2:1
3:3
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 27:30 Michal Smutný (Jakub Majer), 29:58 Tomáš Vaculík (Lukáš Brus), 46:27 Jakub Majer (Tadeáš Velechovský), 55:12 Walter Schubert (Tomáš Sláma), 56:59 Tadeáš Velechovský (Lukáš Brus)
TJ Turnov
branky (asistence): 01:33 Štěpán Matěcha (Adam Erler), 05:51 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 34:15 Štěpán Matěcha (Adam Erler), 43:16 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha), 52:50 Vojtěch Palatínus (Vojtěch Rondoš), 59:37 Tomáš Vitásek (Vojtěch Rondoš)

TJ Sokol Mukařov - TJ Turnov 5:6
28. Michal Smutný, 30. Tomáš Vaculík, 47. Jakub Majer, 56. Walter Schubert, 57. Tadeáš Velechovský - 2. Štěpán Matěcha, 6. Vojtěch Palatínus, 35. Štěpán Matěcha, 44. Antonín Palatínus, 53. Vojtěch Palatínus, 60. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 7:3; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Josef Bína 26 - Luděk Horáček 29; po třetinách: 0:2, 2:1, 3:3;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: TJ Sokol Mukařov: 11, TJ Turnov: 13
60:00
Střely na branku celkem: TJ Sokol Mukařov: 34, TJ Turnov: 32
60:00
Komentář trenéra hostů pana Petra Pánka: Musím sportovně uznat, že soupeř byl dnes lepší. Tragické přesilové hry nám zápas velice zkomplikovaly. Díky nasazení jsme dnes vyválčili tři body. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Tomáše Velechovského: Byly v našem výkonu mezery a musíme si poradit s tím co tady soupeř hrál. Chybělo nám více branek a místy větší aktivita s balonkem. Soupeři tam padli první dvě branky z ničeho, my se gólově nechytli. Na konci jsme dotáhli a pak se děly věci. Děkuji hráčům (výkon tak na 70), divákům a pořadatelům.
60:00
59:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Rondoš (5:6).
59:37
Dvacet tři vteřin před koncem základní hrací doby pravděpodobně rozhoduje utkání hostující Vitásek.
59:00
Diváci i hráči vstávají ze židlí. Rozhodčí teď zřejmě přehlédli sekání hostů v brankovišti.
58:33
Perfektní Vaculíkův blok. Domácí útočník zabránil takřka jistému gólu.
57:33
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
57:33
Domácí Majer fauloval pronikajícího hráče Turnova. Před usednutím na trestnou lavici ještě diskutuje se sudím.
57:28
A další šance domácích, ze strany pálil Schubert.
56:59
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Lukáš Brus (5:5).
56:59
Brus našel Velechovského a ten vyrovnává utkání.
55:12
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Tomáš Sláma (4:5).
55:00
Trenér Velechovský už točí jen dvě útočné formace.
53:47
I za nepříznivého stavu umí kapitán domácích Drahorád potěšit oko diváka. Za vlastní brankou vykoupal útočníka hostí a sklidil za to oprávněný potlesk.
52:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Vojtěch Rondoš (3:5).
52:50
Nedáš, dostaneš! Otřepané klišé teď na vlastní kůži poznali hráči Traverzy. Krátce po Velechovského břevně se z protiútoku trefuje Vojtěch Palatínus.
52:46
Velechovský utěšenou střelou trefuje Horáčkovo břevno!
51:57
Mohlo být vyrovnáno ostrostřelec Svatoš jen o pár centimetrů netrefil turnovskou svatyni.
50:34
Turnovští jsou teď aktivnějším týmem. Domácí trenér na to reaguje měnou formací. Nově vzniklý útok Smutný-Velechovský-Otto si teď vypracoval dvě pěkné šance. Skóre však zůstává.
49:54
Oba týmy jsou kompletní. Snad se dočkáme alespoň chvilky bez vyloučení.
47:54
Vyloučen hráč Michal Smutný družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:54
Stav hráčů na hřišti se opět mění. Smutný se dopustil technického přestupku a míří na trestnou lavici.
47:20
Manažer Čechák momentálně poučuje kapitána hostů o florbalových pravidlech.
46:27
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Tadeáš Velechovský (3:4).
46:27
A Traverza nabídnutou přesilovku využívá. Velechovský nabil Majerovi a ten nádhernou pumelicí snižuje na 3:4.
46:00
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:01
Vyloučen hráč Walter Schubert družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
45:01
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
44:23
"Sice držíme balónek, ale nemáme góly, střely, prostě nic," opět přispěl svým do mlýna manažer domácích.
43:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (2:4).
43:16
A Velechovský také. Na dalším gólu se podílel Štěpán Matěcha, který krásnou přihrávkou vyzval k zakončení staršího z bratrů Palatínů. Turno vede 5:3.
43:03
Kášek je ve hře.
42:48
Výborná práce Vaculíka. Elitní centr Traverzy šetří čas hluboko na půlce Turnova.
41:59
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
41:59
Velechovský se provinil sekáním a hosté si zahrají v pěti proti třem.
41:04
A.....nedává! Matěcha mohl zkompletovat hattrick ale míček mu v kritické chvíli ujel, gólman Bína nemusel ani zasahovat.
41:03
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Štěpán Matěcha.
41:03
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
41:03
Lukáš Kášek hrál v brankovišti a k nájezdu se staví Matěcha.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrál Matěcha.
40:00
40:00
V prostřední části byla rozhodně aktivnější domácí Traverza, která dvakrát skórovala. Ale i domácí našli odpověď a stav zápasu je 2:3.
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: TJ Sokol Mukařov: 13, TJ Turnov: 8
40:00
39:09
Kapitán domácích Drahorád nebezpečně střílel a hned potom odvrátil útok hostů. Jako správný kapitán je prostě všude.
37:02
Kášek je na hřišti a Traverza opět útočí. Majer pálil těsně vedle.
35:55
Jeh spoluhráči mezitím srdnatě bráni turnovskou přesilovou hru. Nejprve výborná práce Velechovského se Smutným, pak výborný zákrok Bíny a nakonec úchvatné bránění Bruse.
35:03
A Kášek se na trestné lavici hodně zlobí. Ze hřiště se mu vůbec nechtělo.
35:02
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:00
Dnešní utkání sleduje 25 platících diváků.
34:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Adam Erler (2:3).
34:15
Tak to byla velká florbalová paráda v podání Turnova. Adam Erler v rohu oklamal tři hráče Traverzy najednou a našel střelce Matěchu, který bez váhání zakončil.
33:25
Drobné poštuchování v rohu hřiště. Jakub Majer ale i přes snahu turnovského hráče drží své nervy na uzdě.
32:20
Vaculík s Nohou teď výborným forčekingem připravili hostující obránce o míček. Traverza se teď aktivnější a došlo i na slova domácího manažera. Turnov teď skutečně nestíhá.
31:31
Nejmladší hráč Traverzy Jan Pudich dostal naloženo před brankářem Horáčkem. Zdravotník není potřeba hraje se dál.
29:58
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Lukáš Brus (2:2).
29:58
A Bruse to nabudilo! Vyslal přízemní střelu, která se chvilku motala v brankovišti hostí. Nejlépe se zorientoval Vaculík a vyrovnává stav utkání na 2:2.
28:54
Domácí brankář si žádá úklid hrací plochy. Postaral se o to domácí manažer Čechák, který po úklidu opouštěl hřiště pomalu a dostal od obránce Bruse pěkně vyhubováno.
28:41
Na druhé straně teď fantastický Bína. Agilní Matěcha se ocitl sám před domácím gólmanem, který ale perfektně zakročil a šanci zlikvidoval.
27:30
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Michal Smutný, asistoval Jakub Majer (1:2).
27:30
Tak to nástup jako víno! Smutný z otočky vymetl pavučiny ze šibenice Horáčkovy branky.
26:54
Smutný už hraje stabilně. Odnesl to Svatoš, který momentálně na střídačce zpytuje svědomí.
25:53
Že zkušenosti nejsou vše se přesvědčil forbalový matador Brus, když zkazil velice jednoduchou přihrávku. Gestem se omlouvá svým kamarádům.
25:10
Hráče obou týmů zápas hodně bolí.. Domácí špílmachr Sláma je momentálně v péči sličné zdravotnice.
23:10
Traverza v tlaku. Po faulu na Káška pálil Majer pouze do zdi.
22:33
Na hřišti se objevuje specialista na přesilovou hru Michal Smutný.
21:10
Vyloučen hráč Daniel Měkota družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
21:10
Domácí jsou v plném počtu a po nesportovním chování hostujícího Měkoty si sami zahrají početní výhodu.
21:09
Bína se teď musel pořádně otáčet. Dvě střely v rychlém sledu ale zlikvidoval.
20:00
20:00
První třetina přinesla relativně nezáživný florbal, který sice přinesl množství střel, ale všeho všudy dvě nebezpečné. Obě se ujaly a hosté z Trutnova vedou v Praze 2:0. Teď si hráči odpočinou a za chvíli Vás přivítáme na startu druhé části.
20:00
Střely na branku v první třetině: TJ Sokol Mukařov: 10, TJ Turnov: 11
20:00
18:24
Karel Svatoš se nevybíravě opřel do pronikajícího Matěchy a jde si na dvě minuty odpočinout. Nutno dodat, že jsme dnes již viděli horší zákroky.
18:23
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
17:30
"Oni sice nestíhaj, ale my nejsme schopný dát góla!" Manažer Traverzy Jan Čechák nevidí, že jeho tým je horší, a nesoudně pomlouvá hráče Turnova.
15:47
Tadeáš Velechovský krásně zablokoval střelu. Bohužel pak nemohl najít míček, který mu tančil kolem nohou.
13:48
Noha trefuje tyč! Florbalový veterán Lukáš Brus překrásně našel u pravé tyčky volného ostrostřelce Jakuba Nohu. Ten bohužel trefuje pouze brankovou konstrukci.
13:05
Ostrý hoch mukařovského týmu Lukáš Kášek teď nemilosrdně poslal na mantinel útočníka hostů.
10:34
Hráčům Traverzy zatím schází přesnost v zakončení, kvalitní finální přihrávka i pohyb. Oproti tomu Trutnov je velice nebezpečný z rychlých protiútoků.
09:43
Matěcha pálí vysoko nad.
07:55
Majer svou táhlou střelou prověřil pozornost hostujícího gólmana.
07:23
Kalát z rohu hledal na středu volného Káška, domácí "shooter" ale minul branku brankáře Horáčka.
07:06
Tomáš Sláma se proletěl vzduchem po nedovoleném zákroku hostujících hráčů.
05:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (0:2).
05:51
Já na bráchu, brácha na mě! Sourozenci Palatíni předvedli fantastickou rodinnou souhru a mladší Vojtěch skóroval!
05:45
První pětka Traverzy teď zamkla turnovské v jejich pásmu. V krátkém sledu pálili Vaculík a Vejrych.
04:26
Závar před domácí brankou, obránci se nedohodli a do zakončení se natlačil opět Štěpán Matěcha.
01:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Adam Erler (0:1).
01:23
Do sestavy domácích se na začátek utkání nevešel Michal Smutný. Podle zákulisních informací nemusí Smutný smutnit, údajně do zápasu zasáhne.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Daniel Měkota, Štěpán Matěcha, Pavel Němeček, Jan Havlín, Adam Erler
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, Lukáš Brus, Adam Vejrych, Jakub Noha, Tomáš Vaculík
00:00
Hlasatel dnešního zápasu Jan Klapuš právě představil sestavy obou týmů a zápas za chvíli začne.
00:00
Dámy a pánové, vítejte u dnešního online přenosu ze zápasu desátého kola Národní florbalové ligy, ve kterém se utkají domácí Traverza Mukařov a TJ Turnov.
00:00
Zahajovací formace jsou na hřišti. Domácí v červeném a hoste z Turnova v klasické černo-zelené kombinaci.
00:00
Hráči obou týmů se krátce rozcvičili a odešli se těsně před utkáním občerstvit do šaten.