1:0
3:0
3:2
- : -
branky (asistence): 01:42 Jiří Krůšek (Lukáš Tomeš), 24:28 Martin Kostřica (Patrik Míka), 37:34 Jakub Veverka (Roman Školník), 39:39 Jakub Veverka (Roman Školník), 55:34 Jaroslav Janoušek (Jakub Veverka), 57:24 Lukáš Tomeš, 59:55 Jakub Rybka (Roman Školník)
branky (asistence): 44:57 Jan Vacek (Martin Bolech), 53:55 Michal Nykl (Martin Kulle)

FbC Panthers - Athletics Praha 7:2
2. Jiří Krůšek, 25. Martin Kostřica, 38. Jakub Veverka, 40. Jakub Veverka, 56. Jaroslav Janoušek, 58. Lukáš Tomeš, 60. Jakub Rybka - 45. Jan Vacek, 54. Michal Nykl; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 15 - Pavel Dundr 21; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:2;
60:00
Poměr střel celkem Panthers 28 Athletics 17
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích Štěpána Webera "Vyrovnaný zápas s lepším koncem pro nás, přestože jsme hráli dobře zhruba polovinu hracího času. Soupeř toho ale nedokázal využít a v závěru nám vyloučením pomohl. Díky všem za zápas a zejména našim klukům za skoro tři čtvrtě hodiny hry bez vyloučení."
60:00
Hráč utkání domácích - 5 Jakub Veverka
60:00
Poměr střel ve třetí třetině Panthers 9 Athletics 3
60:00
Komentář kapitána hostů Jana Vacka "Gratulujeme soupeři k vítězství. Férová zápas, měli jsme opět problémy s produktivitou."
60:00
Hráč utkání hostů - 47 Pavel Dundr
60:00
59:55
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Rybka, asistoval Roman Školník (7:2).
59:55
Rybka, Školník a Veverka sami na Dundra a první jmenovaný pohodově uklidil do prázdné
57:24
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (6:2).
57:24
Tomeš v úniku nezaváhal a nachytal Dundra na bližší tyči
55:34
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Jakub Veverka (5:2).
54:36
Vyloučen hráč Radim Bobek družstva Athletics Praha na 2 minuty za hrubost.
54:36
Vyloučen hráč SangHoon Lee družstva Athletics Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
53:55
Branku družstva Athletics Praha vstřelil Michal Nykl, asistoval Martin Kulle (4:2).
53:55
Němeček, Nykl a Kulle se bez problému prosadili v situaci 3 na 1 a snižují na rozdíl pouhých dvou branek
53:19
Daněk proti dvěma soupeřům neuspěl a z jeho chyby mohl těžit Nykl, ale k zakončení se nedostal
48:57
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva FbC Panthers na 2 minuty za hrubost.
44:57
Branku družstva Athletics Praha vstřelil Jan Vacek, asistoval Martin Bolech (4:1).
44:54
Vyloučen hráč David Kolář družstva FbC Panthers na 2 minuty za hrubost.
39:39
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Roman Školník (4:0).
37:34
37:34
Na Veverku zírala prázdná branka, a tak tedy zvýšil
36:07
Vyloučen hráč Radim Bobek družstva Athletics Praha na 2 minuty za špatné střídání.