1:10
0:1
- : -
branky (asistence): 08:29 Tomáš Salaďak, 28:22 Pavel Drtina
branky (asistence): 05:02 Jan Běloch (Daniel Maxa), 05:58 Filip Pletka (Daniel Eremiáš), 12:12 Jan Diviš (Filip Pletka), 15:38 Ondřej Plíhal (Martin Řezáč), 16:37 Daniel Maxa (Jan Běloch), 21:00 Otakar Prášek (Daniel Maxa), 26:31 Jan Běloch, 26:58 Daniel Eremiáš (Šimon Doubek), 27:31 Daniel Maxa (Jan Běloch), 32:09 Martin Řezáč (Jan Běloch), 32:30 Šimon Doubek, 34:49 Martin Řezáč (Daniel Mück), 35:43 Maxim Volek (Otakar Prášek), 36:35 Daniel Maxa (Martin Řezáč), 39:49 Ondřej Vošta (Daniel Maxa), 41:24 Daniel Maxa (Martin Řezáč)

Florbal Chomutov - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:16
9. Tomáš Salaďak, 29. Pavel Drtina - 6. Jan Běloch, 6. Filip Pletka, 13. Jan Diviš, 16. Ondřej Plíhal, 17. Daniel Maxa, 22. Otakar Prášek, 27. Jan Běloch, 27. Daniel Eremiáš, 28. Daniel Maxa, 33. Martin Řezáč, 33. Šimon Doubek, 35. Martin Řezáč, 36. Maxim Volek, 37. Daniel Maxa, 40. Ondřej Vošta, 42. Daniel Maxa; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 101; zásahy brankářů: Jan Dvořák 38, Jan Štěpánek 4 - Daniel Mück 13, Jakub Kaněra 18; po třetinách: 1:5, 1:10, 0:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů (Radim Cepek): "Děkuji soupeři za celé utkání, jsme spokojeni s dnešním vítězstvím i výkonem v této sezoně."
59:59
Vyjádření trenéra domácích (David Tauš): "Po dvou nevydařených třetinách jsme si o přestávce řekli, jak chceme hrát. Poslední třetina ukázala, že dokážeme hrát i s takovým soupeřem, jakým je Chodov. V klucích je vidět potenciál, který hodláme využít v dalších zápasech. Chtěl bych poděkovat fanouškům a soupeři za utkání."
59:08
Dušek zblokoval nahrávku a vyslal Salaďáka, ten vyzkoušel Kaněru. Domácí v plném počtu.
57:59
Břešťan i v oslabení ukázal své florbalové schopnosti, když si obhodil čtyři hráče soupeře a vysloužil si tak potlesk diváků.
56:59
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
56:02
Bělochova střela mířila vedle, hráči Chodova ale hned vybojovali míček nazpět.
53:54
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
51:04
Snížení měl po ukázkové kombinaci na své holi Giptner, nedokázal však ležícího Kaněru překonat.
48:24
Oba brankáři se teď ukázali ve velmi dobrém světle, nejprve Kaněra vychytal Drtinu a na druhé straně exceloval Dvořák po zákroku maskou!
46:43
Kaněra nyní předvedl ukázkový zákrok, když se stihl přesunout k druhé tyčce a vychytat Šnobra.
46:13
Kubeš nyní z otočky provětral ruce Kaněrovi.
45:22
Domácí florbalisté jsou opět pod tlakem.
44:11
Břešťan nyní zkazil rozehrávku, svojí chybu ale dokázal napravit, když hrozící nebezpečí zažehnal defenzivní prací.
41:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Martin Řezáč (2:16).
41:05
Máme za sebou odehranou první minutu poslední části, kterou započali chodovští florbalisté s míčkem na hokejkách.
40:00
40:00
39:59
Byli jsme svědky jednoznačné třetiny, Chodov má utkání plně pod kontrolou. Hosté vystřídali brankáře, Daniel Mück přepustil své místo Jakubovi Kaněrovi, domácí střídali dokonce dvakrát. Štěpánek nejprve vystřídal Dvořáka, který se posléze do branky vrátil.
39:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Daniel Maxa (2:15).
39:49
Kapitán hostů Vošta proměňuje přesilovou hru a navyšuje na 15:2.
39:00
Zbývá minuta do konce druhé části hry.
38:56
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
36:35
35:43
Timeout Florbal Chomutov
35:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Maxim Volek, asistoval Otakar Prášek (2:13).
34:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Daniel Mück (2:12).
34:49
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kaněra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
34:14
Pěkná individuální šance Větrovce, který se obtočil kolem obránce a zakončil.
32:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Šimon Doubek bez asistence (2:11).
32:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jan Běloch (2:10).
31:25
Dnešní utkání sleduje 101 diváků.
29:24
Marek Kubeš (Chomutov) ostře vypálil, Mück jeho pokus likviduje maskou.
28:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Pavel Drtina bez asistence (2:9).
27:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Běloch (1:9).
27:31
Brankář Štěpánek si ještě pořádně neosahal míček a již ho loví ze své sítě. Chodov navyšuje na 9:1.
26:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Šimon Doubek (1:8).
26:58
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Štěpánek družstva Florbal Chomutov
26:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Běloch bez asistence (1:7).
26:16
Tyč! Střela Bělocha skončila na břevně, oba týmy jsou již kompletní.
25:29
I ve druhé třetině tahá Chodov za nitky utkání, povedenou střelou se prezentoval chodovský Vošta. Dvořák pozorný.
24:10
Rozhodčí nyní vyloučil současně dva hráče, chomutovského Salaďáka a chodovského Maxu. Oba si odsedí dvě minuty za hrubost.
24:08
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
24:08
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
23:42
Jakub Pavuk (Chomutov) se ocitl ve velké příležitosti, až na koncovku si počínal velmi dobře.
21:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Otakar Prášek, asistoval Daniel Maxa (1:6).
20:00
20:00
19:12
Do konce první části zbývá necelá minuta hry.
18:40
Chodov se dostává do jedné šance za druhou, brankář Dvořák Chomutov drží od většího počtu inkasovaných branek.
16:37
16:08
Hosté odskakují do tříbrankového vedení, velkou příležitost nyní promarnil Tomáš Salaďák, který prolétl chodovskou obranou, ale Mücka v brance hostí nepřekonal.
15:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Martin Řezáč (1:4).
14:31
Domácí jsou opětovně pod tlakem...
12:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Filip Pletka (1:3).
11:57
Chodovští kombinují na útočné polovině, obrana domácích zatím pečlivě odráží veškeré útoky.
10:11
Výborný zákrok si připsal brankář Dvořák, když si poradil s dorážkou Diviše.
08:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Salaďak z trestného střílení (1:2).
08:29
Pěknou nahrávkou se do úniku dostal domácí Daniel Kučera, který byl faulován a Chomutov tak dostal možnost trestného střílení, které dokázal Tomáš Salaďák proměnit! Chomutov tak snižuje na 1:2!
07:34
Domácí obrana nyní propadla a chodovští se osamoceně dostali ve třech před brankáře Dvořáka, při něm nyní stáli všichni svatí a připsal si úspěšný zákrok.
06:02
Hosté vstřelili první branku, když se prosadil Jan Běloch, chviličku poté se dostali do šance i domácí, Muselík mířil těsně nad. Neuběhla však ani minutka od první vstřelené branky a Chodov se dostává do dvoubrankového vedení zásluhou Filipa Pletky.
05:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Pletka, asistoval Daniel Eremiáš (0:2).
05:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Běloch, asistoval Daniel Maxa (0:1).
04:23
Eremiáš opět pálil ze stejné pozice, ale ani nyní jeho střela nemířila mezi tři tyče.
03:35
Hosty čeká první přesilovka utkání, Eremiáš nebezpečně vystřelil, ale nedokázal zasáhnout branku.
03:31
Vyloučen hráč Tomáš Břešťan družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
02:56
První vážnější moment utkání. Nejprve si Dvořák poprvé pořádně osahal po zákroku míček, poté dlouhým výhozem založil protiútok. Pardubský se dostal dopředu, ale jeho střela mířila nad.
01:01
Máme za sebou úvodní minutu hry a dochází k prvnímu prostřídání hrajících pětek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: David Jirásek, Ondřej Novotný, Ondřej Plíhal, Ondřej Vošta, Martin Řezáč
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Roman Dušek, Tomáš Břešťan, Marek Šnobr, Pavel Drtina, Lukáš Pardubský
00:00
Vážení diváci, dovoluji si Vás přivítat na utkání G2 ligy juniorů mezi celky Florbal Chomutov a Fat Pipe Florbal Chodov. Na hřišti probíhá představení hráčů, kteří zahájí dnešní zápas.