2:1
0:1
1:1
1:0
branky (asistence): 13:23 Jitka Beránková (Gabriela Vaníčková), 19:33 Barbora Glancová (Martina Pilařová), 59:32 Jitka Beránková (Klára Chmelová), 61:50 Jitka Beránková (Viktorie Schoberová)
branky (asistence): 19:58 Denisa Crhová (Veronika Cibulková), 33:33 Vendula Drietomská (Kateřina Kozáčková), 46:16 Denisa Crhová

Florbal Chomutov - FBŠ Teiwaz Hranice 4:3p
14. Jitka Beránková, 20. Barbora Glancová, 60. Jitka Beránková, 62. Jitka Beránková - 20. Denisa Crhová, 34. Vendula Drietomská, 47. Denisa Crhová; rozhodčí: Daniel Urik - Lukáš Andrea; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Martina Lerchová 23 - Markéta Šulejová 29; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1, 1:0;
61:50
61:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Beránková, asistoval Viktorie Schoberová (4:3).
61:50
Nejlepší hráčky dnešního utkání: Crhová (FBŠ Teiwaz Hranice), Beránková (Florbal Chomutov)
61:50
Ohlasy po zápasu: Chomutov - Naše druhé vítězství v prodloužení za sebou. Moc děkuju hráčkám za velkou vůli vítězit. Hranice - Po včeřejšku druhé ztracené utkání, které jsme měli dovést ke třem bodům. Domácí si za bojovnost zasloužili vyrovnat a prodloužení už je hra náhody. Soupeřům děkujeme.
61:50
Hattrick! Beránková svým třetím gólem ukončuje dnešní zápas, ve kterém Chomutov vyhrává 4:3 po prodloužení.
61:07
Hra je přerušena, jelikož na hřišti ležela Crhová
61:07
Útočnice se zvedla v klidu odešla vystřídat.
60:15
Skvělá kombinace první chomutovské lajny. Morová nastřeluje brankářku.
60:00
60:00
59:58
Tlak Chomutova na konci základní hrací doby. Nakonec vítěze utkání určí až prodloužení nebo samostatné nájezdy.
59:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Beránková, asistoval Klára Chmelová (3:3).
59:32
Chomutov srovnáná! Chmelová vystřelila od mantinelu, hostující brankářka sice ještě vyrazila, ale na následnou dorážku od Beránkové nestačila.
59:12
Morová po soubojí se ocitla na zemi. Chomutov má standartní situaci v rohu na útočné polovině.
58:17
Morová střílí od půlky, obránkyně Hranic zblokovaly míček.
57:38
Timeout Florbal Chomutov
57:38
Vyloučen hráč Veronika Cibulková družstva FBŠ Teiwaz Hranice na 2 minuty za držení.
57:38
To bude ještě drama! Chomutov bude mít příležitost k vyrovnání. Cibulková je vyloučena na dvě minuty za držení
56:28
Timeout FBŠ Teiwaz Hranice
56:28
Hranice si vyžádaly Timeout.
56:01
Chmelová proběhla celé hřiště a trefuje helmu Šulejové.
55:10
Chodurová se vytočila od mantinelu, brankářka vyráží.
54:05
Pisárová vystřelila, Šujelová s menšími problémy chytá.
53:07
Morová míříla k levé tyči, obránkyně Hranic vyrazila míček mimo brankový prostor.
52:45
Další míček. Neuvěřitelné co se dnes děje v chomutovské hale.
52:10
Táhlá střela od Brandové míříla do levého růžku branky hostující brankářky, ta vyráží.
50:35
Knapová z protiútoku netrefuje zařízení.
49:35
Beránková ve velmi dobré pozici, trefuje pouze hruď Šulejové.
49:01
Podešvová vyslala míček na branku, Lerchová s klidem chytá.
47:56
Míčky opět padají z nebe. Nadbytečný kulatý nesmysl na hřišti a rozhodčí přerušují hru.
47:35
Marešová střílela ze slibné situace, míček ovšem končí v rohu.
46:16
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Denisa Crhová bez asistence (2:3).
46:16
Crhová proběhla po pravé straně a na vzdálenější tyč překonává Lerchovou. Hosté se dostávají poprvé v zápasu do vedení.
45:24
Domácí v plném počtu.
44:10
Drietomská vystřelila z půlky hřiště a před bránou ještě nebezpečně dorážela Crhová. Nakonec míček skončil až za brankou chomutovské brankářky.
43:24
Vyloučen hráč Klára Chmelová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
43:24
Je tu další vyloučení na straně domácích. Rozhodčí vylučují Kláru Chmelovou za sekání.
42:29
Míček vylétl u chomutovké střídačky. Oba týmy střídají.
41:54
Domácí hráčky hrají v plném počtu.
41:20
Hranice kombinují v přesilové hře, ale ke střelám se moc zatím nedostaly.
40:32
Zápas sleduje krásných 31 diváků! Děkujeme.
40:00
40:00
39:54
Vyloučen hráč Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
33:34
Drietomská V. lehkým nahozením z pulící čáry srovnává utkání na 2:2
33:33
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Vendula Drietomská, asistoval Kateřina Kozáčková (2:2).
31:56
Rozhodčí neuznali branku Crhové, protože údajně zahrála vysokou holí.
27:20
Crhová se ocitla sama před Lerchovou, chomutovská bohyně vystřelila nohy po "Haškovsku" a chytá.
26:30
Beránková se prosmýkla po pravé straně a nastřeluje tyč hostující branky!!
24:57
Zahádně z nebe přilétl druhý míček na palubovku, rozhodčí přerušují hru.
23:58
Nebezpečná střela na Lerchovou, ale ta si sní poradila na jedničku.
20:00
20:00
19:59
Hotující tým snižuje.
19:58
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Denisa Crhová, asistoval Veronika Cibulková (2:1).
19:34
Pilařová nahrává na Glancovou a ta nad nohu brankářky navyšuje vedení domacího týmu.
19:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Barbora Glancová, asistoval Martina Pilařová (2:0).
15:14
Chmelová se snažila projít přes obranu hostí,ale hostující obrana na jedničku odzbrojila Chmelovou.
13:24
Vaníčková zpoza branky přihravá na Beránkovou, která neměla problém o tyč branky otevřít skóré utkání.
13:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Beránková, asistoval Gabriela Vaníčková (1:0).
10:59
Glancová pomocí hostující brankářky trefuje horní konstrukci branky.
08:52
Utkání je zatím vyrovnané. A omlouváme se za menší problémy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Lukáš Andrea.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Teiwaz Hranice: brankář: Markéta Šulejová; hráči v poli: Barbora Podešvová, Noemi Knapová, Kateřina Kozáčková, Vendula Drietomská, Lenka Kopecká
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Lenka Morová, Klára Chmelová, Michaela Klánová, Kateřina Pisárová, Viktorie Schoberová