1:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 09:56 Miroslav Čada (Tomáš Kasper), 16:31 Jan Mikeš (Jan Horský), 32:49 Jaromír Vávrů (Jan Horský), 33:33 Václav Lorenc (Miroslav Čada), 39:45 Jan Horský (Tomáš Kasper), 45:44 Jan Dočekal
branky (asistence): 00:16 Martin Pešava, 36:25 Václav Svratecký (Michal Veselík), 36:41 Michal Veselík (Tomáš Doseděl), 48:13 Daniel Bořetický (Martin Pešava)

FBŠ Jihlava - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:4
10. Miroslav Čada, 17. Jan Mikeš, 33. Jaromír Vávrů, 34. Václav Lorenc, 40. Jan Horský, 46. Jan Dočekal - 1. Martin Pešava, 37. Václav Svratecký, 37. Michal Veselík, 49. Daniel Bořetický; rozhodčí: Michael Kudláček - Ondřej Havelka; vyloučení: 1 + Jan Mikeš 5:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Marek Břeň 38 - Adam Pacinda 44; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:1;
60:00
Komentář domácích (Michal Peterka): těžké utkání se zarputilým soupeřem. Navzdory zvěstem Chrudim prokázala své kvality a my jsme rádi za další výhru. Děkujeme soupeři, divákům a zdravíme všechny naše nemocné spoluhráče.
60:00
střely v 3. třetině (FBŠ 14) (FBC 18)
60:00
Střely CELKEM (Jihlava 50) (Chrudim 42)
60:00
Komentář hostí: Opět rozhodla naše nepovedená 2.třetina, kde nám soupeř dal laciné góly po našich chybách. Nicméně si ale myslím,že jsme zápas zvládli celkem obstojně na to, že nás zde bylo pouze 9 do pole. Opět se ukázala nevyrovnanost soutěže, kdy poslední tým může v některých pasážích hry přehrávat celek na špici. Díky divákům,soupeři a gratulace Aněžce Radwaňské k titulu.
60:00
58:52
Vyloučen hráč Jan Mikeš družstva FBŠ Jihlava na 5 minut za sekání.
58:24
FBŠ získává standartní situaci, Dvořák střílí mimo bránu
57:24
Daněk vybojoval míč, zakončení ale nebylo podle jeho představ a míček letí vysoko nad bránu
56:33
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
55:01
S přibývajícím časem se hra začíná přitvrzovat a hráče musí krotit rozhodčí
53:19
Chrudim vyvíjí tlak a hra se přesouvá na domácí polovinu. Břeň chrání svou bránu co to jde a vytahuje další cenný zákrok.
52:30
Horský předvedl obranný zákrok a vytáhl míček z brankové čáry.
51:48
Dvořák proběhl celé hřiště a nahrál úplně volnému Dočekalovi. Gólman střelu chytil.
50:00
Kvůli slunnému počasí se v 10 minutě 3. třetiny mění strany.
49:19
Randa míchá jihlavskou obranou a snaží se připravit situaci pro své spoluhráče
48:13
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Martin Pešava (6:4).
48:12
Jihlava předvádí naučenou standartní situaci, střela ale zasáhla pouze tyčku.
45:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Dočekal bez asistence (6:3).
45:02
Kasper střílí z půlky hřiště, gólman neměl moc práce chytit míček do rukou.Před bránou nebyl nikdo, kdo by znemožnil jehi výhled.
43:47
Jihlava využívá obranu a ta rozehrává krásnou kombinaci. Střela ovšem končí těsně mimo brány
41:42
FBŠ hned po začátku dává najevo, že chce z tohoto zápasu odejít výtěžně a opět prověřuje gólmanovu pozornost.
40:00
40:00
Střely v 2.třetine (FBŠ 20) (FBK 11)
40:00
39:45
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Kasper (5:3).
39:27
Dvořák tvrdou střelou zkouší gólmana Pacindu
37:43
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:41
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Michal Veselík, asistoval Tomáš Doseděl (4:3).
36:41
Chrudim se vrací opět do hry a nyní se snaží dotáhnout nepříznivý stav utkání.
36:25
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Michal Veselík (4:2).
35:35
Břeň teď musel vytáhnout zákrok z rukávu, aby zneškodnil tvrdou střelu Veselíka
34:12
Vyloučen hráč Gabriel Obrtel družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hrubost.
33:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Václav Lorenc, asistoval Miroslav Čada (4:1).
33:33
Neuběhla ani minuta a Pacinda opět loví míček ze své branky
32:49
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jaromír Vávrů, asistoval Jan Horský (3:1).
32:49
po důrazu před bránou se FBŠ ujímá vedení 3:1
32:22
Hra se odehrává převážně na polovině hostí, chybí však někdo na dorážku před bránou
30:06
Dvojice Vávrů-Seidel předvádí pěknou kombinaci,střela končí ale mimo bránu
28:36
Mikeš v protiútoku s Vávrou nedokázali nic vymyslet a míčku se snadno chopil gólman Pacinda
23:29
Po tvrdém souboji končí Mikeš na zemi u mantinelu. Tým domácích rozehrává ze slibné pozice
21:30
FBŠ si rozebírá chrudimskou obranu a prověřuje jejího gólmana, ten je však zatím úspěšný
20:00
20:00
Střely v 1.třetině : (FBŠ 16) (FBK 13)
20:00
19:18
Vyloučen hráč Martin Pešava družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
18:29
Mikeš v úniku ztrácí míček a gólman Břeň musel zneškodnit šanci Chomutova
16:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Jan Horský (2:1).
16:31
Jihlavě se vyplácí hra s obránci a po pěkné herní situaci se dostává do vedení 2:1