek, Martin Jaeger, Ladislav Vorel, Adam Vnouček