3:1
1:0
5:1
- : -
branky (asistence): 11:05 Jiří Ptáčník (Roman Školník), 11:45 David Kolář (Jakub Rybka), 18:56 Lukáš Pokorný, 39:33 Lukáš Pokorný (Patrik Míka), 46:19 Jakub Rybka (Matěj Lubenský), 47:20 Jiří Krůšek (Patrik Míka), 52:30 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 56:06 David Kolář (Martin Kostřica), 59:49 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek)
branky (asistence): 13:22 Martin Hampl (Jakub Drobný), 59:42 Michal Kavalír (Jakub Hradecký)

FbC Panthers - Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK 9:2
12. Jiří Ptáčník, 12. David Kolář, 19. Lukáš Pokorný, 40. Lukáš Pokorný, 47. Jakub Rybka, 48. Jiří Krůšek, 53. Lukáš Pokorný, 57. David Kolář, 60. Matěj Lubenský - 14. Martin Hampl, 60. Michal Kavalír; rozhodčí: Filip Bollardt - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Jan Borák 30 - Jakub Šmíd 32; po třetinách: 3:1, 1:0, 5:1;
60:00
Hráč utkání domácích - 39 Lukáš Pokorný
60:00
Komentář vedoucího domácích (Štěpán Weber): "Obdivuji soupeře ta jeho fyzický fond, že dokázali hrát celý zápas s námi tuto fyzicky náročnou hru. My jsme zápas zvládli, k ideálu tomu něco chybělo, to víme, doufáme tedy, že se ještě zlepšíme. Díky všem za zápas."
60:00
Komentář kapitána hostů (Jakub Drobný): Gratuluji soupeři k dobrému zápasu.
60:00
59:49
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (9:2).
59:49
Klasická kombinace Janouška s Lubenským končí gólem, který domácí stratég Weber ocenil kamenným výrazem
59:42
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil Michal Kavalír, asistoval Jakub Hradecký (8:2).
59:42
No, moc dlouho si tu neposeděl...
59:28
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
59:28
Na závěr zápasu ještě potěší pořadatele svou přítomností Rybka, který se sem jde vyzpovídat za svoje sekání
56:06
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Martin Kostřica (8:1).
56:06
Kolář utekl všem a zatlouká další hřebíček do Pionýrské rakve!
54:37
Trestné střílení družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK neproměnil Jan Drápalík.
54:37
Vyloučen hráč David Polcar družstva FbC Panthers na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
54:37
Na Drápalíkův nájezd si po vzoru svého kolegy Mazáka mazácky počkal Barák a bez problémů chytá
54:37
Polcar sebral míček z brankviště a je nařízeno trestné střílení, proti kterému domácí protestují
54:07
Polcarova dělovka asi i skončila v brance, Šmídovi ale nedovoleně bránil ve výhledu Vávra a gól by tak stejně nemohl být uznán
52:30
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (7:1).
49:01
Štěpán Weber si přisedl ke svým svěřencům a s hokejkou v ruce vypadá, že by se chtěl zúčastnit taky
48:38
Hampl obral Lubenského a prudkou ranou vystrašil Boráka
47:50
Veverka by si ten gól zasloužil, z osy hřiště ale míří znovu mimo a bezradně zvedá hlavu ke stropu Radlické haly
47:20
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Patrik Míka (6:1).
47:20
Rybka šel do tří a už to vypadalo, že balon ztratí, na poslední chvíli ale nezištně našel Míku, který okamžitě nabídnul osamocenému Krůškovi snadný gól. 6:1!
47:08
Panteři jsou jasně lepší a ve třetí části ještě nepustili Nymburk ke střele
46:19
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Rybka, asistoval Matěj Lubenský (5:1).
46:19
Nabídnutou přesilovku ale bleskurychle využívá Rybka a dovršuje "bůra" Panterů
46:05
Trestné střílení družstva FbC Panthers neproměnil Lukáš Pokorný.
46:05
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:05
Po faulu Vlacha jel Pokorný nájezd, jeho klička ale nekončí úspěchem
45:43
Dnešní utkání sleduje 41 diváků, děkujeme!
45:18
Kolářova luxusní střela do šibenice končí ještě luxusnějším Šmídovým zákrokem!
43:56
Pokorný se řítil z úhlu na Šmída, v poslední vteřině mu ale odskočil balonek!
42:19
Lubenský mohl protrhnout svojí střeleckou smůlu, jeho krásná rána končí jen na tyči!
41:38
Vyloučen hráč David Popek družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK na 2 minuty za sekání.
40:00
Domácí přidali na pohybu a ve druhé třetině byli lepší. Jestli chce Nymburk ještě něco se zápasem udělat, bude muset přidat na důrazu a využívat nabídnuté šance. Třetí část začne ve 20:34
40:00
39:33
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Patrik Míka (4:1).
39:33
Pokorný stál u tyčky úplně sám a neomylně trefuje prázdnou branku!
38:48
Hradecký z úhlu mimo
37:48
Rybka obešel Hampla a ještě ho přitom stihl čistě povalit na zem
35:37
Hampl zahodil další tutovku, z následné pěkné akce Pokorného není díky skvělému zákroku Šmída také nic
34:08
Vyndavací hra obou soupeřů - nejdřív skončil u fanoušků Krůšek, nedobrovolně pak na domácí střídačce skončil i Hampl
32:40
Nymburk v plném počtu
32:31
Janoušek ze svého oblíbeného místra trefuje jen Šmída
30:40
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:40
Vlach si počínal příliš důrazně a jde si odpočinout
30:25
Šmíd vyrazil jen na Tomeše, který sklepnul těsně vedle!
29:58
Po ose Školník-Janoušek-Veverka střílí poslední jmenovaný těsně nad
29:04
Kolář sklepl na Turianského, kterého ale vyšachoval obránce hostí
27:33
Borák v rámci akce nazvané "zmenšení střeleckého úhlu" odkopl svojí branku z brankoviště a zabránil hostům skórovat
26:21
Proti Janouškově trojnásobné dorážce akrobaticky zakročil Šmíd
24:58
Z Pokorného kliček si na zadek sednul i tak ostřílený mazák, jako je hostující kapitán Drobný
24:19
Pokorný v obrovské šanci netrefuje z úhlu odkrytou klec!
22:41
Po střele Drápalíka zvoní za Borákem břevno!
21:48
Vyloučen hráč Jakub Veverka družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:48
Veverkovi se za bodyček na trestnou vůbec nechce, dvouminutovému trestu ale neunikne
20:00
Panteři jsou více na míčku a častěji ohrožují Šmída, zápas ale zůstává stále otevřený a do druhé třetiny, která začne v 19:52, se jde za stavu 3:1 pro domácí
20:00
19:49
Macejko je zpátky ve hře a domácí jsou v pěti
18:56
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Pokorný bez asistence (3:1).
18:56
Pokorného šance včera vzaly za své, z tohohle samostatného úniku se ale domácí mladíček nemýlil a v oslabení zvyšuje na 3:1!
17:49
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva FbC Panthers na 2 minuty za špatné střídání.
17:49
Špatné střídání Panterů znamená přesilovku pro hosty
17:03
Turianský hezky sklepl Rybkův lob na Daňka, ten se ale ke střele přes bránícího soupeře nedostal
16:04
Pokorný se toho nebojí a hezké sólo po mantinelu zakončil ukázkovými houslemi
14:46
Janoušek potáhl po mantinelu a přízemní střelou trefuje Šmída
13:22
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil Martin Hampl, asistoval Jakub Drobný (2:1).
13:22
Hampl záhadným způsobem, ze kterého je překvapený i on sám, procedil balonek za Boráka a snižuje
12:54
Dva inkasované góly hosty probudily a tlačí Pantery na jejich půlce
11:45
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Jakub Rybka (2:0).
11:45
Kolář neskutečně trefuje ze vzduchu a za zpěvu Jarka Nohavici zvyšuje na 2:0!
11:05
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval Roman Školník (1:0).
11:05
Ptáčníkova bomba z půlky mířila vedle, na druhý pokus ale juniorský trenér zamířil podstatně lépe a otevírá skóre dnešního zápasu!
09:45
Pověstný granát Patrika Míky míří mimo
09:18
Vyloučen hráč Jan Drápalík družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK na 2 minuty za sekání.
08:37
Drobného megafatál mohl využít Turianský, byl ale zablokován a domácí si zahrají první přesilovku