2:3
1:3
5:4
- : -
branky (asistence): 04:53 Tomáš Křivohlávek (Filip Jáně), 07:32 Michal Šíma (Jiří Trávníček), 26:56 Ondřej Kováč (Filip Jáně), 49:37 Ondřej Kováč, 49:48 Jakub Gruntorád (Michal Šíma), 55:15 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 56:57 Petr Matěj (Jiří Trávníček), 57:12 Daniel Venouš
branky (asistence): 06:32 Tomáš Třaska (Marián Kloza), 11:04 Dominik Folwarczný (Adam Fliega), 17:46 Pavel Bezděčík (Vojtěch Peřka), 23:42 Lukáš Pěgřímek (Marián Kloza), 33:07 Tomáš Vlach (Marián Kloza), 37:14 Tomáš Vlach (Hynek Plášek), 40:46 Martin Varta (Marián Kloza), 43:33 Pavel Bezděčík (Tomáš Vlach), 57:59 Vojtěch Mžyk (Richard Kraus), 58:48 Erik Šochman (Hynek Plášek)

FbC Asper Šumperk - Florbal Havířov 8:10
5. Tomáš Křivohlávek, 8. Michal Šíma, 27. Ondřej Kováč, 50. Ondřej Kováč, 50. Jakub Gruntorád, 56. Jiří Trávníček, 57. Petr Matěj, 58. Daniel Venouš - 7. Tomáš Třaska, 12. Dominik Folwarczný, 18. Pavel Bezděčík, 24. Lukáš Pěgřímek, 34. Tomáš Vlach, 38. Tomáš Vlach, 41. Martin Varta, 44. Pavel Bezděčík, 58. Vojtěch Mžyk, 59. Erik Šochman; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Antonín Byvan 15, Martin Vašíček 6 - Jan Piško 23; po třetinách: 2:3, 1:3, 5:4;
60:00
Trenér Hostů Kubíček: Tragédie florbal, poblázněný závěr, který jsme aspoň otočili v náš prospěch. Super diváci, kteří nakopli soupeře v závěru. Děkuji soupeři za hru a divákům za super atmosféru.
60:00
Dnešní utkání po strhujícím závěru skončilo výhrou hostů. Poměr střel v této třetině byl 13:13, celkově pak 31:33.
60:00
Trenér domácích Šíma: Dvě třetiny to nebylo nic moc, ale pak jsme na hřišti rozpoutali chaos a najednou bylo srovnáno. Nicméně hosté vyhráli po zásluze. Děkuji hostům, rozhodčím a divákům.
60:00
59:31
Domácí hrají bez gólmana.
58:48
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Hynek Plášek (8:10).
58:48
Timeout domácím moc nepomohl a další gól přidávají hosté.
58:37
Timeout FbC Asper Šumperk
57:59
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Richard Kraus (8:9).
57:59
Po chybě domácích v obraně se hosté opět dostávají do vedení.
57:30
Nyní zahrozili hosté, ale míček šel mimo.
57:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (8:8).
57:12
Venouš nejdříve trefil spodek vrchní tyče, ale z dorážky střílí vyrovnávací gól.
56:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Jiří Trávníček (7:8).
56:57
To je boj. Matěj po přihrávce z otočky střílí gól.
55:45
Skvělý zákrok s notnou dávkou štěstí předvedl domácí brankář.
55:16
Timeout Florbal Havířov
55:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (6:8).
55:15
Domácí okamžitě proměňují přesilovou hru.
55:02
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal Havířov na 2 minuty za hrubost.
55:02
Domácí Venouš byl teď středem pozornosti. Nejprve skvěle trefil obloučkem letící míček, ale brankář střelu vyrazil nohou a následně dorážel na brankáře až ho přišel hostující hráč uklidnit, za co sklidil vyloučení.
53:36
Týmy nic nevynechávají a jdou do sebe naplno, míček létá z jedné strany hřiště na druhou a hráči za ním.
52:08
Střela hostujícího hráče po vypjaté situaci a odkryté bráně šla nad.
49:48
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jakub Gruntorád, asistoval Michal Šíma (5:8).
49:48
Dva rychlé góly přidává Šumperk. Nejdříve sám Kováč dokázal míček propasovat do brány a poté Gruntorád proběhl celé hřiště a se Šímou dostali míček za záda brankáře.
49:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč bez asistence (4:8).
49:05
Neuvěřitelný zákrok brankáře hostů. Dokázal skočit do střely, která měla být jasný gól a vyrazit ji hlavou.
47:41
Hlavou nyní vyrážel domácí brankář střelu.
46:55
Hraje se ve vysokém tempu, oba týmy bojují naplno.
45:46
Nový brankář domácích ukázal, že si umí dobře postavit bránu, když ho zachránila tyč.
43:33
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Tomáš Vlach (3:8).
43:33
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Vašíček družstva FbC Asper Šumperk
43:33
Hra byla velmi chaotická, běhalo se od jedné brány k druhé, až zůstal sám hostující hráč u domácího brankáře a obdržený míček ihned poslal do brány.
43:15
Mrázkova střela do hostujícího brankáře.
42:00
Domácí Venouš nyní netrefil prázdnou bránu, když šli dva domácí hráči na brankáře.
41:10
A nyní velká šance pro domácí, brána byla kompletně odkrytá, ale žádný hráč nebyl v dobré pozici.
40:46
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Marián Kloza (3:7).
40:46
Hosté vkročili do třetí třetiny velmi dobře, po zmatku před bránou se míček dostal za čáru.
40:00
40:00
Druhá třetina skončila a více se v ní dařilo hostům, kteří si dokázali vytvořit náskok 3:6. Poměr střel v této části byl 8:10.
40:00
39:59
Vteřinu před koncem ještě stihli hosté vystřelit, míček ale trefil horní tyč.
38:38
Pěkná střela hostů, ale ještě hezčí zákrok domácího brankáře.
37:25
Trestné střílení družstva Florbal Havířov neproměnil Vojtěch Mžyk.
37:25
Vyloučen hráč Jan Štúr družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:25
Další trestné střílení pro hosty.
37:25
Vojtěch Mžyk ani nevystřelil a rozhodčí zapískali - vrátil se s míčkem. Hosté budou mít 2 minuty přesilovou hru.
37:14
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Hynek Plášek (3:6).
37:14
Přihrávka přes střed pásma domácích do běhu hostujícího hráče, ten úspěšně zakončil.
35:59
Hosté drží míček a snaží se najít slabé místo v obraně domácích, zbývá jim minuta přesilové hry.
34:59
Trestné střílení družstva Florbal Havířov neproměnil Pavel Bezděčík.
34:59
Vyloučen hráč Matyáš Zapletal družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
34:59
Zapletal nyní v brankovišti zastoupil brankáře a je z toho trestné střílení.
33:07
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Marián Kloza (3:5).
33:07
Po několika dorážkách a odražení míčku od konstrukce branku, se hostům nakonec podařilo dorazit míček za záda brankáře.
30:14
Domácí Matěj zůstal ležet v rohu v pásmu hostů a hostující hráč běžel na bránu a byl zastaven, oba rozhodčí zapískali. Vypadalo to na vyloučení, ale nakonec rozhodčí nechali všechny hráče ve hře.
29:14
Domácí Kováč srdnatě vybojoval míček na půlce a přerušil tak akci hostů.
28:17
Nyní musel míček vyrážet domácí brankář.
26:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč, asistoval Filip Jáně (3:4).
26:56
Jáně si velkým obloukem naběhl na krásnou střelu, kterou brankář pouze vyrazil a míček dorazil nenápadně přibíhající Kováč.
25:31
Nyní naopak tlačí hosté na domácí.
24:25
Třetí lajna Asperu teď dostala hosty pod velký tlak, jednou dokonce hosty zachraňovala dobře postavená tyč.
23:42
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Lukáš Pěgřímek, asistoval Marián Kloza (2:4).
23:42
Hráč před bránou poslal obloučkem míček na kolegu vedle brány a ten ho ještě za letu dorazil přes prsty brankáře.
22:33
Šíma vybojoval míček, poslal ho dopředu na Trávníčka a ještě si u toho málem ukousl jazyk.
20:37
Matěj si spletl hráče a poslal přihrávku na hostujícího hráče běžící stejným směrem na bránu.
20:00
20:00
Skončila první část dnešního utkání. Domácí si zahrají ještě 11 vteřin přesilové hry v další třetině, zatím se jim v ní moc nedařilo. Poměr střel v této třetině byl 10:10, týmy hrají zatím poměrně vyrovnaně.
20:00
18:11
Trestné střílení družstva FbC Asper Šumperk neproměnil Jiří Trávníček.
18:11
Vyloučen hráč Pavel Bezděčík družstva Florbal Havířov na 2 minuty za hrubost.
18:11
Dlouho hledal Trávníček skulinku, pak míček nadzvedl, ale brankář mu do jeho finty strčil ruku. Přesilovou hru si tak zahrají domácí.
18:11
Trestné střílení pro domácí. Po tvrdém zákroku u brány se pokusí vyrovnat Trávníček.
17:46
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Vojtěch Peřka (2:3).
17:46
A přesilovou hru hosté rychle využívají, když z blízka Bezděčík prostřelil brankáře.
17:06
Vyloučen hráč Michael Maus družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:06
I když se to domácím moc nelíbí, budou hrát 2 minuty v oslabení. Hosté tak mají šanci dostat se do vedení.
16:39
Další šance pro domácí - po rozehře střílel hráč z první, ale míček byl sražen.
15:05
Velká šance domácích, ale míček šel nad bránu místo do ní.
13:35
Domácí přerušili rozehru hostů na jejich polovině, ve dvou li na brankáře, ten si ale dokázal hráče pokrýt.
12:44
Hostující hráč se nyní projel pár metrů po zemi po souboji s o dvě hlavy menším domácím Venoušem.
11:04
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Dominik Folwarczný, asistoval Adam Fliega (2:2).
11:04
Po pěkné souhře dovezli hosté míček až do brány.
10:39
Po gólech se tempo hry výrazně zrychlilo. Hráči začali více běhat a žádná brána není v bezpečí.
07:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jiří Trávníček (2:1).
07:32
Začíná se nám to rozjíždět. Šíma se po zmatku ve střídání dostal k míčku, ihned střílel a brankář se nestihl ani otočit za třepetajícími se sítěmi v bráně
06:32
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Tomáš Třaska, asistoval Marián Kloza (1:1).
06:32
A hosté po chvíli odpovídají vlastní střelou, kterou brankář nedokázal pořádně chytit a míček mu nakonec utekl do brány.
04:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Křivohlávek, asistoval Filip Jáně (1:0).
04:53
Po úvodním lehkém oťukávání se jako první prosazují domácí, dorážkou po střele ze středu obranného pásma hostů.
04:10
Pěkná střela po rozehře z půlky trefila nohu domácího brankáře.
00:20
Rozhodčí odstartoval hvizdem dnešní utkání a jako první se míčku zmocňují domácí, ovšem míček ihned také ztrácejí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Vojtěch Mžyk, Adam Fliega, Vojtěch Peřka, Dominik Folwarczný, Tomáš Vlach
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Matyáš Zapletal, Petr Matěj, Jiří Trávníček, Michal Šíma, Jakub Gruntorád