1:4
2:5
2:5
- : -
branky (asistence): 01:34 Daniel Chladil, 28:57 Petr Matěj (Michal Šíma), 35:41 Michal Šíma (Jiří Trávníček), 43:21 Daniel Chladil (Martin Pudil), 47:32 Daniel Venouš (Jan Štúr)
branky (asistence): 07:08 Jakub Vilím (Lukáš Pešat), 11:43 Lukáš Hájek, 18:57 Lukáš Řezanina (Ladislav Gál), 19:35 Jan Šebesta (Lukáš Pešat), 25:49 Ladislav Gál (Lukáš Řezanina), 26:00 Jan Šebesta (Petr Jankulár), 27:24 Ladislav Gál (Lukáš Hájek), 32:07 Martin Nehera (Marek Bräuer), 38:24 Ladislav Gál (Josef Rýpar), 40:19 Marek Bräuer (Marek Matejčík), 45:10 Jan Šebesta (Lukáš Pešat), 48:08 Jakub Vilím (Josef Rýpar), 52:05 Josef Rýpar, 54:21 Ladislav Gál (Petr Jankulár)

FbC Asper Šumperk - 1. SC Vítkovice 5:14
2. Daniel Chladil, 29. Petr Matěj, 36. Michal Šíma, 44. Daniel Chladil, 48. Daniel Venouš - 8. Jakub Vilím, 12. Lukáš Hájek, 19. Lukáš Řezanina, 20. Jan Šebesta, 26. Ladislav Gál, 27. Jan Šebesta, 28. Ladislav Gál, 33. Martin Nehera, 39. Ladislav Gál, 41. Marek Bräuer, 46. Jan Šebesta, 49. Jakub Vilím, 53. Josef Rýpar, 55. Ladislav Gál; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 320; zásahy brankářů: Martin Vašíček 20, Antonín Byvan 16 - Dominik Lupták 6, Petr Blakala 5; po třetinách: 1:4, 2:5, 2:5;
60:00
Dnešní utkání skončilo a vítězně odcházejí z haly Vítkovice. Poměr střel v této třetině byl 7:17, celkově pak 16:50 ve prospěch hostů. Nejlepším hráčem utkání za domácí Asper byl zvolen gólman Martin Vašíček, za Vítkovice pak Ladislav Gál.
60:00
Trenér hostů Vavrečka: Hrálo se ve vynikající divácké kulise a soupeř podal velmi bojovný výkon. Pro nás výborná příprava na sobotní ligový zápas. Děkuji.
60:00
Trenér domácích Šíma: Jsme především rádi za takový počet diváků, doufám že se jim zápas líbil. My jsme rádi za konfrontaci s velkým florbalem, myslím že jsme byli celkem důstojný soupeř. Díky za fér utkání Vítkovicím.
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny. Pudil byl sám před bránou, ale brankář mu míček zabavil.
57:20
Ačkoliv hosté tlačí, Asper se dobře brání jejich výpadům.
54:21
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Petr Jankulár (5:14).
54:21
Staré známé pravidlo nedáš, dostaneš se opět projevilo v praxi. Hosté z protiútoku doběhli s míčkem až do brány.
54:05
Domácí Pudil dnes předvádí výborné výkony, opět naservíroval pěknou přihrávku před bránu.
52:05
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Josef Rýpar bez asistence (5:13).
52:05
Střela od půlky doletěla až za záda brankáře.
51:30
Tyč teď zachránila hosty od inkasování po prudké střele Trávníčka.
50:35
Krásný fotbalový odkop od brány předvedl Štůr.
48:08
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jakub Vilím, asistoval Josef Rýpar (5:12).
48:08
Hosté ihned domácím oplácí vstřelený gól.
47:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jan Štúr (5:11).
47:32
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Blakala družstva 1. SC Vítkovice
47:32
Nejmladší hráč Asperu střílí svůj životní gól, poté co se prosmýkl mezi vítkovickými hráči.
45:10
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Pešat (4:11).
45:10
Gólman vyjel daleko od brány proti samotnému hráči, ten si ho obhodil a bezpečně zakončil.
43:21
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Martin Pudil (4:10).
43:21
Domácí Chladil dostal míček před prázdnou bránu, ale napoprvé se netrefil, naštěstí se míček odrazil od gólmana a z dorážky už byl úspěšnější.
40:19
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Marek Matejčík (3:10).
40:19
Rychlý gól rovnou ze šatny Střílí Vítkovice.
40:00
40:00
Skončila druhá třetina a opět byly více úspěšné Vítkovice. Poměr střel v této části byl 6:20 ve prospěch hostů.
40:00
38:24
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Josef Rýpar (3:9).
35:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jiří Trávníček (3:8).
35:41
Poté co vyběhl Trávníček zpoza brány, naservíroval míček Šímovi rovnou na florbalku a ten ho poslal do levého horního rohu brány.
34:12
I přes neustávající tlak ukazují domácí, že také mají zuby,jak nám teď předvedlo duo Chladil a Pudil.
32:07
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Martin Nehera, asistoval Marek Bräuer (2:8).
32:07
Jakmile domácí otevřou jen malou skulinku v obraně, hosté toho dokáží ihned využít.
31:39
Sice to tak podle skóre nevypadá, ale brankáři dnes domácí vyloženě drží svými zákroky.
30:15
Nyní ani tři dorážky nestačili, aby hosté míček přetlačili přes brankáře domácích Byvana.
28:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (2:7).
28:57
Domácí ukazují že nezapomněli dávat góly, po přihrávce Matěj prostřeli vše co mu stálo v cestě.
27:24
Timeout FbC Asper Šumperk
27:24
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Lukáš Hájek (1:7).
27:24
Střídání brankáře. Nový brankář Antonín Byvan družstva FbC Asper Šumperk
27:24
Dvě šance si vytvořili domácí, nejdříve proběhli ze své poloviny a snažili se míček dotlačit přes hradbu hostů do brány, poté získali výhodu rozehry před bránou a střela šla vedle. Hned poté hosté dávají branku z protiútoku.
26:00
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Petr Jankulár (1:6).
26:00
Hosté rychle proměnili přesilovou hru a okamžitě přidávají další gól, když hráč hostů prudkou střelou vymetl pavučiny v bráně.
25:49
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Lukáš Řezanina (1:5).
25:33
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:33
Vyloučen domácí kanonýr Trávníček, poté co poslal hráče hostů za mantinely.
23:01
Domácí gólman opět několikrát podržel svůj tým. Vítkovicím náskok nestačí a stále se snaží útočit, ale i Asper bojuje co to dá.
20:47
Asper ve dvou v protiútoku, ale domácí hráč střílel z velkého úhlu a trefil z boku síť.
20:00
20:00
První třetině skončila a přestože se domácí Asper snažil a rval se jako lev, dokonce vstřelil rychle první branku, nakonec branky 4. Vítkovice zatím potvrzují roli favorita, ale zápas je ještě z větší části před námi. Poměr střel v této třetině byl 3:13 ve prospěch hostů, čemuž odpovídá i styl hry, kdy Asper převážně brání.
20:00
19:35
19:35
Před koncem první třetiny ještě hosté přidávají další gól. Gólman skákal jak mohl, ale gólu nezabránil.
18:57
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Ladislav Gál (1:3).
18:57
Minutu před koncem první třetiny zvyšují hosté na 1:3. po přihrávce k domácí bráně hostující útočník prohodil brankáře.
18:10
To byl závar před domácí bránou, po špatné rozehře brankář vyskočil po sraženém míčku, nechal odkrytou bránu kam se snažil dostat míček útočník, ale brankáře zaskočil domácí obránce.
17:22
Střelec prvního gólu Chladil se opět dostal do šance, ale brankář měl vše pod kontrolou.
16:42
Domácí teď srdnatě bojují v rohu u brány hostí, ale těm se podařilo vyhodit.
16:05
A pro další krásný zákrok si vyskočil Vašíček.
14:33
Domácí gólman si dnes moc neodpočine, hosté ho nenechávají moc vydechnout.
13:45
Domácí Venouš protančil přes 3 vítkovické florbalky v obranném pásmu Vítkovic, nahrál Kováčovi, ale nic z toho nebylo.
12:45
Krásný zákrok domácího brankáře Vašíčka, který ukazuje že by mohl hrát i extraligu.
11:43
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek z trestného střílení (1:2).
11:43
Hosté zvyšují po trestném střílení na 1:2. Domácí Zapletal ještě vytáhl míček z branky, ale rozhodčí odpískal faul a trestné střílení, které po napínavém souboji nervů vyhrál Hájek.
11:19
Jak se očekávalo, hosté tlačí na domácí bránu, ale Asper nedává nic zadarmo.
10:34
A další zákrok si připisuje domácí brankář.
09:27
Domácí Zapletal zkušeně přerušil útok hostů, kteří šli ve dvou na brankáře.
07:08
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jakub Vilím, asistoval Lukáš Pešat (1:1).
07:08
Ale nyní už hosté mířili přesně. Střela z půlky šla na bránu, gólman ji vyrazil a z dorážky hosté srovnávají.
06:11
Kousek chyběl a bylo srovnáno. Nebezpečnou střelu poslal hráč hostů z dálky na odkrytou část domácí brány, ale střela šla vedle.
03:00
Vypadá to, že Asper se svého soupeře nezalekl a zatím se hraje vyrovnaně.
01:34
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil bez asistence (1:0).
01:34
Chladil vystřelil z dálky jedovatou střelu a gólman hostů si míček srazil do brány.
01:10
Domácí Mrázek proběhl k bráně hostí, ale nic z toho nebylo.
00:01
Rozhodčí zapískal a utkání bylo zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Dominik Lupták; hráči v poli: Petr Jankulár, Josef Rýpar, Martin Nehera, Marek Bräuer, Marek Matejčík
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jakub Gruntorád, Matyáš Zapletal, Petr Matěj, Jiří Trávníček, Michal Šíma
00:00
Dobrý večer vážení sportovní přátelé, vítám Vás ze Šumperka u dnešního osmifinálového zápasu skupiny D Poháru České pojišťovny. Dnes proti sobě nastoupí domácí Asper Šumperk proti hostům 1. SC Vítkovice. 1. SC Vítkovice není třeba představovat, jelikož se jedná o jeden z nejlepších týmu v České republice, zato Asper Šumperk, který hraje divizi, je jasným outsiderem skupiny a hraje svůj historický zápas. Zápas začíná ve 20:00, což je přibližně za 10 minut a týmy se stále rozehrávají na hřišti.