5:1
2:3
3:1
- : -
branky (asistence): 04:54 Jan Krajník (Ondřej Bejček), 12:25 Jan Krajník (Vít Andrle), 13:10 Aleš Trávníček, 13:24 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek), 16:47 Ondřej Šarša (David Dudek), 21:35 Daniel Jäschke, 29:45 Ondřej Šarša (Karel Klíma), 48:26 Marek Chocholoušek (Lukáš Fiala), 51:49 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 58:13 Ondřej Kopp (Vít Andrle)
branky (asistence): 17:25 Tomáš Vaculík (Jakub Noha), 25:35 Tadeáš Velechovský (David Podhráský), 31:05 Jakub Majer (David Podhráský), 39:00 Jan Pudich (Walter Schubert), 59:07 Šimon Otto (Michal Smutný)

Florbal Chomutov - TJ Sokol Mukařov  10:5
5. Jan Krajník, 13. Jan Krajník, 14. Aleš Trávníček, 14. Lukáš Fiala, 17. Ondřej Šarša, 22. Daniel Jäschke, 30. Ondřej Šarša, 49. Marek Chocholoušek, 52. Vít Andrle, 59. Ondřej Kopp - 18. Tomáš Vaculík, 26. Tadeáš Velechovský, 32. Jakub Majer, 40. Jan Pudich, 60. Šimon Otto; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Karel Šantora 31 - Tomáš Obrtlík 9, Josef Bína 14; po třetinách: 5:1, 2:3, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Děkujeme všem divákům, kteří si i v tuto večerní hodinu našli cestu do haly. Dnes jsme vyhráli z velké části díky zodpovědné hře na obranné polovině a výbornému výkonu brankáře. Děkujeme soupeři a těšíme se na další zápas.
59:59
Střely ve 3. třetině: Chomutov 8, Mukařov 9.
59:59
Komentář trenéra hostů Tomáše Velechovského: Díky našim fanouškům za podporu, domácím za fér hru. Musíme se naučit hrát proti precizní obraně. Poslední výsledky mě nutí přemýšlet o kvalitě své i hráčů.
59:25
Vyloučen hráč Filip Nový družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
59:07
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Michal Smutný (10:5).
59:01
Hraje se poslední minuta dnešního utkání.
58:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Vít Andrle (10:4).
54:01
Timeout Florbal Chomutov
51:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (9:4).
51:47
Hosté v plném počtu.
49:47
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
48:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Lukáš Fiala (8:4).
47:33
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Marek Chocholoušek.
47:33
Vyloučen hráč Dominik Hron družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:02
Domácí Trávníček laxně zakončoval do prázdné branky.
39:00
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Walter Schubert (7:4).
36:11
Domácí v plném počtu.
34:19
Klíma Karel opouští trestnou lavici Chomutov nyní ve čtyrech.
34:11
Vyloučen hráč David Dudek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
32:19
Vyloučen hráč Karel Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
31:05
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval David Podhráský (7:3).
30:29
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Karel Klíma (7:2).
25:35
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval David Podhráský (6:2).
24:10
23:20
Ondřej Šarša nastřeluje pouze tyč. Přesilovka domácích pokračuje.
22:10
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
21:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke bez asistence (6:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Chomutov 14, Mukařov 10.
17:25
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Jakub Noha (5:1).
16:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval David Dudek (5:0).
13:24
Timeout TJ Sokol Mukařov
13:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (4:0).
13:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Aleš Trávníček bez asistence (3:0).
12:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Krajník, asistoval Vít Andrle (2:0).
04:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Krajník, asistoval Ondřej Bejček (1:0).
02:37
Je zřejmé, že se dnes oba celky chtějí porvat o sedmé místo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Tomáš Obrtlík; hráči v poli: Jakub Majer, Tadeáš Drahorád, Jakub Noha, Tomáš Vaculík, Šimon Otto
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Roman Dušek, Ondřej Bejček, Jan Krajník, Ondřej Kopp, Vít Andrle