0:0
2:4
1:2
- : -
branky (asistence): 25:10 Jakub Kricner (Pavel Suchánek), 31:46 Jakub Votruba (David Jurášek), 54:56 David Jurášek (Pavel Piech)
branky (asistence): 26:12 David Kolář (Pavel Daněk), 33:01 Jiří Ptáčník (David Tampier), 34:31 David Tampier (Matěj Lubenský), 39:19 Pavel Daněk (Jakub Veverka), 46:07 Jakub Veverka (Jakub Rybka), 58:02 David Tampier (Jaroslav Janoušek)

FbK Olymp Praha - FbC Panthers 3:6
26. Jakub Kricner, 32. Jakub Votruba, 55. David Jurášek - 27. David Kolář, 34. Jiří Ptáčník, 35. David Tampier, 40. Pavel Daněk, 47. Jakub Veverka, 59. David Tampier; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Martin Maňák 23 - Rastislav Mazák 29; po třetinách: 0:0, 2:4, 1:2;
60:00
Máme za sebou další zápas, kdy Olymp nebyl horším týmem a častokrát dokázal nebezpečně ohrozit branku soupeře. Bohužel drobné chyby a z nich plynoucí branky ve vlastní síti mají za důsledek, že se tým potácí u dna tabulky, ačkoli předvádí pěknou hru a neprohrává rozdílem třídy.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Kuníka: "Nesoustředěnost a chyby během sedmi minut druhé třetiny nás stály celý zápas. Bohužel není to poprvé a nadále na tom musíme pracovat, abychom vyrovnané zápasy dokázali vyhrávat."
60:00
Střely ve třetí třetině: FbK Olymp Praha: 16; FbC Panthers: 8
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jenšíka: "Dnešní vítězství se nerodilo snadno, bohužel jsme nedokázali hrát dobře celou dobu utkání. Rozhodla naše kvalita v zakončení a v brankářích. Díky všem za zápas."
60:00
Střely celkem: FbK Olymp Praha: 32; FbC Panthers: 28
60:00
59:06
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:06
Šance na čestný úspěch. Panthers ve čtyřech, Olymp v šesti.
58:02
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Tampier, asistoval Jaroslav Janoušek (3:6).
58:02
Risk nevyšel. Panthers dávají gól do prázdné branky.
57:12
Timeout FbK Olymp Praha
57:12
Po timeoutu to Olymp zkouší v šesti bez brankaře.
56:00
Do konce zbývají čtyři minuty a Olympu dva góly na vyrovnání. Matematika hovoří jasně, na gól mají domácí borci dvě minuty.
54:56
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Pavel Piech (3:5).
54:56
Tak konečně! Za Olymp se prosazuje agilní Jurášek.
54:47
Kapitán Hladík vyzkoušel pozornost gólmana lobem přes celé hřiště.
53:34
Olymp vysunuje forčekink, trenér Kuník zkouší různé varianty útoků, ale pořád bez úspěchu.
52:30
Pavel Piech se mohl zapsat do statistik, jeho střela po odrazu od břevna skákala na čáře, ale gólman Mazák stihl balon lapnout.
48:44
Jakub Votruba měl šanci vstřelit gól ve vlastním oslabení, když se dostal do samostatného úniku.
47:36
Vyloučen hráč Tomáš Staněk družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
47:36
Nepříjemná premiéra. Tomáš Staněk si jde posedět na trestnou za blokování hole.
47:02
Domácí trenér nasazuje do hry hráče s číslem 5 Tomáše Staňka, aby zvrátil nepříznivé skóre.
46:07
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jakub Veverka, asistoval Jakub Rybka (2:5).
46:07
Rozehrávka standardní situace 2m před brankou Olympu, nepokrytý hráč na mantinelu a pátý gól v síti Maňáka.
43:52
Po dovolené odpočinutý Jiří Beck prověřil obranu a překvapivě i gólmana Mazáka skrytou střelou z poloviny hřiště.
43:03
Martin Maňák dvakrát zachraňoval Olymp, při šancích Panthers, kteří si drží herní převahu z druhé třetiny
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: FbK Olymp Praha: 7; FbC Panthers: 14
40:00
Druhá třetina nám přinesla góly, dokonce šest. Fanoušci Olympu z toho ale neůžou mít radost, protože jejich tým prohrává 2:4. Tedy fanoušci. My pořadatelé si tu klademe otázky, jestli je vůbec Olymp domácím týmem, podpora nulová, radost ze vstřelených gólů žádná. Pak se mají borci vybičovat k pořádným výkonům. To podporovatelé Panthers jsou drobně slyšet, když jejich tým vstřelí branku. Možná to ale bude tím, že sedí vedle mě. Olymp bude muset zařadit vyšší rychlost, má-li ještě nějakou v rezerv
40:00
39:19
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval Jakub Veverka (2:4).
39:19
Panthers využívají své převahy a přidávají čtvrtý gól.
38:22
Obranná dvojice Procházka Hladík by mohla psát učebnici "Jak co nejblběji rozehrát vlastní standardku".
37:43
Panthers teď mají vice ze hry a točí Olymp na své polovině.
35:00
Utkání sleduje 23 neplatících diváků.
34:31
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Tampier, asistoval Matěj Lubenský (2:3).
34:31
A je tu obrat. Panthers se ujímají vedení po střele od pravého mantinelu.
33:01
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Jiří Ptáčník, asistoval David Tampier (2:2).
33:01
Jako přes kopírák. Olymp se opět neraduje z vedení dlouho. Výstavní střelou od poloviny hřiště se prosazuje Jiří Ptáčník.
31:46
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Votruba, asistoval David Jurášek (2:1).
31:46
Skvělý presink dvojice Votruba Jurášek, který znamená gól z hole prvního jmenovaného.
30:13
Za Maňákem zvoní tyč. Po spíše klidné první třetině sledujeme teď skvělý zápas s mnoha šancemi.
29:51
Oldřich Svoboda na útočném výletu, zpětnou přihrávku zpoza brány ale nezužitkoval.
28:39
A Maňák dalším zákrokem maří velkou šanci Panthers!
27:10
Nestíhám psát. Obrovská šance v brankovišti Olympu, který zachránil bravurním zákrokem Maňák. Hned poté šance na druhé straně. Hra nabírá na obrátkách.
26:12
Branku družstva FbC Panthers vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (1:1).
26:12
Radost Olympu netrvá dlouho. Nyní v samostatném uniku David Kolář, který střelou o tyč srovnává.
25:10
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Kricner, asistoval Pavel Suchánek (1:0).
25:10
Jakub Kricner těží se spolupráce s Pavlem Suchánkem a po úniku posílá Olymp do vedení.
23:40
Několik střel zasvištělo kolem Maňákovy branky, ale Olymp se nakonec ubránil.
21:40
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:40
Domácí David Nesnídal vrážel před svou brankou a odsedí si za to menší trest. Soupeři prý uklouzly boty, proto spadl.
21:20
Pěkná Votrubova střela ze střední vzdálenosti.
20:00
20:00
Střely v první třetině: FbK Olymp Praha: 9; FbC Panthers: 6
20:00
Po první třetině by oko nezaujatého diváka nepoznalo, že se sledujeme zápas prvního s předposledním. Šance jsou na obou stranách, leč zatím bez úspěchu, gólmani svá družstva drží. Olymp měl navrch během přesilové hry a chvíli po ní. Hosté se dostali do tlaku v závěru třetiny.
20:00
19:39
Dvě velké šance v závěru třetiny měli hosté, k úlevě domácích fanoušků však míček v síti ani jednou neskončil.
15:32
Panthers teď vykombinovali obranu domácích a David Kolář vyslal střelu jen těsně nad Maňákovu branku.
14:44
Po přesilovce opět zahrozili hosté, ale na domácího gólmana si nepřišli.
13:30
Olymp má šance, tu největší zlikvidoval Mazák.
11:55
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva FbC Panthers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:55
Máme tu první přesilovku. Olymp bude těžit z početní výhody, jelikož Matěj Lubenský zbořil za svou bránou novice v dresu Olympu Pavla Suchánka.
09:35
Před Maňákem se objevil jeden z Panterů, ale domácí gólman dokázal jeho šanci zneškodnit.
08:00
Zatím sledujeme vyrovnané utkání ve slušném tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: David Kolář, Pavel Turianský, Jakub Rybka, Patrik Míka, Pavel Daněk
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Oldřich Svoboda, Jiří Beck, Jakub Votruba, David Nesnídal, David Jurášek
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u dnešního online přenosu z Kunratické Areny. Budeme sledovat utkání mezi domácím FbK Olymp Praha a hostujícími FbC Panthers Olympu se včera po několika zápasech bez úspěchu podařilo vybojovat bod za prohru v prodloužení. V současné době se nachází na jedenáctém místě tabulky. Naopak Panteři včera porazili Benešov a dále se vyhřívají na prvním místě průběžné tabulky.