3:3
0:3
1:4
- : -
branky (asistence): 03:41 Tomáš Břešťan (Roman Dušek), 11:28 Pavel Drtina (Marek Chocholoušek), 19:54 Michael Muselík (Daniel Kučera), 59:59 Roman Dušek
branky (asistence): 08:15 Jakub Kolísko (Daniel Kronďák), 12:00 Adam Tlapák (Lukáš Langer), 19:02 Jakub Kolísko (Petr Brautferger), 33:07 Milan Meliš (Petr Brautferger), 34:42 Jakub Kolísko (Martin Mühlfait), 37:25 Martin Panáček (Lukáš Měřička), 48:33 Jakub Kolísko, 49:31 Petr Brautferger (Marek Pixa), 52:42 Jan Žák (Kryštof Jinek), 58:22 Lukáš Langer (Karel Hrdinka)

Florbal Chomutov - Tatran Omlux Střešovice 4:10
4. Tomáš Břešťan, 12. Pavel Drtina, 20. Michael Muselík, 60. Roman Dušek - 9. Jakub Kolísko, 13. Adam Tlapák, 20. Jakub Kolísko, 34. Milan Meliš, 35. Jakub Kolísko, 38. Martin Panáček, 49. Jakub Kolísko, 50. Petr Brautferger, 53. Jan Žák, 59. Lukáš Langer; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Karel Čáp 37 - Oskar Blaha 32; po třetinách: 3:3, 0:3, 1:4;
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Roman Dušek bez asistence (4:10).
59:59
Vyjádření trenéra domácích (Martin Bocian): "Dobře odehraná první polovina utkání, mrzí mě tři inkasované góly rychle za sebou ve druhé třetině, ale musíme jít další zápas opět od nuly. Děkuji soupeři a divákům za utkání."
59:59
Vyjádření trenéra hostí (Luděk Beneš): "Utrpěné vítězství, jestli se nám takhle bude dařit i zítra v Ústí nad Labem, tak se o mnoho bodů neobohatíme. Děkujeme soupeři za utkání."
59:37
Vyloučen hráč Michal Nechanický družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
59:30
Hraje se poslední minuta utkání a hosté hrají v šesti bez brankáře.
58:22
Timeout Tatran Omlux Střešovice
58:22
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Lukáš Langer, asistoval Karel Hrdinka (3:10).
57:02
Florbal Chomutov opět v pěti hráčích.
56:03
Hráči Tatranu si vypracovali první přesilovkou příležitost, v konečné fázi Kolísko střílel vysoko nad.
55:31
Hostům před malou chvílí skončilo oslabení a zahrají si přesilovou hru po vyloučení Kubeše za hrubost.
55:00
Vyloučen hráč Marek Kubeš družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
53:11
Vyloučen hráč Lukáš Langer družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za sekání.
52:42
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jan Žák, asistoval Kryštof Jinek (3:9).
51:01
Karel Čáp předvádí další výborný zákrok.
49:31
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Marek Pixa (3:8).
48:33
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jakub Kolísko z trestného střílení (3:7).
48:02
Břešťan si narazil s Chocholouškem, bohužel pro domácí chybělo zakončení.
47:08
Brautfergerova střela skončila na tyči domácí branky!
45:52
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, Chomutov se sympaticky nevzdává a bojuje dál.
44:59
Rozhodčí zapříčinil přerušení hry a hráči Tatranu v duchu fair play vrací míček Chomutovu.
40:55
Odstartovala poslední třetina dnešního zápasu a Chomutov do ní vstoupil aktivně, Giptnerova střela však byla zblokována.
40:00
40:00
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:25
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Martin Panáček, asistoval Lukáš Měřička (3:6).
37:19
Zbyněk Hlaváček se obratně protáhl kolem obránce, ke gólu to nevedlo.
35:50
Chomutov ve velké šanci, brankář hostí neměl míček pod kontrolou, ani Chocholoušek, ani Drtina však nedokázali dostat míček za záda Blahy.
34:42
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Martin Mühlfait (3:5).
33:07
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Petr Brautferger (3:4).
31:44
Hosté hrají v plném počtu.
30:11
Martin Mühlfait je vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře a Chomutov tak čeká první přesilová hra dnešního zápasu.
29:37
Vyloučen hráč Martin Mühlfait družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:09
Domácí hrají v plném počtu.
25:09
Tatran si dnes podruhé zahraje přesilovou hru, za nedovolené vražení byl vyloučen hráč domácích, Daniel Kučera.
25:04
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:16
Langer opět nebezpečně střílí ze střední vzdálenosti, tentokrát branku netrefil.
22:57
Ve velké šanci Giptner, opět zvoní tyč!
22:05
Tvrdou střelou se prezentoval Langer, brankář Chomutova Čáp byl pozorný.
21:27
Tatran v tlaku, chomutovská obrana je ale pozorná a nepouští Střešovice ke střele.
20:16
Byla zahájena druhá třetina a Chomutov se dostal do velké příležitosti, když Marek Chocholoušek prosprintoval obranou a dostal se do úniku. Brankář Blaha si s jeho pokusem poradil.
20:00
20:00
19:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michael Muselík, asistoval Daniel Kučera (3:3).
19:10
Tatran Střešovice proměňuje přesilovou hru zásluhou Jakuba Kolíska a ujímá se vedení 3:2.
19:02
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Petr Brautferger (2:3).
18:46
Hráči Tatranu kombinují na útočné polovině.
18:11
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:52
Gaitzsch blokuje Giptnerovu střelu.
17:04
Nová tvář chomutovských juniorů, Lukáš Pardubský, vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.
15:51
Domácí florbalisté předvedli pěknou kombinaci, Nechanickému ale střela nesedla.
15:15
Domácí dostali příležitost rozehrávky po vyhození míčku ze hřiště, k zakončení se dostal Drtina.
14:23
Salaďák rozjel útočnou akci, obrana Tatranu, ale zafungovala na jedničku a Sluka dostal příležitost hnát se do protiútoku.
13:35
Zcela osamocený se před brankou Chomutova ocitl Hudera, Čáp zázračné vychytal!
13:02
Chocholoušek prošel přes tři hráče soupeře, jeho nahrávka Drtinovi již neprošla.
12:00
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Lukáš Langer (2:2).
11:49
I další branka Chomutova předcházela tyčce, tentokráte konstrukce zazvonila za domácím brankářem po střele Meliše!
11:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Pavel Drtina, asistoval Marek Chocholoušek (2:1).
08:49
Fantastický zákrok předvedl domácí brankář, když se stihl přesunout a chytil míček na brankové čáře!
08:15
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Daniel Kronďák (1:1).
08:08
Brankář Čáp se provinil proti pravidlům, hráči Tatranu čtyřčlennou zeď neprostřelili.
06:33
Hostující Michal Hudera se nejprve prodral domácí obranou k zakončení, i nadvakrát ho Čáp vychytal. Na druhé straně se do šance dostal opět Muselík, brankář Blaha vyrazil jeho střelu do rohu.
05:15
Muselík se zjevil sám před brankářem Střešovic, brankář Tatranu Blaha si s jeho pokusem poradil.
04:08
Domácí se zásluhou Tomáše Břešťana ujímají vedení 1:0 a vzápětí mohl navýšit skóre i Marek Šnobr, jehož střela skončila na břevně!
03:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Břešťan, asistoval Roman Dušek (1:0).
01:33
Máme za sebou úvodní minutu a půl, během které si domácí brankář Karel Čáp připsal své první dva zákroky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Omlux Střešovice: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Michal Hudera, Lukáš Langer, Adam Tlapák, Milan Meliš, Petr Brautferger
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: Michal Větrovec, Roman Dušek, Tomáš Břešťan, Pavel Drtina, Marek Chocholoušek