2:0
0:1
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 14:20 Petra Prouzová (Andrea Doležalová), 36:26 Anna Přibylová (Kristýna Šťastná), 39:13 Anna Přibylová (Kristýna Šťastná), 45:09 Petra Przeczková (Tereza Burianová), 54:35 Andrea Doležalová (Petra Prouzová)
branky (asistence): 09:49 Lucie Vacková (Klára Dudová), 10:19 Markéta Kabešová, 34:18 Markéta Kabešová (Irena Řezníčková), 36:15 Markéta Kabešová, 37:47 Markéta Kabešová (Lucie Vacková), 64:26 Lucie Vacková (Adéla Kubátová)

FBŠ Jihlava - Banes Florbal Soběslav 5:6p
15. Petra Prouzová, 37. Anna Přibylová, 40. Anna Přibylová, 46. Petra Przeczková, 55. Andrea Doležalová - 10. Lucie Vacková, 11. Markéta Kabešová, 35. Markéta Kabešová, 37. Markéta Kabešová, 38. Markéta Kabešová, 65. Lucie Vacková; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martina Miksová 13 - Kateřina Bryllová 28; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:0, 0:1;
65:00
Komentář hostujícího trenéra Bělohlava: Do zápasu jsme vstupili dobře, první dvě třetiny jsme se i přes značný tlak domácích drželi ve vedení. V poslední třetině však soupeř zabral a dotáhl dvoubrankovou ztrátu. Prodloužení skočilo nakonec příznivě pro Soběslav. Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
65:00
Střely v prodloužení (CELKEM): Jihlava 2 (33) : Soběslav 1 (19).
65:00
Komentář domácí trenérky Dvořákové: Komu není rady, tomu není pomoci. Ze včerejšího zápasu jsme nepoučily a zázračné obraty nejdou každý den. Přesto i dnes nechybělo moc, abychom zápas dotáhly do vítězného konce. O výsledku nakonec rozhodla nešťastná vlastní branka.
64:26
64:26
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková, asistoval Adéla Kubátová (5:6).
62:25
Jihlava získává převahu. Dvořáková předvádí ukázkovou střelu od půlku. Bryllová chytá.
59:00
Probíhá poslední minuta normální hrací doby.
58:14
Doležalová mohla vyslat Jihlavu do vedení. Trefuje horní konstrukci branky.
57:25
Domácí nepustí hostující Soběslav k balonku.
54:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Petra Prouzová (5:5).
54:32
Jihlavký tým vyrovnává.
52:47
Proti začátku třetiny hra nabrala obrátky a ženy výrazně přitvrdili jak v razanci střel, tak osobních soubojích.
52:02
Dvořáková tvrdě zasahuje proti útočícím soupeřkám.
51:41
Dvořáková proniká útokem soupeře. Střelu zachraňuje obrana Soběslavi.
49:49
Miksová chytá další šanci Soběslavi.
46:02
Miksová si poradila s přečíslením dva jedna.
45:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Przeczková, asistoval Tereza Burianová (4:5).
44:29
Przeczková se dostává do palebné pozice a úspěšně zakončuje.
41:26
O první střelu třetiny se postarala domácí Plánková. Následuje standardní situace na velkém brankovišti hostí pro vysokou hůl.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 7:6.
40:00
39:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Kristýna Šťastná (3:5).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:27
Výborná střela jihlavské Doležalové končí za mantinelem.
37:47
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Lucie Vacková (2:5).
37:47
Markéta Kabešová má dnes svůj den. Vstřeluje domácím již 4. branku.
37:20
Neustálý tlak domácích přerušují breaky Soběslavy. Zatím bezvýsledně.
36:26
36:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová bez asistence (1:4).
36:15
Sólový únik zakončuje Kabešová Markéta golem.
34:18
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Irena Řezníčková (1:3).
30:00
Jihlava udržuje Soběslav pod tlakem. Soběslav zatím bez střely na branku.
28:20
Šťastná míjí branku.
25:26
Domácí zásobují Soběslav salvou nepříjemných střel. Bryllová odolává.
23:38
Vyloučen hráč Irena Řezníčková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra na zemi.
23:00
Dvořáková uniká a vysílá k bráně tvrdou ránu. Následně probíhá dlouhá výhoda.
22:23
Přečíslení tři na dva domácí jihlavanky nevyužívají.
21:04
Plánková zabraňuje průniku hostí a zakládá pěknou kombinační akci domácích. Bryllová vychytává.
20:12
2. třetina začíná tlakem hostí.
20:00
20:00
Poměr střel na bránu po první třetině 15:6.
20:00
19:11
Kapitánka Přibylová těsně promeškala šanci vyrovnat.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:21
Domácí v plném počtu.
16:21
Vyloučen hráč Petra Prouzová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra rukou.
16:03
Dvořáková probíhá mezi soběslavskými, Bryllová chytá.
14:59
Domácí stále drží Soběslav pod tlakem. Míč končí za mantinelem.
14:20
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Prouzová, asistoval Andrea Doležalová (1:2).
13:25
Domácí udrželi hosty pod tlakem, nicméně přesilovou hru nevyužili.
11:25
Vyloučen hráč Kateřina Škodová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
11:25
Hráčka 25 Škodová Kateřina vyloučena na 2 minuty za blokování hole.
10:19
10:19
Kabešová Markéta uniká jihlavankám po mantinelu a zkušeně zakončuje k tyči. 0:2.
09:49
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková, asistoval Klára Dudová (0:1).
09:49
Vacková se kličkou dostává ke střele a dostává hosty do vedení 0:1.
09:07
Jsme svědky pěkné kombinační hry na obou stranách.
08:21
Burianové pokus o získání vedení pro Jihlavu končí za mantinelem.
07:04
Soběslavská Kubátová právě mohla poslat hosty do vedení. Bohužel minula branku.
05:56
Bryllová opět vychytává promyšlenou standardní situaci jihlavanek.
04:38
Nádhernou střelu Šťasné od půlky úspěšně vychytává soběslavská Bryllová.
03:30
Vacková ze Soběslavi se dostává do breaku. Bohužel míjí branku.
02:15
Domácí udržují Soběslav pod tlakem od počátku zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Kateřina Bryllová; hráči v poli: Klára Dudová, Irena Řezníčková, Markéta Kabešová, Kateřina Tošerová, Hana Kostečková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Iva Váňová, Andrea Doležalová, Anna Přibylová, Karolína Chvátalová, Dagmar Stránská
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás na online přenosu utkání 10. kola 1. ligy žen. V něm proti sobě nastupují domácí FBŠ Jihlava proti Banes Florbal Soběslav. Line up hostů: Bryllová, Řezníčková, Kostečková, Dudová, Kabešová, Tošerová Line up domácích: Miksová, Váňová, Chvátalová, Přibylová, Doležalová, Stránská Rozhodčími dnes budou Kamil Vraspír a Petr Holeček. Přejeme Vám příjemný zážitek.