3:2
0:2
2:4
- : -
branky (asistence): 02:37 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar), 03:42 Daniel Halm (Vojtěch Haman), 08:53 Filip Dvořák (Ondřej Melichar), 54:43 Vojtěch Haman (Jan Halama), 59:56 Ondřej Zerák (Ondřej Dvořák)
branky (asistence): 14:24 Lukáš Zelenka (Petr Liška), 14:31 Radim Vlk (Tomáš Paul), 26:56 Jan Beránek (Tomáš Vlček), 28:13 Tomáš Paul, 51:31 Jan Bína (Jaromír Čermák), 52:12 Jaromír Čermák, 54:31 Tomáš Vlček (Jaromír Čermák), 55:39 Tomáš Paul (Jan Beránek)

Hippos Žďár n/S. - Sokol Erupting Dragons H. Brod 5:8
3. Petr Tlustoš, 4. Daniel Halm, 9. Filip Dvořák, 55. Vojtěch Haman, 60. Ondřej Zerák - 15. Lukáš Zelenka, 15. Radim Vlk, 27. Jan Beránek, 29. Tomáš Paul, 52. Jan Bína, 53. Jaromír Čermák, 55. Tomáš Vlček, 56. Tomáš Paul; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:4 + Radim Vlk 5; využití: 2:0; diváků: 126; zásahy brankářů: František Macek 22 - Petr Brestovský 20; po třetinách: 3:2, 0:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: První tři branky nás uspaly, dále jsme nestíhali v nasazení a důrazu. Zápas rozhodla dvě neproměněná trestná střílení.
60:00
Počet střel celkem 25:30.
60:00
Počet střel na bránu: Hippos 9 a Erupting 9
60:00
Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí Daniel Halm a hostující Petr Brestovský.
60:00
Komentář vedoucího týmu Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod - Jaroslava Štolce: Po zaspaném začátku utkání jsme se museli probudit a začali jsme domácí přehrávat. Pro diváky to musel být super zápas. Díky fanouškům za fandění a přeji domácím hodně úspěchů.
60:00
59:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Ondřej Dvořák (5:8).
59:48
Macek valí z brány - 5 na 3
59:06
Kdyby radši padaly braky a né hráči, jak je tomu zde na Bouchalkách
59:05
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
58:53
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za hrubost.
58:53
Výměna názorů na place
57:48
Vyloučen hráč Radim Vlk družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 5 minut za bránění ve hře.
55:39
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul, asistoval Jan Beránek (4:8).
54:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Jan Halama (4:7).
54:31
Timeout Hippos Žďár n/S.
54:31
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jaromír Čermák (3:7).
54:28
Teď v obrovské šanci Vlk netrefil skákavou nahrávku od Kučery
52:37
Domácím se teď nic nedaří. Brod vše eliminuje
52:12
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jaromír Čermák bez asistence (3:6).
52:10
Zmatky v domácí obraně
51:31
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jan Bína, asistoval Jaromír Čermák (3:5).
46:34
Melichar má na zádech batoh jménem Rezek. Jak se tam dostal???
42:30
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
42:05
Martin Zerákůj míjí bránu hostujícího Brestovského
41:08
Teď jsme mohli vidět kombinujícího Petříčka, Halma a Halamu - dravé mládí Hipposu
37:42
Tlustošovi střela nesedla a míček letěl mimo bránu. Spíše se snesl jak parašutista
36:34
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Petr Tlustoš.
36:34
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za hra vysokou nohou.
33:14
Nepřesné přihrávky, střely mimo brány. Tak bych asi hodnotil současný průběh zápasu
32:43
Zerák O. se snáží vyvézt míček z rohu a zakončit.
28:13
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Paul bez asistence (3:4).
27:41
Kučera míří pouze do boční síťky
26:56
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jan Beránek, asistoval Tomáš Vlček (3:3).
24:32
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
17:12
Momentálně se hra přelévá ze strany na stranu. Kde nic, tu nic.
14:37
Po dobrém začátku domácích je tu nepochopitelný kolaps a hosté snižují během 7 sekund na rozdíl jediné branky
14:31
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Radim Vlk, asistoval Tomáš Paul (3:2).
14:24
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Petr Liška (3:1).
13:59
Liška zaváží kotouč do pásma, ale střílí mimo
13:24
Melichar - Tlustoš - Melichar střela vedle
11:59
Čermák dostal krásnou nahrávku na křídlo, dobře vystřelil, ale Macek předvedl ještě lepší zákrok
08:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Ondřej Melichar (3:0).
03:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Vojtěch Haman (2:0).
03:42
Krásná akce akce Hipposu, na konci zakončující Halm ze vzduchu
02:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Melichar (1:0).
02:37
Po několika rychlých nahrávkách zakončil Tlustoš
01:54
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za sekání.
01:29
Výhoda domácích, bude následovat přesilová hra
01:00
Ze začátku zápasu jsou aktivnější hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Erupting Dragons H. Brod: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Beránek, Jan Sláma, Jakub Kocour, Tomáš Vlček
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: František Macek; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Karásek, Ondřej Melichar, Ondřej Zerák, Petr Tlustoš
00:00
Dnešní soupeře od sebe dělí na mapě přibližně 30 km, utkání tedy nelze nazvat jinak než regionální derby. Velmi blízko sebe jsou týmy i v tabulce Národní ligy, domácím patří 5. příčka, hosté jsou na 6. pozici. Oba celky v dosavadaních pěti kolech nasbíraly 9 bodů, žďárský Hippos však při lepším skóre.
00:00
Úvodní buly domácí prohráli
00:00
Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 6. kola Národní ligy - skupiny východ. Domácí Hippos Žďár nad Sázavou dnes přivítají celek Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod.