4:1
0:1
3:0
- : -
branky (asistence): 05:44 Jiří Trávníček, 08:00 Jiří Trávníček (Petr Matěj), 14:53 Petr Matěj (Martin Pudil), 16:54 Michal Šíma (Jiří Trávníček), 54:36 Daniel Venouš, 58:24 Jiří Trávníček (Petr Matěj), 59:07 Ondřej Mrázek (Martin Pudil)
branky (asistence): 15:26 Oldřich Sova, 36:23 Martin Both

FbC Asper Šumperk - S.K. P.E.M.A. Opava 7:2
6. Jiří Trávníček, 9. Jiří Trávníček, 15. Petr Matěj, 17. Michal Šíma, 55. Daniel Venouš, 59. Jiří Trávníček, 60. Ondřej Mrázek - 16. Oldřich Sova, 37. Martin Both; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Martin Vašíček 23 - Ondřej Kyselý 13; po třetinách: 4:1, 0:1, 3:0;
60:00
Trenér hostů: Děkujeme soupeři za férový zápas, přejel nás dnes svým nadšením a svou chutí do výhry.
60:00
Trenér domácích: Pěkný zápas, v některých pasážích jsme hráli nad naše možnosti a v ostatních pasážích jsme měli i štěstí. Děkuji soupeři a hostům za férové utkání. Děkuji také divákům, kteří dorazili v takovém množství a vytvořili skvělou atmosféru.
60:00
Utkání skončilo výhrou domácích, kteří tak postupují do dalšího kola, kde je čekají extraligové Vítkovice. Byli jsme svědky krásného florbalu, diváci byli určitě spokojení. Poslední třetinu byl poměr střel 8:9, celkově pak 19:25 ve prospěch hostů.
60:00
59:07
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Martin Pudil (7:2).
59:07
Brankáře prostřeluje Mrázek. Po přihrávce před bránu trefil míček přesně vletu.
58:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Petr Matěj (6:2).
58:24
A hrou bez brankáře pomohli hosté domácímu kanonýru Trávníčkovi k hattricku.
58:00
Hosté hrají bez brankáře.
57:10
Dnešnímu utkání dle našich statistiků přihlíží 213 diváků. Někteří dokonce na zaplacení vstupu museli použít stravenky, tak moc chtěli borce na hřišti vidět.
57:04
Hráči Asperu už zvedali ruce, fanoušci na tribunách bouřili, ale míček v bráně nebyl.
55:32
Ani teď hráči nezpomalují, i když mají v nohách již skoro celý zápas.
54:36
Timeout S.K. P.E.M.A. Opava
54:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (5:2).
54:36
Nejmladší hráč Asperu Venouš propálil vše co mu stálo v cestě a přes tyč zvyšuje náskok Asperu na 5:2.
53:49
Domácí Pudil sám před bránou, ale míček netrefil a ten proletěl až na druhou stranu hřiště.
52:52
Domácí Venouš zaklesnutý v souboji s hráčem hostů, poté co nebezpečně ohrozil domácí bránu.
52:13
Hosté jsou velmi aktivní v napadání domácích, nenechávají jim ani kousek prostoru k rozehrání.
51:30
Nyní se opět bojuje na polovině domácích.
49:42
Neustále se hraje ve velmi vysokém tempu, hráči po hřišti létají jak draci a na obou stranách se vytvářejí šance.
47:57
Hostující hráč po souboji přeletěl mantinel a tučňákovským stylem po břiše dojel až ke stolu časomíry.
47:26
Naštěstí pro domácí přihrávka hostujícímu hráči nesedla a míč do brány neletěl.
46:11
Hosté opět útočili na domácí bránu, ale z protiútoku zahrozili domácí,.
44:55
Po tvrdém souboji zůstal, držíce se za koleno, v rohu ležet domácí Petr Matěj a po chvíli s bolestivým výrazem ve tváři odkulhal na střídačku. Doufejme, že to není nic vážného.
44:44
Opava hraje v plném počtu a hned jde do útoku.
44:25
Do útoku se opět dostali hosté.
44:02
Střely domácích jsou blokovány dříve, než se dostanou k brankáři
43:24
A pěknou střelu z půlky si v přesilovce domácích připisuje hostující hráč.
42:44
Vyloučen hráč Marek Dzierža družstva S.K. P.E.M.A. Opava na 2 minuty za sekání.
42:44
Vyloučen hostující hráč poté, co si pomohl faulem u brány domácích.
40:00
40:00
Druhá třetina skončila a úspěšnější v ní byli hosté, když vstřelili jednu bránu a hostům se žádnou branku dát nepodařilo. Opět se hrálo ve vysokém tempu, uvidíme jestli ho hráči dokáží udržet i v další třetině. Poměr střel v této třetině byl 6:9 ve prospěch hostů.
40:00
36:49
Krásnou hlavičkou nyní vyrazil střelu brankář hostí.
36:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Martin Both bez asistence (4:2).
36:23
Nahození hráče hostů z půlky před bránu doskákalo až do brány.
32:35
Domácí hráč vybojoval míček, prohodil ho soupeři mezi nohy, dostal se před brankáře, ale nepodařilo se mu zakončit.
31:54
Opava tlačí na domácí bránu, ale nedaří se jim do ní dostat míček.
29:34
3 zákroky v jednom si připisuje domácí brankář - střelu z první po přihrávce vyrazil a následné dorážky už chytil.
28:00
Pod tlakem se ocitla domácí brána - nejdříve střelu z půlky zastavila noha jednoho z hráčů a poté už musel zaúřadovat brankář.
27:06
Hraje se nahoru a dolů ve vysokém tempu, žádný tým neponechává nic náhodě a nevynechává žádný souboj.
24:59
Brankář hostí nyní vyrážel míček tak urputně, až u toho ztratil helmu.
23:35
3 na 2 nyní běželi hosté na domácí bránu, ale Šíma úspěšně zblokoval míček a překazil tak šanci hostů.
22:35
O míček se nyní urputně bojuje na polovině hostí, žádný z týmů v soubojích nehodlá polevit.
21:36
Několikrát dorážel domácí hráč, ale míček se mu přes brankáře do brány protlačit nepodařilo.
20:00
20:00
Skončila úvodní část dnešního utkání, ve které se více dařilo domácímu Asperu, který vstřelil 4 branky, zatímco hosté 1. Viděli jsme krásný, rychlý florbal nahoru a dolů, ale hosté byli o něco lepší, přestože tomu skóre neodpovídá. Počet střel v této třetině byl 5:7 ve prospěch hostů.
20:00
19:12
Míček nyní mířil až ke hvězdám, ale zastavila ho střecha.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:44
Hosté předvádí, že umí skvěle kombinovat v obranném pásmu domácích
17:35
Krásný zákrok domácího brankáře, po přihrávce na druhou stranu hřiště hráč ihned pálil prudkou střelu, ale brankář se stihl přesunout a zneškodnit ji.
16:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jiří Trávníček (4:1).
16:54
Krásným forehandem Šíma procpal míč z úhlu do brány po přihrávce Trávníčka.
15:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Oldřich Sova bez asistence (3:1).
15:26
Hosté rychle oplácejí domácím gól, poté co se po střele odrazil míček od nohy brankáře do brány.
14:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Martin Pudil (3:0).
14:53
Nedáš dostaneš - Pavučiny v bráně vymetl Per Matěj a Šumperk tak vede 3:0.
14:35
Nebezpečná střela hráče hostí z půlky hřiště, domácí brankář ji ale zkrotil.
12:48
Domácí Chladil nyní sbíral hokejku po zemi, protože se mu rozletěla na dva kusy po souboji s hráčem hostí.
12:11
Nebezpečná situace u domácí brány, míček se svezl po boční síti a brankář ho chytil.
11:50
Na bránu hostů se řítil domácí hráč, ale jeho střelu brankář pokryl.
10:55
Do samostatného úniku šel domácí hráč, ale míček zapomněl za sebou.
09:13
Nyní do útoku přešli hosté, drží míč na polovině domácích, vyslali nebezpečnou střelu na domácí bránu, ale brankář měl dobře postavenou bránu a zachránila ho tyč.
08:00
08:00
A další gól přidávají domácí a opět Trávníček - po přihrávce Matěje trefil pravý horní roh brány hostí.
05:44
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (1:0).
05:44
Utkání brankou otevírají domácí - Trávníček vybojoval puk obhodil si soupeře a mířil přesně do brány.
05:07
Hosté nyní tlačí na domácí bránu. Brankáře zachránila přilba a až během střídání tlak polevil.
03:07
První šanci domácích nevyužil Petr Matěj, když trefil boční síť brány.
02:15
Domácí si zatím na míček moc nesáhli.
01:16
První zákrok utkání si připisuje domácí brankář, když vyráží střelu opavského hráče.
00:01
Utkání bylo zahájeno a první buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. Opava: brankář: Ondřej Kyselý; hráči v poli: Karel Balnar, Karel Boželník, Dominik Klimscha, Martin Both, Oldřich Sova
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Petr Matěj, Jiří Trávníček, Michal Šíma, Jakub Gruntorád, Matyáš Zapletal
00:00
Dobrý večer, horečka páteční noci se dnes koná v hale Gymnázia Šumperk, kde proti sobě v Poháru České pojišťovny nastoupí domácí FbC Asper Šumperk a jako hosté přijeli S.K. P.E.M.A. Opava. Kdo bude dnes úspěšnější, postupuje do 16 nejlepších z celé České republiky. Přejme týmům hodně štěstí a divákům výbornou podívanou.