6:0
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 03:40 Petra Prouzová (Anna Dvořáková), 50:09 Andrea Doležalová (Anna Dvořáková), 51:38 Petra Prouzová, 57:26 Anna Dvořáková, 57:55 Andrea Doležalová (Kristýna Šťastná), 58:48 Kristýna Šťastná (Petra Przeczková), 59:44 Kristýna Šťastná
branky (asistence): 20:29 Lada Janošťáková (Petra Strumínská), 21:57 Veronika Jedličková (Barbora Zahradníková), 28:47 Barbora Zahradníková (Karolína Kašparová), 32:19 Lada Janošťáková (Jitka Polívková)

FBŠ Jihlava - FBC Štíři Č. Budějovice 7:4
4. Petra Prouzová, 51. Andrea Doležalová, 52. Petra Prouzová, 58. Anna Dvořáková, 58. Andrea Doležalová, 59. Kristýna Šťastná, 60. Kristýna Šťastná - 21. Lada Janošťáková, 22. Veronika Jedličková, 29. Barbora Zahradníková, 33. Lada Janošťáková; rozhodčí: Michal Šafář - Miloš Janda; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Martina Miksová 19 - Markéta Bartoníčková 19; po třetinách: 1:0, 0:4, 6:0;
60:01
Komentář vedoucího domácích Michala Peterky:Utkání jsme neuvěřitelně lacino zdramatizovali vlastní laxností. Třetí třetina však byla návratem k florbalovosti a zřejmě nám zbylo i více sil.
60:01
Komentář trenéra hostí Luboše Hanšpacha:Díky vyloučení a 3. třetině jsme prohrály vyhraný zápas. Děkujeme soupeřům a divákům.
60:00
Střely v 3.třetině (FBŠ 16) (FBC 4)
60:00
Střely celkem v utkání (JIH 26) (CBU 23)
60:00
59:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kristýna Šťastná bez asistence (7:4).
59:02
Vyloučen hráč Šárka Dvořáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:01
Velký tlak, přesné nahrávky a 3 rychlé góly. Tak se FBŠ dostala z nepříznivého stavu 3:4 do vedení 6:4 minutu před koncem utkání
58:48
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kristýna Šťastná, asistoval Petra Przeczková (6:4).
57:55
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Kristýna Šťastná (5:4).
57:55
Krásná souhra a zakončení do prázdné brány. To je gól na 5:4 pro FBŠ Jihlava
57:26
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Dvořáková bez asistence (4:4).
55:28
Štírky se vracejí do plného počtu a hráčka 98 Minářová Klára končí za mantinelem po tvrdém souboji s Dvořákovou
53:10
Vyloučen hráč Zuzana Linhartová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Prouzová bez asistence (3:4).
51:38
Z poza brány se vynořila Prouzová a umístila míček za záda Bartoníčkové.
50:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Anna Dvořáková (2:4).
50:09
Dobré rozebrání hráček a nahrávka Dvořákové na volnou Doležalovou před bránou,která střílí gól na 2:4
50:01
Zmatek před bránou a prázdná brána, taková je situace v přesilové hře Jihlavy před brankou hostí. Plánková ale nedokázala dopravit míček do brány
48:12
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:01
Rozhodčí zvedá ruku a Jihlava bude hrát přesilovou hru
48:00
Přihrávkami na polovině hostí se dostal míček k Přibylové, její střela však těsně míjí bránu
47:23
Jihlava ztrácí míček na půlce hřiště a dává Štírkám další šanci na útok
45:50
Přibylová střílí z půlky hřiště. Před bránou chybí někdo, kdo by dopravil míček za záda Bartoníčkové
36:26
Vyloučen hráč Veronika Jedličková družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:18
FBŠ využívá obranu pro založení útoku. Střelu Prouzové chytá gólmanka
34:56
Na druhé straně střela Plánkové míjí branku
34:20
Štírky se pomocí pár přihrávek dostávají před jihlavskou bránu a proškolují gólmanku Miksovou. Ta má teď plné ruce práce
32:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lada Janošťáková, asistoval Jitka Polívková (1:4).
32:19
Jihlava se snaží založit útok, přihrávku však vypíchává Polívková a nahrává Janošťákové, která uklízí míček do prázdné brány
31:30
Tlak hostí roste a FBŠ musí čelit útoku.
30:35
míček do prázdné brány nedokázala dopravit hráčka Štírek, když promáchla přihrávku
28:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Karolína Kašparová (1:3).
28:21
Hra je plná osobních soubojů a hráčky přidávají na agresivitě.
25:01
Dva rychlé góly dostávají Štírky do vedení, FBŠ však tlačí a snaží se srovnat skóre
21:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Veronika Jedličková, asistoval Barbora Zahradníková (1:2).
21:57
dlouhý pas Zahradníkové přes celý hřiště na volnou hráčku před bránou. Se štěstím umístila míček za záda Miksové
20:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lada Janošťáková, asistoval Petra Strumínská (1:1).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině (FBŠ 4) (FBC 8)
20:00
19:45
Hra je přerušena a na hřiště je pozván zdravotník. Nejedná se však o nic vážněho a Dvořáková Šárka opouští hřiště po svých
18:47
Štírky prověřují pozornost golmanky a vysílají jednu střelu za druhou
16:43
Dlouhý pas hostí nenašel adresáta a míček v klidu sbírá Miksová a posílá svůj tým do útoku
15:28
Střely hostí lítají vysoko nad bránu
14:25
Dvěma přihrávkama se hostí dokázaly dostat před domácí bránu.
12:58
Hostí se snažily využít zmatku před bránou a dotlačit míček do brány. Miksová byla ale na správném místě
11:40
Pomocí přihrávek se domácí dostávají na polovinu hostí. Střelu Dvořákové vytáhla golmanka Bartoníčková
09:30
Do šance se teď dostal i tým Budějovic, když Buriánová nezpracovala přihrávku. Miksová však gól nepřipouští
07:15
Hra se pomalu zrychluje a jsou k vidění pěkné uniky na obou stranách
06:01
Dvořáková vypíchla přihrávku na domácí polovině a posílá do pasu Prouzovou. Stav utkání se ale nemění
03:40
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Prouzová, asistoval Anna Dvořáková (1:0).
03:40
Brankářka si teprve dvakrát šáhla na míček a už ho musí lovit z branky. Po akci Dvořákové a Prouzové se FBŠ Jihlava ujímá vedení 1:0
01:50
Hra je zatím velmi pomalá. Hraje se na polovině hostí
00:01
úvodní buly zápasu vyhrává tým domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Markéta Bartoníčková; hráči v poli: Jitka Polívková, Zuzana Linhartová, Lada Janošťáková, Barbora Zahradníková, Petra Strumínská
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Iva Váňová, Andrea Doležalová, Tereza Češková, Anna Přibylová, Kristýna Šťastná