1:2
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 02:14 Miroslav Čada (David Šesták), 05:45 Jaromír Vávrů (David Šesták), 13:57 Miroslav Čada (Jaromír Vávrů), 35:09 Miroslav Čada (Jan Mikeš), 39:45 Petr Jelínek (Jan Dočekal), 44:44 Jan Mikeš
branky (asistence): 21:47 Petr Štěpánek (Pavel Štěpánek), 24:35 Vojtěch Janata (Marek Papoušek), 37:30 Adam Jirka (vlastní branka), 47:36 Ondřej Blažek (Marek Papoušek), 58:24 Vojtěch Janata

FBŠ Jihlava - Snipers Třebíč 6:5
3. Miroslav Čada, 6. Jaromír Vávrů, 14. Miroslav Čada, 36. Miroslav Čada, 40. Petr Jelínek, 45. Jan Mikeš - 22. Petr Štěpánek, 25. Vojtěch Janata, 38. Adam Jirka, 48. Ondřej Blažek, 59. Vojtěch Janata; rozhodčí: Michal Šafář - Miloš Janda; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Radek Kulhan 29 - David Štos 5, Jan Bazala 13; po třetinách: 3:0, 2:3, 1:2;
60:01
Komentář trenérky domácích AnKu Dvořákové:Od začátku sezóny jsme se posunuli v kombinační hře a spolupráce na hřišti se nám vyplácí. V první polovině zápasu jsme dávali branky a v té druhé bojovali o každý metr hřiště. Jsme rádi, že jsme vedení udrželi. Díky soupeři za kvalitní duel, který se musel divákům líbit!
60:01
Komentář trenéra hostí Michala Pazderníka:Zápas jsme prohráli nepovedeným vstupem do utkání a špatným koncem 2. třetiny. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely v utkání celkem (FBŠ 24) (SNIPERS 34)
60:00
Střely ve 3.třetině (FBŠ 7) (SNIPERS 11)
60:00
59:56
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Jan Horský.
59:56
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:56
4 sekundy před koncem rozhodčí udělují týmu FBŠ nájezd
59:41
Vyloučen hráč Miroslav Čada družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
59:20
čas dochází a jednobrankový rozdíl svádí k tvrdým soubojům a hodně střelám na branku.
58:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata bez asistence (6:5).
56:40
dlouhý pas a uplně volný hráč před jihlavskou bránou, ani to Kulhana nevyděsilo a vytáhl střelu umístěnou do šibenice
52:53
Tým hostí nevyužil početní převahu a Čada se vrací do hry
50:53
50:03
Tým hostí hraje velmi rychle,vždy ale buď střelu přeruší některý z domácích hráčů, nebo bezpečně zasáhne Kulhan
47:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Marek Papoušek (6:4).
46:36
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
44:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš bez asistence (6:3).
41:50
Hra na začátku 3.třetiny je uvolněnější než v 2. třetině. Hráči se nehrnou bezhlavě do útoku a dávají přednost klidným nahrávkám
40:00
40:00
Střely v 2.třetině (FBŠ 9) (SNIPERS 14)
40:00
39:45
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petr Jelínek, asistoval Jan Dočekal (5:3).
37:30
Vlastní branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Adam Jirka (4:3).
37:25
Snipers zkouší střely z dálky. Blažek se obtočil kolem hráče, jeho střela však bránu minula
35:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Čada, asistoval Jan Mikeš (4:2).
35:09
Trochu se štěstím dostal za golmana míček Miroslav Čada v přesilové hře
35:00
Počet diváků: 41
33:42
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
32:47
Kulhan vytahuje další důležitý zákrok z rukávu a zachraňuje tým od obdržení srovnávacího gólu
30:42
Hra je velmi rychlá a plná osobních soubojů. Na obou stranách jsou k vidění pěkné akce proložené střelami z dálky
28:25
Dobrý kros na zabíhajícího hráče, Kulhan ale střeží jihlavskou branku a gól nepřipouští
26:20
Třebíč zkouší střely z půlky hřiště a sázejí na dorážky před bránou. Kulhan v bráně to nemá jednoduché
24:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Marek Papoušek (3:2).
23:42
Tým FBŠ si dobře rozebírá obranu hostí. Ty si napomohli faulem k získání míčku a je odpískána rozehrávka pro domácí
21:47
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Štěpánek, asistoval Pavel Štěpánek (3:1).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině (FBŠ 8) (SNIPERS 9)
20:00
Tým Snipers Třebíč do 2. třetiny nastupuje s Bazalou v bráně. Štos přihlíží na zápas jen z lavičky
20:00
18:00
Třebíč má rozehrávku ze slibného místa, nepodařilo se jim ale nic vykouzlit a hra se přesouvá na jejich polovinu
14:52
Domácím se vyplácí hra s obranou. Vzniká pohledná kombinace. ukončuje jí však následný faul a rozehrávka v rohu hřiště
13:57
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Čada, asistoval Jaromír Vávrů (3:0).
13:50
Čada přihrává na volného Mikeše před bránou. Zvoní tyč
11:28
i tým domácích se nyní vrací do plného počtu. Kulhan sbírá míček a vysílá svůj tým do protiútoku. Míček končí ale vysoko nad bránou.
10:22
Tým hostí se vrací do plného počtu a vysílá střely na domácího Kulhana
09:03
08:21
Oba týmy nyní hrajou ve čtyřech hráčích
07:47
Vyloučen hráč Pavel Štěpánek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:43
Vyloučen hráč Jaromír Vávrů družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra hlavou.
05:45
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jaromír Vávrů, asistoval David Šesták (2:0).
04:18
Vyloučen hráč Marek Papoušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra bez hokejky.
04:08
secvičená rozehrávka z rohu týmu Třebíče skončila, když zasáhl gólman Kulhan
02:14
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Čada, asistoval David Šesták (1:0).
02:14
Pěkná akce Šestáka a Čady,která končí v bráně za zády Štose
01:27
Rychlý vstup do zápasu obou týmů. Domácí využili skulinky mezi hráči a gólman musel vytáhnout první zákrok
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Jaroslav Dlabač, Ondřej Blažek, Vojtěch Janata, Lukáš Petr, Pavel Hloušek
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Jan Dočekal, Tomáš Kasper, Miroslav Čada, Marek Dvořák, David Šesták