1:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 11:03 Anna Dvořáková, 43:57 Tereza Burianová (Anna Dvořáková)
branky (asistence): 03:41 Andrea Dernerová, 14:22 Regina Obrovská (Anna Grufíková), 19:01 Martina Valehrachová, 31:12 Jessica Zlámalová (Martina Babáčková), 59:41 Veronika Rozenbergová

FBŠ Jihlava - TJ Sokol Brno Židenice 2:5
12. Anna Dvořáková, 44. Tereza Burianová - 4. Andrea Dernerová, 15. Regina Obrovská, 20. Martina Valehrachová, 32. Jessica Zlámalová, 60. Veronika Rozenbergová; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Šárka Topičová 22 - Nikola Příleská 21; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:1;
60:01
Komentář vedoucího družstva domácích (Michal Peterka):Vybrali jsme si tuhle těžkou cestou pavoukem a věděli jsme proč. Dvě třetiny jsme se báli slova Extraliga. Ve třetí třetině jsme ukázali, že náš směr je správný a pokud se naučíme hrát celý zápas naplno budeme trápit i zvučné soupeře. Dnes jsme na obrat neměli mnoho času. Díky celému týmu za obrovské nasazení v poslední třetině a Brnu za těžký zápas, které tolik potřebujeme.
60:01
Komentář k zápasu hostí (Martin Hájek): Děkuji holkám za odbojovaný zápas, i když se nám ne vždy dařilio v určitých pasážích hry, tak jsme si řekli, co máme hrát a vždy jsme se zvedli a hráli jsme to, co jsme si řekli. Jsem rád, že jsme dokázali pokyny přetavit ve hru na hřiště. Nebylo to dnes jednoduché a jsem rád za vyhraný zápas a postup do další fáze poháru. Těšíme se na dalšího soupeře a děkujeme Jihlavě za férový zápas.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině (FBŠ 8) (ŽID 6)
60:00
Střely na bránu celkem (FBŠ 23) / (ŽID 26)
60:00
59:41
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil Veronika Rozenbergová bez asistence (2:5).
59:36
Poslední půl minuta 3. třetiny a FBŠ připravila standartní situaci. Nyní hrajou v bez golmana
53:34
Anna Dvořáková se snaží zakládat šance, nemůže však na hřišti najít nikoho, kdo by míček dopravil do brány
51:47
S přibývajícím časem začíná tým domácích zmatkovat a zbytečně ztrácí míčky.
50:39
Po faulu Dvořákové získává tým Židenic míček na půlce hřiště
46:39
Hra ve 3.třetině je velmi rychlá a nabízí mnoho slušných šancí
43:57
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Burianová, asistoval Anna Dvořáková (2:4).
42:57
Doufejme, že tento gól Jihlavu nakopne a srovnají stav. Po akci Buriánové a Dvořákové je stav 2:4
42:00
Jihlava bude mít ve 3. třetině jasný cíl, a to dohnat ztrátu z předchozích třetin a vyrovnat stav utkání.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině (FBŠ 9) (ŽID 12)
40:00
39:03
Jihlava se probouzí k životu a vytváří pěkné šance. Gólu se však zatím nedočkala
36:44
Tým hostí nyní hodně drží golmanka Příleská a likviduje šanci za šancí
35:48
Židenice předvádí krásnou akci,kterou však likviduje Topičová a posílá svůj tým do protiútoku. Střela končí vysoko nad bránou
32:47
Topičová vytahuje další zákrok ze svého rukávu a zabraňuje vstřelení další branky
31:12
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Martina Babáčková (1:4).
28:50
Jihlava dostává Židenice pod tlak a přesouvá hru na polovinu hostí. Všechny střely byly však buď zblokované, nebo minuly bránu.Stav utkání se tedy zatím nemění
27:40
Přibylová s Doležalovou se derou dopředu a vytváří pohlednou akci, Střela však o milimetr minula bránu
26:16
Domácí si vytváří šance, doposud se však nesehrály a hráčky na hřišti se zatím stále marně hledají
24:40
Počet diváků: 25
24:12
Přibylová zachraňuje Jihlavu od obdržení dalšího gólu. Hosté si stěžují na hru v brankovišti.
23:19
Šťastná se dostává do úniku, ztrácí míček a poté fauluje.
20:00
Střely na branku v 1.třetině (FBŠ 6) (ŽID 8)
20:00
19:39
Tým domácích se zatím nedostal do své obvyklé formy a hřišti kraluje družstvo Židenic
19:01
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil Martina Valehrachová bez asistence (1:3).
14:22
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil Regina Obrovská, asistoval Anna Grufíková (1:2).
14:22
Obrovská se po pasu Veletové obtočila kolem brány a nehlídaná na hranici velkého brankoviště umístila míček do šibenice
14:13
Po vstřelení vyrovnávacího gólu se tým FBŠ dostává do dalších šancí a snaží se strhnout vedení na vlastní stranu
11:03
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Dvořáková bez asistence (1:1).
11:03
Do protiútoku se dostává Anna Dvořáková a střílí vyrovnávací gól pro FBŠ
10:50
FBŠ nevyužila standartní situaci a hra se opět přesouvá na domácí polovinu, kde tým Židenic zasypává golmanku Topičovou jednou střelou za druhou
09:02
Šance můžeme vidět na obou stranách, navrch má však zatím tým hostujících Židenic
05:40
Oba týmy hrají zatím důraznou hru a vytváří si pěkné šance
03:41
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil Andrea Dernerová bez asistence (0:1).
02:40
Po začátku utkání se míčku okamžitě zhostil tým hostí a zatím ho udržuje na domácí polovině. Golmanka Topičová si připsala již dva zákroky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Brno Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Martina Babáčková, Jessica Zlámalová, Martina Valehrachová, Andrea Dernerová, Martina Indrová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Šárka Topičová; hráči v poli: Tereza Plánková, Markéta Hubatová, Kristýna Šťastná, Šárka Dvořáková, Karolína Chvátalová
00:00
Vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na osmifinále Poháru České pojišťovny. Nastoupí proti sobě týmy FBŠ Jihlava a TJ Sokol Brno Židenice.